بازیگر کهنه رابرت کنراد بهترین و شناخته شده برای بازی Secret Service agent جیمز غرب در دهه 1960′ CBS سریال “غرب وحشی وحشی” درگذشت در سن 84.

“او زندگی زیبا زندگی طولانی و در حالی که خانواده متاثر شده عبور خود او را برای همیشه زنده در قلب خود” خانواده سخنگوی جف بالارد گفت: مردم magazine.

کنراد در اثر نارسایی قلبی در مالیبو کالیفرنیا کمی کمتر از یک ماه قبل از 85 تولد بالارد اضافه شده است.

ایلینوی متولد در تاریخ 1 مارس 1935 کنراد به لس آنجلس آمد و در سال 1958 در بر داشت و موفقیت های فوری حسن نیت ارائه میدهد از یک تکرار نقش در سال 1959 نشان می دهد تلویزیون “هاوایی چشم”. بعدی خود را نشان می دهد “غرب وحشی وحشی” (1965 – 1969) و کنراد عملکرد به عنوان جیمز غرب به خوبی دریافت شده توسط مخاطب است.

In this June 4, 1980, file photo, actors Ross Martin, left, and Robert Conrad, right, are shown while filming a scene of the motion picture "More Wild, Wild West," in Los Angeles.

در این 4 ژوئن 1980, فایل, عکس, بازیگران, راس مارتین چپ و رابرت کنراد راست نشان داده شده است در حالی که فیلمبرداری یک صحنه motion picture “بیشتر غرب وحشی وحشی” در لس آنجلس. | عکس های اعتباری: AP

 

کنراد همچنین ستاره دار به عنوان در زندگی واقعی جنگ جهانی دوم خلبان عمده گرگ “Pappy” Boyington در NBC 1976-78 دوره درام “Baa Baa Black Sheep” یکی از اولین سری ایجاد شده توسط Stephen J. Cannell,. بازیگر شیکاگو بومی و سپس در ادامه به تلافی نقش خود را از جیمز غرب در “غرب وحشی وحشی” این فیلم تلویزیونی اسپین آف از “غرب وحشی وحشی”. کنراد اعتبارات فیلم شامل “Murph گشت و گذار”, “Red” و “سامورایی کابوی”. آخرین فیلم در سال 2002 را در “مرده بالاتر از زمین”.

او همچنین ضبط چند آلبوم در حرفه خود تحت نام باب کنراد.

کنراد است که جان سالم به در 18 نوه و هشت فرزند مشترک با همسران سابق LaVelda Fann و جوآن Kenlay. خصوصی یادبود برنامه ریزی شده است برای 1 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی