‘جهان از رجا Ravi Varma” توسط مانو S Pillai راه اندازی خواهد شد در هنرمند 172nd تولد سالگرد

آن را در اوایل سال گذشته بیش از یک فنجان قهوه است که نویسنده مانو S Pillai و Gitanjali Maini مدیر عامل شرکت بنگلور-بر اساس رجا Ravi Varma میراث بنیاد مورد بحث میراث هنرمند رجا Ravi Varma. این بحث منجر به کتاب جهان از رجا Ravi Varma: شاهزادگان & مراجعان خواهد شد که راه اندازی شده توسط این بنیاد در 172nd تولد سالگرد نقاش که می افتد در مارس 29.

مانو به ایده استفاده از Ravi Varma پرتره را به عنوان یک بصری بایگانی برای ردیابی داستان از مردان و زنان که به نظر می رسد در آنها و هنجارهای اجتماعی وجود داشت که در آن دوره است. “شهرت خود را مدیون او Puranic صحنه ها و حماسه نقاشی بود اما در اصل او پرتره سازمانی است که کمک به ایجاد شهرت و اعتبار خود و امن خود پایه های مالی می گوید:” مانو.

مانو روش

مردان و زنان در پرتره آنها تنها ثروتمند و مشهور نقاشی توسط هنرمند ؟ و یا وجود دارد ؟ مانو سوار در یک سفر برای پیدا کردن بیشتر از پرتره در بر داشت و داستان های بسیاری در این فرایند است که به همراه داشت تفاوت های ظریف از این دوره است که در آن پرتره تولید شد و به ارمغان آورد به خط مقدم جنبه های جدیدی از Ravi Varma.

“این یک لذت به کشف کنند که این رویکرد بود و پر از وعده و ناگهان Ravi Varma و پرتره های خود را تبدیل به لینک های مشترک است که ایالات داستان از برخی از جذاب ترین هندی مردان و زنان از اواخر قرن نوزدهم اعم از maharajahs به بوروکرات و از یک قتل متهم به او مادر در قانون,” او می گوید.

Author Manu S Pillai

مانو شد و در حال حاضر آشنا با Ravi Varma و میراث او در حالی که او کتاب خود را نوشت عاج تاج و تخترا پوشش می دهد که داستان هنرمند نوه آخرین Maharani از Travancore. “در واقع من شروع این کتاب با یک بخش در Ravi Varma. و در این سال که به دنبال من مواجه می شوند بسیاری از نقاشی های او از جمله پرتره در خانه از Travancore اعضای خانواده های مختلف گالری از جمله در لندن جایی که من انجام من دکترا. این بود تاریخ هنر که به دادگاه تجدید نظر به من به اندازه دیدن این بافت تاریخی که او در آن کار می کرد و به همین دلیل او شد که او در آن لحظه خاص,” مانو می افزاید.

بین صفحات

مانو حفر عمیق به بایگانی و مطالعه همه چیز را که او می تواند دست خود را بر اعم از آرشیو روزنامه به Ravi Varma نامه و خاطرات برادرش Rajaraja Varma. یکی از بسیاری از حقایق جالب است که او کشف خود را در طول پژوهش که Ravi Varma پدر در قانون بود که در یک کثیف و جنایت در 1860s. “این واقعیت به طرز مرموزی طفره رفت همه biographers او تا کنون. من مبهوت به آن را پیدا کنید و تعجب که چرا هیچ کس تا به حال صحبت در مورد آن به ویژه هنگامی که آن را یک رویداد است که دریافت پوشش بین المللی روزنامه ها بیش از حد در زمان. در واقع معروفیت این قسمت به دست آورد ممکن است به همین دلیل آن را عمدا فراموش کرده و هرگز ذکر شده دوباره توسط Ravi Varma اولین biographers و پس از آن تضعیف رکورد,” او می گوید.

A portrait by Raja Ravi Varma of sister-in-law, Parvathi Bayi, the Junior Rani of Travancore

یک پرتره توسط Raja Ravi Varma از sister-in-law, Parvathi Bayi تاریخ Rani از Travancore | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

کتاب ویژگی های یک چند نقاشی و عکس از مجموعه های خصوصی و به ندرت دیده می شود قبل از. چیدن مورد علاقه خود را نقاشی از ده ها تن که او مورد مطالعه قرار مانو می گوید: “این یک پرتره او از مادر خود را در قانون Bharani Nal Mahaprabha. Ravi Varma آن است که به خوبی شناخته شده کمک popularise جدید ایده آل از زیبایی هند به خصوص ارتفاع از نمایشگاه پوست و انواع خاصی از ویژگی های. اما او مادر در قانون سرپیچی این احساسات جدید است: او تیره کرده چشمان خون و glares از نقاشی کاملا unembarrassed شیوه ای. وجود قدرت های بزرگ و غرور به او و به نظر من این یکی از بهترین آثار Ravi Varma انجام داد.”

او ادامه می دهد: “در بسیاری از جهات در قانون نشان دهنده matrilineal سنت که از آن هنرمند خود آمد و اجازه داده است که زنان به ادعای نفوذ قابل توجهی در داخلی و همچنین عمومی حوزه است.”

(این کتاب در نظر گرفته شده در اصل به عنوان یک نسخه محدود فقط برای Raja Ravi Varma Heritage Foundation, اما در حال حاضر این بنیاد در تلاش است تا آن را در دسترس برای عموم آنلاین.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>