تئاتر دیجیتالی

جالب این است که تئاتر در حال رفتن به جشن آنلاین این جهانی تئاتر روز, با توجه به آن زنده است هنر. اما بنگلور, تئاتر, هنرمندان نیست شکست توسط lockdown پیدا کرده اند و راه هایی برای جشن در 27 مارس ، Abhishek Iyengar, بنیانگذار WeMove تئاتر خواهد بود میزبانی یک رویداد on Facebook. “مردم می توانند به اشتراک گذاری دو دقیقه فیلم خواندن یک خط و یا یک قسمت از مورد علاقه خود را بازی. شما می توانید واتساپ تصویری به 9886062324.”

Theatre digitized

شیوا Pathak, co-founder از گودال ماسهبازی جمعی می گوید: “زمان همه گیر ساخته شده است که ما متوجه است که به زنده شدن ارواح ما, ما باید بزرگ Galatta! از آن خواهد شد البته ما هنوز هم بدانند nitty-ریگ دار از آن همه را برای اطلاعات بیشتر در مورد رسانه های اجتماعی Facebook و Twitter.”

Nisha Abdulla خواهد بود شروع نوشتن آنلاین گروه برای نوجوانان است.

Zee تئاتر به ارمغان می آورد به خانه های خود

شما می توانید به تماشای Zee تئاتر teleplays که digitizes پخش برای هر دو تلویزیون و مخاطبان آنلاین. Zee تئاتر را بایگانی و معاون کشیش بخش قدیمی و جدید پخش برای طیف وسیع تری از مخاطبان است. Zee تئاتر همکاری با شخصیت های مانند Swara Bhaskar, Divya Dutta Sarita جوشی, ایرا Dubey Reema Lagoo, Samta Sagar, Sonali Kulkarni, Zeeshan Ayyub و مدیران مانند ماهش Dattani, Purva Naresh Akash Khurana و Usha Ganguly.

مستقل و خلاق متصدی/تهیه کننده Shailja Kejriwal که مفهوم Zee تئاتر teleplays می گوید: “در بسیاری از مکان های دشوار است که برای تماشای اجرای زنده. نقش نیاز به بیرون رفتن بیشتر و بیشتر مردم به خاطر آنها باید داستان فوق العاده و بسیاری از نمایشنامه را قدرتمند اجتماعی اظهارات. اگر مردم نمی تواند به تماشای نمایشنامه چرا ما را در این نمایشنامه به خانه های مردم به طوری که آنها می توانید آن را به عنوان در هر راحتی خود را?

Theatre digitized

Shailja اتحاد ایالات شش و شش پاکستانی مدیران تحت نام سرمایه گذاری غیرت وحدت (در رابطه با Zee Entertainment Enterprises Ltd). او با استفاده از هنر به این دو کشور با هم ساخت اولین هند تولید کننده در تاریخ سینما به تولید فیلم توسط پاکستان سازان. او دیگر نقطه عطف بود ‘تصور کنید تلویزیون’.

با این حال با توجه به اینکه تئاتر یک هنر زنده شکل نمی کلملتی اجرا بر خلاف آن ؟ Shailja می گوید: “باور من این است که تئاتر چیزی است که نیاز به دیده می شود زندگی می کنند. اما تئاتر نیز در مورد سرایی بزرگ. به عنوان مثال تئاتر ملی زندگی می کنند, یک ابتکار تئاتر سلطنتی لندن که پخش اجراهای خود زندگی می کنند انجام داده است و این موفقیت است.”

Shailja می گوید آنها همچنین می خواهند به آرشيو آثار تئاتر کارشناسی ارشد. اگر او موافقت می کند که انتخاب پخش شده است یک کار عظیم. “وجود دارد برخی از نمایشنامه که ما نمی را انتخاب کنید. به خصوص کسانی که بازی می کند که یک عینک تصویری دیده می شود زندگی می کنند, برای مثال, Feroz Khan را Mughal-e-Azam. هیچ نقطه وجود دارد به من نشان می دهد که بازی به دلیل آن است که یک بازی است که نیاز به تماشای زندگی می کنند و امیدوارم بسیاری از مردم را وادار به زندگی در برخی از نقطه. بسیاری از دیگر نمایشنامه های بسیار جالب از نقطه نظر از روایت است. ما در انتخاب نقش است که یک روایت قوی و اجرای برنامه. ما سعی می کنیم برای نشان دادن داستان است که قدرتمند هستند.”

صحبت کردن در مورد برخی از قدرتمند اسکریپت, Shailja می گوید: “شیرین شاه است در مورد از دست دادن هویت زنان مسلمان در طول گجرات شورش. ما باید یک کار بسیار جالب بازی به نام Ok تاتا Bye Bye, نوشته شده توسط Purva Naresh است که در مورد کارگران جنسی. Swadesh دیپاک را در دادگاه نظامی خطاب به طبقه تعصبات درون ارتش دیگر جالب بازی. ما را بازی می کند که نیاز به بحث در مورد.”

تئاتر فضای به مراتب دموکراتیک تر از جریان اصلی سینما و حتی تلویزیون را Zee تئاتر نمایش تلویزیونی تغییر و پویایی است که بر روی صفحه نمایش ؟ Shailja می گوید: “این به من می دهد شادی بزرگ به افرادی که شدیدا با استعداد دیده می شود توسط بسیاری از مردم است.”

این teleplays در دسترس هستند در Zee5 ظرف تلویزیون Rangmanch فعال Ch #356 و D2H Ch #214 تاتا آسمان تئاتر Ch #316 شعر ویژه Ch #191 و وودافون بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر