از انگشت زدن پای لحاف پروژه: چگونه طراح Jayshree Poddar تبدیل دست رنگ kora پارچه به پتو برای کودکان

آخرین اوت Jayshree Poddar این مدیر طراحی در شرکت نساجی جو بازدید هدف Seva Chatralayam برای دختران در بنگلور مسلح با قطعات مربع kora پارچه و رنگ. دعوت به انجام یک کارگاه نقاشی به عنوان بخشی از غیر انتفاعی سه سال هنر برای توسعه پروژه های کوچک را Poddar می دانم که این می تواند آغاز یک طرح بزرگتر. در حال حاضر الگوهای هایش رنگ و اثر انگشت از جلسه در حال دیجیتالی برای ایجاد نوزاد (36×48) و کودک نو پا (46×60) پتو (₹از 2900 و ₹3,900 بود) و به فروش می رسد هدف او از طریق WhatsApp.

“ایده این بود که به اجازه کودکان [بین سنین نه و 16 سال] بیان خودشان هستند. در نیمه اول من اجازه دهید آنها را رنگ به عنوان آنها را خوشحال و نه پیوستن به هر شکل. برخی از dabbed و آغشته رنگ در حالی که دیگران ایجاد خطوط مستقیم و smudged الگوهای می گوید:” Poddar اضافه کرد که در نیمه دوم آنها با رنگ فقط تا سه اولیه رنگ. توصیف آن به عنوان یک “غیر معمول تعامل” این NID التحصیل توضیح می دهد که چگونه شد ناظر در آغاز راه است. “من صحبت نمی کنم کانادا, پس از آن همه بر اساس اقدامات و نشستن بر روی زمین با آنها کمک کرده است. قبل از ما شروع به کارگاه ما نیز تا به حال یک جلسه در حرکات بدن برای کمک به آنها برای باز کردن جسمی می گوید:” بنگلور-طراح بر اساس آن تا سال 2018, انفرادی, نمایشگاه بسیاری از قمربه بررسی مراحل ماه در ژاکارد بافته شده.

(left) Jayshree Poddar and (right) a snapshot from the 2019 workshop

(سمت چپ) Jayshree Poddar و (سمت راست) یک عکس فوری از 2019 کارگاه | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

بازی با رنگ

روز پایان کار Poddar تا به حال حدود 100 مربع نقاشی. هنگامی که Aruna Madnani سرب در هدف برای Seva پیشنهاد تهیه پتو با آثار هنری Poddar شروع به آزمایش با پارچه مانده از یک آسیاب است که دارای تخصص در رختخواب. “ما انتخاب شده نه طرح به digitise. ما چاپ چکیده تفاسیر خوب پنبه اضافه کردن یک مرز ساخته شده از رنگ های روشن اضافه شده امضا هنرمند و توخالی آنها را با 200 gsm پلی پر می گوید:” Poddar که همچنین هلمز شرکت نساجی Himatsingka Seide. او همچنین اضافه شده یک جابجایی mulmul را پوشش میدهد. “این نه تنها نرم تیره رنگ اما تمیز کردن آسان تر است. شما فقط باید برای شستشو پوشش و لحاف محافظت شده است,” او می گوید. آزمایشات نیز انجام می شود با سایه نقاشی با مداد رنگی صورتی و آبی و سبز و هر طراحی در حال حاضر دو گزینه: تیره و روشن. پارچه رنگ-سرعت دستگاه قابل شستشو و همراه با کوچک مطابق با کیسه.

مصرف آن را آنلاین

این آزمایش در یک لیست طولانی برای هدف Seva. هر سال آنها طناب های مختلف هنرمندان با کودکان کار می کنند. از دیجیتالی زیر لیوانی تشک و لیوان به دست-نقاشی diyas و قاب عکس بچه ها را تشویق به آزمایش با روش های مختلف. “در حالی که ما می خواستیم به یک, فیزیکی, فروش پتو برای کمک به آنها یاد بگیرند که در مورد جنبه های خرده فروشی ما گرفته اند به فروش آنلاین با توجه به سناریوی حال حاضر می گوید:” Madnani اضافه کرد که در حالی که آزمایشات متوقف شده قبل از مستند به عنوان آنها را از جوهر (که از چین می آید) کار دوباره در ماه ژوئن. “ما دریافت کرده اند, سوالات تاریخ و اندازه و ما با توجه به طراحی بزرگتر (54×72) پتو به عنوان به خوبی. درآمد حاصل از این طرح استفاده خواهد شد برای خرید چیزهایی برای خوابگاه,” او می گوید.

همانطور که برای Poddar قصد دارد در ادامه پروژه (برای اولین بار او آن با یک بله چشمگیر است. “این ابتکار من در زمان بازگشت به دوران کودکی من — از داشتن کسی که شما را به احساس رنگ و خاک رس. آن است که مانند کاشت بذر در ذهن است. این باقی خواهد ماند به عنوان خاطرات و کودکان می خواهند به آموخته های رو به جلو و در ادامه ایجاد چیزی جدید. این همان احساسات من برای 30 سال گذشته: برای از یاد بردن, به طور رایگان و مهار نشده. ما موفق به انجام این کار با این پروژه است.”

لحاف ساخته شده به سفارش. برای جزئیات بیشتر تماس Namita Kejriwal در 09901300999

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>