تئاتر شخصیت محمد علی بیگ در بازیگری در Vikram را ‘کبرا’, Netflix بکشد ‘Baauhubali’ سریال و فیلم تلوگو ‘Kalinga’

به عنوان یک فرزند محمد علی Baig استفاده می شود وحشت زده از تماشای پدرش (تئاتر جانباز قدیر علی Baig) روی صحنه است. “یک هفته او می خواهم بازی امپراتور مغول و هفته آینده او می شود یک سنت. این هفته پس از او می تواند ضرب و شتم میخواره. در یک ماه او می خواهم به بازی یک جانباز در عصا” به یاد محمد “من می خواهم تا از ترس به سرمایه گذاری در نزدیکی اتاق سبز.”

محمد قهرمان-پرستش پدر خود را به طوری که او حامل یک پرتره از او کسی در هر کجا که او سفر سفارشی او به شرح زیر به این روز است. تمایلی به شرکت کننده به تئاتر صحنه او پس از آن رفته تا برنده چندین تمجید در سراسر جهان و در حال حاضر به عنوان بالاترین پرداخت بازیگر تئاتر در کشور است. او یک Kollywood لینک و همچنین: پس از debuting در سال 2017 را Tamil آمار Aruviاو در حال حاضر های فضای صفحه نمایش با بازیگر Vikram در آینده فیلم کبرا. گزیده ای از free wheeling, گپ و گفتگو با این بازیگر است که در Chennai در حال حاضر:

چه ساخته شده شما پیوستن به تیم کبرا?

من فکر می کنم آن را به دلیل عملکرد من در Aruvi که سازندگان کبرا به من نزدیک شد. جالب آن نقش یکی که من نمی توانم زیاد صحبت در مورد در حال حاضر. مدیر (آجی Gnanamuthu) و من کار زیادی در شخصیت نگاه و رفتار است. آنچه برای من مهم است که به درونی یک شخصیت است. من معتقدم که بازیگران در حال اجرا و نه تقلید.

آیا Aruvi باز کردن درب از سینمای تامیل به شما ؟

آنچه که من دوست داشتم در مورد شکیل Waqaab های IPS شخصیت من بازی در این فیلم بود که او نمی تواند تعریف شده به عنوان یک شخصیت و یا آنتاگونیست. پس از تحسین من برای نقش من بسیاری از ارائه می دهد از برخی از بزرگترین خانه های تولید در سینمای تامیل. بسیاری از آنها از من خواست به عنوان یک پلیس یا بازی کمیسر. اما این چیزی بود که من واقعا می خواستم برای انجام است. بنابراین من به همه آنها را تصویب و تا کبرا آمد.

که یک بازیگر-ستاره مانند Vikram نقش سرب ممکن است را ساخته اند تصمیم خود را آسان تر است ؟

تمام عکس های من با او هستند (Vikram). او یک یار و بسیار جذاب شرکت ستاره. او را با برکت و نه فقط استعداد بلکه انرژی فراوان. که بسیار الهام بخش و مسری است. در ساعت 4 صبح او خواهد بود یک بسته نرم افزاری از انرژی است. در حالی که بسیاری از ما خواهد بود به دنبال به جلو به بسته تا او را به بحث بعدی خود را ضربه.

کارگردان دو فیلم اما شما با تجربه تئاتر شخصیت. چگونه این جلسه از ذهن اتفاق می افتد ؟

یک بازیگر باید همیشه ارائه به مدیر; آن را مانند مایع در یک بطری است. شما می توانید با مجموعه ای ذهن برای نزدیک شدن به یک نقش در یک راه خاص و نه به ایده ها. سینما یک کارگردان متوسط.

Theatre personality Mohammad Ali Baig on acting in Vikram's 'Cobra', Netflix's 'Baauhubali' series and Telugu film 'Kalinga'

شما در حال جوانترین Padma شری در تئاتر در هند. آیا فیلمسازان فکر می کنم در مورد که در حالی که مصاحبه شما ؟

گاهی اوقات آن را خاموش مردم است. فیلمسازان مطمئن نیستید در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به من. برای آنها آن را مانند در اختیار داشتن یک جوش در کف… به طوری که آنها دور نگه دارید. اما افرادی که من می دانم و کار من به من نزدیک.

مانند سازندگان آینده تلوگو فیلم, Kalinga, که در آن شما را به بازی نقش سرب?

آه بله. در Kalinga, من بازی در یک جشن شناس در کرالا است که یک فاجعه پس از آن طول می کشد به الکل و تغییرات پایه به حیدرآباد. او از دست می دهد دختر خود را و این فیلم در مورد سفر از پیدا کردن او را. آنها صحبت کرده و به چند ستاره زودتر, اما زمانی که آنها صحبت کرد و به من توضیح داد که آنچه من فکر کردم در مورد شخصیت.

در اولین روز از شوت من چه مدیر پرسید از من و پس از من درخواست او را به رویکرد همان چیزی که در راه های مختلف. مدیر floored که ما الگوبرداری کل فیلم بر اساس آن خصلت.

With چنین غنی تئاتر پس زمینه شما چگونه به فیلم ها در وهله اول ؟

Shyam Benegal من به ارمغان آورد به صفحه نمایش و بازیگری است. او به پدر من — پدر من اولین فیلم Ankurشد کارگردان او را — و من رشد کرده ام احترام او. یک روز او به من زنگ زد و گفت که او می خواست مرا به بازی جناح در یک پروژه آینده. او می خواست یک بازیگر است که به همان اندازه مهارت در زبان هندی و انگلیسی و اردو و چه کسی می تواند حمل tuxedos و sherwanis برابر با سهولت. ما یک کمد لباس تمام انجام می شود اما همانطور که ما از طریق اسکریپت, او متوجه شد که جناح او در پروژه در حال حاضر افراد مسن و بیمار و این که من بیش از حد جوان به آن بازی است.

پس از آن اتفاق نمی افتد. اما من فکر کردم که آن را تشویق می کنند که این اولین تماس من رو از سینما صنعت از ace فیلمساز مانند او و نه از یک مدیر ریخته گری.

آیا شما را با الهام از چیزی خاص خود را متنوع شخصیت ها ؟ برخی از بازیگران می گویند که آنها با مشاهده یک فرد واقعی به بازی در نقش یک…

من تفاوت کمی وجود دارد. زمانی که برخی از بازیگران می گویند که من به تماشای زندگی واقعی فرد به بازی یک شخصیت من فکر می کنم که تقلید. شخصا, من فکر نمی کنم که انجام. تنها استثنا این است که زمانی که شما در حال بازی یک شخصیت در حافظه مردم مانند مهاتما گاندی و یا MGR یا Jayalalithaa.

جدا از خود تئاتر محصولات شما هستند و همچنین انجام یک سری وب (Baahubali برای Netflix) که در آن شما در نقش یک جنگجو…

او نه فقط یک جنگجو بلکه یک womaniser. من تا به حال شک و تردید من در مورد صحنه های صمیمی وجود دارد برخی از ناراحتی که من تا به حال با آن است. من فکر می کنم که بازیگران باید به منظور جلب خط خود را از اخلاق و آرامش در منطقه زمانی که آنها را انتخاب کنید و مراقب باشید در مورد آنچه که در ذهن خود مشروع انجام منطقه.

البته آن می تواند متفاوت از یک بازیگر خود را به دیگری. خوشبختانه سازندگان Baahubali کار می کرد آن را به یک سطح راحتی که من سازگار با.

چگونه صاف است انتقال از تئاتر به رسانه های دیگر مانند سینما و OTT سیستم عامل بوده است ؟

تطبیق کلیدی است. به عنوان یک بازیگر این یک چالش برای انطباق با پویایی های مختلف. با تئاتر وجود دارد نظم و انضباط سخت و رژیم. با سینما آن را لیبرال تر.

برای من آن را دو برابر چالش: نه تنها فرمت های مختلف, اما من نیز خارج از منطقه راحتی من است که من خود را تولید و جهت. اما من با داشتن سرگرم کننده است که مهم ترین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>