تئاتر هنرمند Subhadramma منصور درگذشت 81

Subhadramma منصور یک Ballari مبتنی ارشد تئاتر هنرمند با قابلیت های متعدد و در اثر حمله قلبی در Ballari اواخر شب در روز چهارشنبه. او 81 سال است.

او با عجله از محل اقامت خود در رادیو پارک منطقه به منطقه بیمارستان متصل به Vijayanagara موسسه علوم پزشکی (VIMS) در Ballari پس از او توسعه مشکلات تنفسی در حدود 11 p. m. روز چهارشنبه. او بعدها اعلام کرد آورده مرده است. او جان سالم به در برد و توسط دو پسر و یک دختر.

متولد در سال 1939 در Ballari به Jwalapathi مکانیک و یک هارمونیوم بازیکن و Bhagyamma یک خواننده Subhadramma از دست پدر خود را در سنین پایین. پس از اتمام شش سال از آموزش و پرورش رسمی او از مدرسه کاهش یافته است در سن 12 با توجه به وضعیت بد مالی خانواده است. او سپس به پیوست یک شرکت تئاتر به عنوان یک کودک هنرمند انجام به خواسته و شروع به تغذیه خانواده است. او تا به حال هرگز به عقب نگاه بوده است.

در سال 1952 زمانی که او فقط 13 سال او ازدواج کردم به Lingaraj منصور یکی دیگر از شناخته شده تئاتر و هنرمند از این زمان بود که در 36 سال پس از آن.

Subhadramma شروع یادگیری موسیقی کلاسیک از معلم او Chandrashekhar Gawai در سن 25 سالگی و زمانی قابل توجهی فرمان بیش از آن. او در انجام بسیاری از درام در کارناتاکا و آندرا پرادش به عنوان او در تسلط به زبان مادری خود است. هر چند او به زبان مادری بود تلوگو او توسعه یافته میزان زیادی از فرمان بیش کانادا و به اجرای برجسته در آن است.

Subhadramma انجام شده به عنوان یک بازیگر و خواننده در بسیاری از شرکت ها, درام, از جمله کسانی که به رهبری توسط هنرمندان برجسته مانند استاد Hirannaiah و Enagi Balappa. پس از spending17 سال برای انجام بسیاری از درام شرکت Subhadramma و همسرش که در آن زمان بودند 27 و 50 سال برگشتم به Ballari به حل و فصل کردن. پس از آن او تا به حال بازنشسته و از تئاتر به دلیل عدم وجود فرصت های اما او در ادامه به فرصت های از شرکت های مختلف.

در طول زندگی حرفه ای پوشا 50 سال Subhadramma انجام شده در هزاران پخش در سراسر کشور. با اجرای فوق العاده به عنوان Kuntili و Gandhari در Kurukshetra Subhadra در Veerabhimanyu, Mallamma در Sampoorna Hemareddy Mallamma و بسیاری از او به دست آورده هواداران زیر هر دو در داخل و خارج از دولت است.

جدا از historicals و اساطیری درام, او به طور گسترده ای قدردانی برای اجرای برنامه های خود در درام اجتماعی. اما نقش خود را به عنوان Droupadi در Raktha Ratri, Kurukshetra و Naraveera Partha درام در حال یاد بینندگان تا تاریخ.

او انجام شده در مناطق روستایی از Ballari حتی در سن 80 سالگی و در ادامه به اسیر کردن مردم با اجرای شگفت انگیز. او برنده متعدد تمجید از جمله گوببی Veeranna جایزه Nadoja جایزه Nataka جایزه اسکار و Rajyotsava جایزه.

“من به رهبری یک تئاتر زندگی کامل قناعت. من هرگز خواستار شده است. کسانی که آرزوی هنرمندان خوب اول باید درک نقش و دم زندگی به آن با عملکرد خود را. ممکن است تنها با تعهد و کار سخت” او توصیه جوانه زدن هنرمندان در مصاحبه ای یک بار.

وزیر B. S. Yediyurappa بود در میان کسانی که اسبق Subhadramma مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>