وجود دارد بیشتر شور و هنگامی که وجود دارد یک رقابت: دیلی تامپسون

آنها ممکن است دوستان خوب در حال حاضر, اما در اوج خود در دهه هشتاد decathletes دیلی تامپسون و یورگن Hingsen به نظر می رسد در گلوی یکدیگر در رشته های. رقابت خود را — مانند سباستین کو را فاصله میانه جنگ با استیو Ovett و کارل لوئیس’ با حداکثر سرعت دویدن در صورت آف با بن جانسون — روشن دو و میدانی ساخته شده طرفداران نشستن و به دنبال آن نزدیک است.

با اوسین بولت کردن مرحله دو و میدانی به شدت نیاز به چنین رقابت اما این گم شده این روزها.

“به نظر من افرادی که از لحاظ فنی عالی و بسیار خوب هستند و دارندگان رکورد جهانی من فکر می کنم آنها بهترین هستند. اما من فکر می کنم وجود دارد این است که شور و شوق بیشتری یافت می شود که وجود دارد این است که یک رقابت. که در آن وجود دارد این است که کسی دیگری به همان اندازه خوب پس من فکر می کنم بهترین کار این است که برای ورزش هر ورزشی. من فکر می کنم مردم واقعا دوست دارم به طرف گفت:” دو بار قهرمان المپیک تامپسون در یک چت با هندو در حاشیه 20th, Laureus World ورزشی جوایز جشن در اینجا.

پوشیدن ماسک

بنابراین برگزاری چنین به یاد ماندنی رقابت در حال حاضر ؟

“من فکر می کنم بسیاری از این غرفه در شانس و زمان من فکر نمی کنم ما می توانیم نیروی این چیزها. اما من فکر می کنم که هنگامی که شما به آنها شما را بیشتر از آن. به دلیل آن است که فقط یکی از آن coincidences گاهی اوقات شما ممکن است در سه یا چهار پس از آن هیچ چیز برای 20 سال گفت:” 61 ساله و سابق جهان و دارنده رکورد و یکی از دو و میدانی ترین شخصیت های رنگارنگ همیشه.

“من فکر می کنم امروزه مردم نمی پیدا کردن آن را آسان به خود را داشته باشد چرا که هر کس می خواهد به ‘دوستان در رسانه های اجتماعی و همه نوع نمی خواهید به ناراحتی کسی.”

کفش جنجال بیش نیست

اگر موجی از رکوردهای جهانی در سالهای اخیر هر نشانه جدید AlphaFly و VaporFly کفش را به نظر می رسد با توجه ورزشکاران یک مزیت بسیار بزرگ و برخی از آنها حتی خواستار این فن آوری دوپینگ’. و احساس وجود دارد که جهان دو و میدانی’ محدودیت های جدید کافی نیست.

“وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با توسعه, اما من فکر می کنم اگر مهم ترین چیز در مورد برنده یک مدال طلا چیزی است که شما به پوشیدن کفش, پس از آن ما در حال انجام کارهای اشتباه” توضیح داد بریت های 1980 و 1984 المپیک مدال طلا.

“من فکر می کنم بدن حاکم نیاز به عمل و سعی کنید به عنوان بسیاری از مردم به عنوان آنها می توانند. و من فکر می کنم این وضعیت در حال حاضر تمام نشده است. آن نوع می رود در برابر روح آن است. از تمام ورزش اساسی ترین ورزش در جهان در حال اجرا است. و به طوری که آنها نیاز به مرتب کردن آن را به درستی.”

تامپسون همچنین احساس کردند که دوپینگ موضوع نیاز به کار گرفته می شود به شدت بیشتر.

“من فکر می کنم شما می توانید آن را بسیار مشکل تر برای بازی. و در حال حاضر آن است که به اندازه کافی دشوار نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>