‘دو پاپ” به “دوازده سال شب’ در اینجا فیلمساز Chezhiyan توصیه های

دو پاپ

مانند آن عنوان فیلم در مورد درگیری بین دو پاپ که از هم جدا شده توسط ایدئولوژی است. یکی بیش از حد محافظه کار و لیبرال است. وجود مفاهیم در سیاست از شهر واتیکان. اما این فیلم از نظر بصری زیبا حتی اگر از آن است که گفت و گو سنگین است. مدیر Fernando Meirelles انجام داده است یک کار فوق العاده در حفظ عاطفی هسته ای از فیلم.

دوازده سال شب

من عاشق این فیلم و به یاد بود از Vaikom محمد بشیر را Mathilukal رمان. دوازده سال شب است هر دو سیاسی و بقا درام. آنچه قابل توجه بود برای من بود راه صدا مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک شخصیت. آن است که بر اساس زندگی واقعی داستان سابق رئیس جمهور اروگوئه خوزه موخیکا.

چکیده: هنر طراحی

این نشان می دهد که طراحان مشهور از سراسر جهان است. آن را ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن به زندگی از طراحان و مفاهیم طراحی. برای مثال وجود یک قسمت در مورد چگونگی Instagram logo طراحی شده بود. آن است که بسیار جالب است و من به شدت نشان می دهد این. من نیز با استفاده از این زمان به دوباره Breaking Bad.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال تماشای در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید