وجود دارد نیاز به تهاجمی غربالگری برای سرطان دستگاه گوارش می گویند کارشناسان

کارشناسان شرکت کننده در کارگاه آموزشی گوارش و دستگاه گوارش و جراحی در Mysuru باید تأکید نیاز تهاجمی برای غربالگری سرطان دستگاه گوارش.

صحبت با خبرنگاران در حاشیه GI به روز رسانی 2020 یک کارگاه آموزشی برگزار شده توسط آپولو BGS بیمارستان اشاره کرد متخصص گوارش و سر از موسسه گوارش D. Nageshwar ردی حمایت غربالگری در همه بالاتر از 50 سال سن.

او گفت: بیماری های دستگاه گوارش بودند نادیده گرفته شده توسط جامعه است که بیشتر نگران مشکلات قلبی و دیابت است. دستگاه گوارش بیماری های پریشان حدود 30 درصد از جمعیت در کشور به عنوان مخالف به مشکلات قلبی و دیابت که پریشان 10-15 ٪ از جمعیت.

در بسیاری از نقاط کارناتاکا مانند Shivamogga نرخ سرطان مری بالا است, او گفت:. “هر کس بیش از 50 سال سن باید تحت آندوسکوپی دستگاه گوارش غربالگری برای رد کردن سرطان است. در مراحل اولیه سرطان درمان می شود اما در آخرین مرحله سرطان,” او گفت:.

نرخ مرگ و میر در موارد دیر تشخیص سرطان دستگاه گوارش بالا است. “اگر سرطان تشخیص داده شده است در مخاط آن می تواند در درمان 100%. که گسترش آن به زیر مخاط آن می تواند در درمان 70 ٪ است. اما هنگامی که آن را به لایه عضلانی شانس درمان هستند و تنها 10 درصد,” او گفت:.

در کشورهایی مانند ژاپن نرخ سرطان دستگاه گوارش بسیار کم به دلیل اجباری غربالگری گفت: Kazuo هارا رئیس Aichi مرکز سرطان, ژاپن, که او نیز در حال حاضر در این مناسبت است.

او قدردانی هندی پزشکان برای مهارت خود را در استفاده از آندوسکوپی در درمان های پیشرفته از سرطان دستگاه گوارش.

در ضمن دکتر ردی گفت: بیماری های مانند دیابت و سرطان نیز مربوط به دستگاه گوارش مسائل. مطالعات برای پیدا کردن یک درمان برای دیابت با استفاده از یک ویژه آندوسکوپی روش به نام روش DMR که آدرس و اثنی عشر هستند و در مراحل پیشرفته دکتر ردی گفت.

با استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص

تشخیص سرطان دستگاه گوارش در مراحل اولیه به زودی ممکن است در هند از طریق هوش مصنوعی (AI) در آندوسکوپی به گفته دکتر ردی.

او گفت: AI را قادر می سازد نرم افزار در آندوسکوپی به نقطه را به مرحله اولیه سرطان و حذف آن. او توضیح داد که هوش مصنوعی در آندوسکوپی به عنوان یک پیشرفت عمده در زمینه آندوسکوپی دستگاه گوارش است که در دسترس خواهد بود در هند در آینده چند ماه. “حتی اگر غربالگری به طور منظم نشان می دهد منفی AI را نقطه به سرطان,” او گفت:. آندوسکوپی می تواند به تشخیص سرطان در مراحل اولیه است. Gatric و سرطان روده بزرگ تشخیص داده می شود در مرحله 1 و بلافاصله او گفت:.

هدف از این کنفرانس برای ایجاد آگاهی در مورد در دسترس بودن فن آوری های پیشرفته برای درمان مشکلات دستگاه گوارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>