داستان 2020: چگونه سرایان هند در حال گرفتن هنر خود را آنلاین

در کمال Pruthi را اشتباه Bhagwanبارهای بیش فعال تند و تیز Coronavirus چوب از یک شخصیت سر و ambling گفتگو.

کمال همچنین به عنوان شناخته شده Kabuliwala انجام شده این داستان سرایی قانون آنلاین در ژوئن 12 از خانه خود در دهلی نو اعزام دانش آموزان در بنارس را متناسب با خنده. این بود که راه خود را از سرگرم کننده کودکان را در حالی که نگه داشتن آنها اطلاع از زمان بحران پزشکی. در تاج Ka Khatmaانجام شده یک هفته بعد به 1500 قوی مخاطبان عمدتا دانش آموزان او دوباره به صحنه داستان از این ویروس در یک راه سرگرم کننده است.

همچنین در سرمایه های ملی Rituparna Ghosh که تاسیس داستان خود را از کیسه در سال 2015 با همکاری هشت نفر از اعضای دهلی نو سرایان قبیله برای جمع آوری کمک برای Kutumb بنیاد غیر انتفاعی ارائه COVID-امداد رسانی به جوامع محروم در Noida. “ما در حال حاضر در حال ایجاد یک کمپین برای جمع آوری کمک مالی برای COVID-امداد. ما مطرح شده بیش از ₹80K تا کنون می گوید:” Rituparna. “ما داستان ما برای امرار معاش, برای شادی و با ما هنری ما می تواند چیزی برای جامعه” او می افزاید: در نقش قصه گویی جامعه در طول زمان بحران.

The tale of 2020: How Indian storytellers are taking their art online

قصه تغییر داده اند خود را متوسط و محتوا برای رسیدن به کودکان و بزرگسالان با سرگرمی و اطلاعات و بحث درمان در طول مستند.

بسیاری از بداهه و انجام آنلاین ساخته شده فیلم ها برای نمایش توسط سازمان های غیر دولتی برای کودکان محروم را بر عهده گرفت و کمپین برای جمع آوری کمک برای آوارگان و مهاجران و یا رسیده به ناآرام بچه های قفل شده در داخل خانه با قصه ها آرامش و امید.

سرگرم کننده ناآرام کودکان و نوجوانان

زمانی که مستند منجر به لغو سرایی اعمال Priyanka Chatterjee محبوب به نام Golpodidi (Golpu به معنی بحث در بنگالی) ایجاد #Uncancelled آنلاین و تشویق کودکان به صحبت در مورد خود را در آینده است. “هر کودک صحبت از مدارس دوباره باز می گوید:” Priyanka.

The tale of 2020: How Indian storytellers are taking their art online

او همچنین سازماندهی یک داستان سرایی نشان می دهد بر اساس Satyajit Ray را Septopasher Khide (گرسنگی از پارچ گیاه)که در آن کودکان از هند و در سراسر جهان شرکت کردند.

به رسمیت شناختن است که خانواده ها در حال حاضر صرف بیشتر وقت آزاد هم احمدآباد-بر اساس Yogita Bansal Ahuja که تاسیس داستان دایره با INM آموزش خدمات ارائه شده است 15-ساعت گواهینامه دوره به “ایجاد آگاهی در مورد داستان سرایی و بیداری مردم به قدرت خود است.”

The tale of 2020: How Indian storytellers are taking their art online

یکی دیگر جامعه-ساختمان ابتکار آغاز شد که در ژوئن 27, در این هفته داستان سوپ. “این همکاری با داستان سرایی نماینده بدن در شمال و جنوب و غرب و شرق هند برای ایجاد پیوند می گوید:” Yogita.

داستان برای همه

این زمان در حال تحول داستان سرایی فرهنگ است کمی نخبگان با توجه به بنگلور-بر اساس Vikram Sridhar که با استفاده از lockdown برای رسیدن به کودکان محروم و بزرگسالان با ضبط که او منتشر از طریق سازمان های غیر دولتی.

Vikram تماس خود را نشسته به عنوان یک مخالف ایستاده مجری به عنوان او روایت کلاسیک قصه های عامیانه در سبک سنتی هند با مخاطبان نشسته در اطراف او. “بر خلاف رقص و یا هنرهای رزمی, داستان سرایی, ساده ترین شکل دیجیتالی و از این رو فضا را ناگهان تبدیل به شلوغ می گوید:” Vikram.

در این مستند او به انجام یک کارگاه آموزشی برای بزرگسالان بر اساس Panchatantra و دیگر قصه های عامیانه. در مه, او با همکاری Aparna Jaishankar در ‘Lahe Lahe’ که شامل 60 تمرین داستان, آموزش, به روایت 120 داستان های اساطیری. او همچنین انجام اعمال مانند ‘Lores از احمق ها’ که در مورد افسانه ای jokers و jesters هند در رسانه های اجتماعی.

“صفحه نمایش است که در آینده” متحده کمال است که در صنعت برای 20 سال و انجام شده است نه در زبان های هندی و آلمانی. “ما همه تعریف می کردند. من می توانم ببینم نظر از مخاطب بر روی صفحه نمایش به عنوان من انجام شده است.”

The tale of 2020: How Indian storytellers are taking their art online

تا به حال چنای بر اساس Janaki Sabesh که شناخته شده است برای پخش روی صفحه نمایش در بیش از 20 جنوبی, فیلم های هندی می گوید: او آگاهانه مبارزه مجازی روش داستان سرایی. او شروع به ضبط داستان و sing-a-پابه بر روی نوار کاست های صوتی در سال 1995. در سال 2014 او شروع Golpo قصه های نامحدود و برگزار جلسات در تراس خانه یکی از دوستان. اما این مستند را تغییر داد.

همراه با Avanti Natarajan Lil مسیرهای او شروع به خلاق در Instagram و نقل مکان به یک بزرگتر پلت فرم با زوم جهانی اوتیسم بعد.

“من تا به حال یک بلوک ذهنی در مورد از دست رفته زنده انرژی فیزیکی مخاطبان اما مستند ثابت شده است در غیر این صورت می گوید:” Janaki و اضافه کرد “این داستان سرایی جامعه پدیدار خواهد شد قوی تر از این بحران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>