ابرقهرمان که در خانه مانده

دهلی نو-بر اساس کمدین خواننده/ترانه سرا Bhuvan بم که کانال یوتیوب BB کی انگور دارای بیش از 16 میلیون مشترک انجام داده است و خود را کمی به تصحیح تصورات غلط در مورد چگونه به مقابله با COVID-19 ترساندن. جعلی جلو فراوان در واتساپ باعث وحشت و سردرگمی و آن این است که Bhuvan آدرس خود را در: فیلم ‘زمان به یک قهرمان اما از صفحه اصلی’.

در ناب BB کی تاک سبک (کانال یوتیوب آغاز شده در سال 2015 در مورد یک هندی وسط کلاس پسر BB و در برخی از موارد اتفاق می افتد با او و خانواده اش), Bhuvan ایجاد کرده است تصویری که هر خانواده می تواند مربوط به ساخت محتوای آسان به درک. ویدیو معاملات با موضوعاتی مانند “واتساپ پخش’, ‘اجتماعی فاصله’, ‘نمی شود یک محتکر’, ‘مناسب دست شستن تکنیک های’ و ‘چگونه افراد مسن بیشتر در معرض هستند. با عنوان “زمان به یک قهرمان-اما از صفحه اصلی’, این ویدئو سنجش زمان تقریبا نه میلیون بازدید و روند در یوتیوب.

“در خانواده خود من منبع اصلی اطلاعات Whatsapp است. پدر و مادر من معتقدم در جلو در واتساپ گروه و آنها انتظار من به دنبال آنها چه می گویند. و بنابراین من تعجب می کنم که اگر این مورد در خانواده من پس از آن باید آن را اتفاق می افتد با خانواده های دیگر بیش از حد. بنابراین شروع کردم به خواندن تا در مورد چگونگی COVID-19 است که در واقع بر مردم. یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای انجام شده است به ماندن در خانه. من متوجه شدم که اول از همه یک فرد باید به طور جدی در مورد آن. ما در یک زمان هنگامی که الگوی رفتاری فرهنگ غالب همه چیز یک شوخی است. برای پیدا کردن طنز در همه چیز سرگرم کننده است و این که چگونه زندگی باید باشد. اما مردم هنوز متوجه وخامت اوضاع. بنابراین من فکر کردم که من یک بینندگان که ممکن است یا نه ممکن است من را به طور جدی اما آنها را حداقل به من گوش میدی. من تصمیم به قرار دادن یک تصویری است که بیش از حد موعظه و در عین حال موثر است.”

شما می توانید ویدیو را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید