‘جنگل’ نقد و بررسی: Netflix رمز و راز قتل است watchable اما عمیقا فراموش شدنی

Netflix بکشد اقتباس از Harlan Coben رمان جنگلبرای تمام تلاش خود را در حوزه هنری می افتد کوتاه از تقریبا همه از بسیاری از چیزهایی که به آن امیدوار بود. یکی می بیند بی پایان swathes از محیط کلی en scène, شات در زاویه کم به طوری که عنوانی جنگل به نظر می رسد بلندی dwarfing مخاطبان است. شما تصور کنید که سازندگان در تلاش بودند به جذب دائمی حس عذاب با پیشامد پس زمینه نمره آبی و خاکستری نور فیلترینگ از طریق شاخه های درختان بافت تنه گسترده هوایی views. به جای تحت تاثیر قرار دادن بر مخاطبان چشم انداز inescapability جنگل باقی می ماند تنها یک تلطیف قطعه ای از کاریکاتور.

سری به پیروی از شخصیت پاول (Grzegorz Damięcki) در تلاش خود را برای پیدا کردن خواهر خود را که یکی از دو نوجوان که رفت از دست رفته از یک اردوگاه تابستانی در جنگل همراه با دو نفر دیگر که بودند به قتل رساندند. پرسش مرکزی که بالا میآید تا آنچه احساس می کند مانند تقریبا هر نیم ساعت این است که آیا یا نه پاول خواهر کامیلا زنده است. هنوز شخصیت او را بسیار تحت توسعه است که تنها راه شما ممکن است در مورد مراقبت از او است و از طریق او اهمیت برای پاول و حتی از آن نه می توان گفت.

در این تلاش تقریبا هر کار انجام شده توسط شخصیت های تضعیف تلاش در القای وحشت از طریق سابقه و هدف نمره. این اتفاق می افتد در چنین طول است که اکتشافات و آیات به سختی می توان گفت که از هم جدا در مقیاس قدر. آن است که بسیار زیاد اشکال که تقریبا در ساعت-قسمت همیشه مرز یکنواختی.

شش قسمت مینی سریال سرشار از استعارههای: به ظاهر غیر بخواهيد نه بی ادعا قهرمان داستان که معلوم می شود چیزی از یک قهرمان; بی پروا دوست دختر او هرگز کاملا فراموش; تروما از یک خانواده ناکارآمد و گناه بازمانده است که همواره او را. این کار به خوبی با کمک قدرتمند انجام نگرفته اجراهای بازیگران سرب. شخصیت پاول است که درگیر در جنگ به عنوان شما انتظار می رود یک قهرمان بود. این سری با این حال نمی توانید تصمیم بگیرید که اگر آن را می خواهد به یک رمز و راز قتل یا یک درام با شدت دراماتیک شخصیت های. در نتیجه آن را قادر به دیدار با هر علامت. احساسات نیمه پخته و یکی می شود هرگز به سرمایه گذاری در زندگی شخصی شخصیت ها.

جنگل

  • خالق: Harlan Coben
  • بازیگران: Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, هوبرت Miłkowski, Wiktoria Filus
  • هیچ. از قسمت: 6
  • داستان: یک دادستان می رود در تلاش برای پیدا کردن خواهر خود را که یکی از دو نوجوان که رفت از دست رفته از یک اردوگاه تابستانی 25 سال پیش و احتمالا می تواند یک قتل قربانی.

جنگل نیز طول می کشد یک مفرط مقدار از زمان به مجموعه ای از زمینه ها و صحنه های درحال بین دو جدول زمانی: 1994 و 2019. تابستان سال 1994 معرفی شده به ما در قسمت خلبان با عنوان از دست دادن بی گناهیمجموعه disturbia از انواع: با نوجوانان, نوشیدنی های گازدار, زنده, شن و ماسه و آب است که foreshadow عذاب قریب الوقوع است. یکی درگیر شدن با شخصیت های جوان پاول, بازی های برگزار شده توسط تازه و مهار هوبرت Miłkowski و دوست دخترش لورا در طول زمان است. اما همین نمی توان گفت از زمان, جدول زمانی, حتی اگر شخصیت ها باور نسخه از خودشان جوانتر خود را. این است که بسیار به اعتبار از بازیگران و طرح خود را.

احساسات 2019 جدول زمانی در حال کنجکاو ظروف سرباز یا مسافر. به نظر می رسد که طرح نقاط یش بر روی یکدیگر ناشیانه برای به دست آوردن نقاط یکجور دوربین عکاسی در درام. جدا عاشقان با هم پرتاب توسط یک قتل حل نشده اتصال دو جدول زمانی یک چشم پر از اشک شخصیت عزاداری این واقعیت است که او از دست می دهد “هر کس او را دوست دارد”: به منظور القاء همدلی, اما آنها استنباط چنین پاسخ شما واقعا مهم نیست که آیا نسخه بزرگسالان از پاول و لورا پیدا کردن راه خود را به هر یک از دیگر.

نقایص از جنگل به مراتب بیش از حد بسیاری از. در سال 2019 دادستان پاول معاملات با یک تجاوز به عنف صورت تجسم است که unforgivably حساس است. در حالی که او دعوا کردن تهدید و اخاذی برای دریافت بازمانده عدالت وجود دارد که در آن صحنه او خجالت زده او به صورت یک خال کوبی بر روی کمر خود را که او می گوید: “با این نسخهها کار برای او نقطه ضعف”!

در نهایت پایان دادن به این راز ممکن است نا امید بیننده آن را به عنوان ارائه می دهد هیچ تطهیر است. شایستگی هنری است که قابل بحث است: زندگی کار نمی کند در شکوفا هوشمندانه و با انگیزه نتیجه گیری. پایان قابل قبول است; وجود ندارد و تلاش در outsmarting مخاطبان به در می گویند بی بی سی شرلوک. شخصیت خطاپذیر طول و خودش را میبیند نیرنگ توسط شرایط بیشتر از او می برد خود را به آژانس برای وادار کردن آنها. پاسخ ممکن است در دنبال.

هر چند این سری نیست تظاهر به یک تفسیر اجتماعی این اشتباهات در این های سیاسی-اجتماعی مقطع باقی می ماند غیر قابل توجیه. کل مورد تجاوز انداخته است با هم ناشیانه به راه اندازی پاول به عنوان قهرمان در برابر جهان و هنگامی که هدف این است که در خدمت آن است که با عجله حل و فصل شود. ضد یهودی در مواجهه با لورا و پدرش بیش از حد استفاده می شود به عنوان یک طرح نقطه است که پس از رها بودن خطاب در دو یا سه صحنه.

در همه جنگل با آن کارآمد فیلمبرداری و تولید با کیفیت است که سبک نگارش صدا اما عمیقا فراموش شدنی.

جنگل در حال حاضر جریان در Netflix بکشد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>