نویسنده و کارگردان تئاتر Amaan احمد ایده از انجام دیجیتال تئاتر زنده دریافت یک thumbs-up on Facebook. آن را در واقع همسر خود را که پیشنهاد کرده بود او توسعه یک بازی برای پلت فرم های دیجیتال. “من نگران که آن را ممکن است کشتن ماهیت فیزیکی تئاتر. با این حال بسیاری از کاربران به خصوص بین المللی تئاتر عاشقان می خواستم ببینم زنده تولید و ثبت عملکرد” او سهام. در آوریل 9, رویای خود را درست می آید زمانی که او در گروه تئاتر ناشناخته قلم ارائه اصل انگلیسی روانی بازی جداسازی live on Facebook.

نوشته شده در طول این مستند دوره, داستان, در, همگام با وضعیت فعلی و چند دیالوگ در بازی منعکس سناریوی حال حاضر. کوتاه بازی از 20 دقیقه مدت حول سه شخصیت —یک همجنسگرا در 40s خود را که متصل با دو دوستان — مرد و یک دختر (معشوق) — از طریق تلفن همراه. وجود دارد خطرات ناشی از بودن جدا شده و شخصیت ها در بازی به تصویر کشیدن آنچه در انزوا به ارمغان می آورد در مردم است.

چگونه بازی بازی جریان

انزوا آغاز می شود با یک مونولوگ از لحاظ روانی آشفته ، “از طریق آن شخصیت های بازی dabbles با سوالات ناشی از وضعیت فعلی است. از طریق بی پایان او ravings او میسازد سوال که سخت برای پاسخ به. ‘عاشق’ یک نمونه مثال از یک گوسفند در گله ناتوان از دیدن فراتر از سطح و همیشه راهپیمایی در مسیر گذاشته طلب “رئیس” می گوید:” مدیر.

آن را نه تنها موضوع تولید بیش از حد بود و همگام با مستند. می گوید کریشنا Soni یکی از بازیگران و مدیر تولید: “این یک تغییر عظیم برای ما — قرار دادن اقامت ما در خانه های خود را, اما جلسه هر یک از دیگر در Facebook برای تمرینات. این بازی در تلاش است به فشار مرزهای و آن را به عنوان بدون درز که ممکن است از نظر جنبه های فنی و در حال حاضر آنچه می تواند ما را در بهترین راه ممکن است.”

Artistes during rehearsals

این هنرمندان شده است تمرین عملا از خانه های خود و Amaan می دهد بازخورد از طریق Facebook و WhatsApp. عدم وجود غرفه شمار یک چالش برای بازیگران خود را dialogue تحویل خود مردم را به درک آنچه در جریان است. “یک چالش عمده ای شد برای نوشتن و اتصال اسکریپت برای بازیگران در سه مکان های مختلف” به یاد می آورد Amaan.

کریشنا خوشحال است این تیم می تواند رسیدن به مردم در راحتی از خانه خود را. او می گوید: “تماشای یک بازی در سالن نیاز به برنامه ریزی; یکی به خرید بلیط های طرح شام و یا به کجا بروید پس از تماشای یک بازی. با این یکی می تواند نشستن در لباس خواب خود را و تماشای عملکرد; حتی اگر آنها از دست زندگی می کنند نشان می دهد و یا اگر آنها می خواهند برای دیدن دوباره آن مخاطبان می توانید آن را بعدا به عنوان فیلم ذخیره خواهد شد.”

این تیم وعده انزوا خواهد بود که برای اولین بار در یک سری آینده زنده پخش می کند.

(بازی در انزوا می رود زندگی می کنند در Facebook در آوریل 9 در 9 30 pm. سازمان دیده بان آن را در https://www.facebook.com/theunknownpentheatre/)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی