باید وجود داشته باشد یک مشترک استراتژی منطقه ای در مبارزه با COVID-19: Maldivian وزیر خارجه

‘COVID-19 به ارمغان آورده است از آسیب پذیری های عجیب و غریب در مالدیو’

هنگامی که جهان ثروتمندترین و قدرتمند ترین کشورها در حال مبارزه به شدت در چهره coronavirus (COVID-19) همه گیر مبارزه نمی تواند آسان برای یک کشور کوچک مانند مالدیو که به حدود 4 لاخ مردم است. به خصوص زمانی که گردشگری تكیه اقتصاد آن است را ویران کرد. منظره اقیانوس هند ، مجمع الجزایر قرار گرفته و به آن ممکن است به استراتژیک در پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری braving یک جریان نقدی بحران و در زمان مصرف ‘تصمیم گیری های دشوار’. اقتصادی بسته امداد در منطقه و کمک های مالی بسیار مهم خواهد بود به جمع آوری داده هاهیولا بحران Maldivian وزیر خارجه Abdulla شهید می گوید هندو در یک ایمیل ، ویرایش گزیده ای…

چگونه مالدیو برخورد با COVID-19? موارد شده اند ،

به عنوان 15: 00 ساعت در مارس 1, ما 468 تایید موارد مثبت از آن 17 باید به طور کامل بهبود یافتند. این شامل 145 Maldivians و 323 خارجی. آنها از بنگلادش, هند, ایتالیا, پاکستان, سریلانکا و نپال و انگلستان متاسفانه شده است وجود دارد یک مرگ از 83 سال. ما شاهد بیشترین تعداد موارد تایید شده ثبت – 107 – در یک روز در تاریخ 30 آوریل.

مالدیو گزارش اولین COVID-19 مرگ

دولت جدا از همه موارد مثبت در اختصاصی انزوا امکانات. دولت نیز با توجه به قرنطینه مستقیم تماس از تمام موارد مثبت. افراد مسن که بیشتر در معرض خطر هستند در حال نگهداری در اختصاص امکانات بیمارستان در Malé. تماس با ردیابی در حال انجام است گسترده است. برای این آژانس حفاظت بهداشت نیز راه اندازی شد نرم افزار را قادر می سازد که جامعه به رهبری, تماس, ردیابی.

شما باید یک ملی نیروی کار در Covid-19 ریاست ابراهیم محمد Solih. چه استراتژی خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس ؟

همه ما ذینفعان کلیدی با هم کار کرده اند پس از آغاز اولین گزارش [از COVID-19] از اواخر ماه ژانویه است. همه ذینفعان مربوطه برگزار روزانه جلسات پس از آن به جمع آوری اطلاعات و ارزیابی آمادگی شناسایی مناطق که در آن ما نیاز به انجام کار بیشتر و شناسایی دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و برنامه ریزی.

 

و در مارس 3 ملی عملیات اضطراری مرکز [NEOC] تاسیس شد و تحت آموزش از رئیس جمهور Solih که بدان معنی است که این فاجعه ملی مدیریت سازمان و وزارت بهداشت در حال حاضر کار مشترک برای مقابله با این بیماری همه گیر. این NEOC مقامات ملاقات هر روز صبح و بعد از ظهر برای پیگیری پیشرفت شناسایی و پاسخ و جمع آوری انتقادات و پیشنهادات. این عملیات داده شده است جهت سیاست از سوی رئیس جمهور که با تمام ذینفعان کلیدی هر شب به طوری که تصمیم گیری های کلیدی هستند به سرعت ساخته شده بر اساس آخرین اطلاعات. سیاست رانده مشاوره از ویژگی های گروه مشاوره و کارشناسان پزشکی.

استراتژی همواره به مدیریت گسترش ویروس اجازه می دهد تا برای ساخت بخش بهداشت و درمان ظرفیت برای مقابله با افزایش موارد است. پراکنده سلیمان آن را آسان تر برای ما برای منزوی کردن جوامع در هر زمان وجود دارد یک مورد مشکوک به. و این شده است این استراتژی است.

در مالدیو چالش بوده است که در این رویداد از یک برک آوت عمده ما خدمات بهداشتی و درمانی خواهد بود کشیده فوق العاده است. اما زمانی که یک فرد آزمایش مثبت به خصوص در بیرونی سلیمان و نیاز به داده می شود متخصص, مراقبت از فرد را به حمل و نقل به پایتخت است. این است که بسیار پر هزینه قرار می دهد و فشار زیادی روی نامعقول امکانات مراقبت های بهداشتی. این کمبود متخصصان بهداشت و درمان و به خصوص پزشکان متخصص بیشتر احساس میشود حاد در یک بحران.

 

در حالی که در کشور ثبت اولین مورد در ماه مارس آماده سازی و اقدامات احتیاطی آغاز شده بود هفته پیش زمانی که اولین موارد COVID19 گزارش شده در سطح جهان است. ما ساخته شده بسیار دشوار است تصمیم گیری در اوایل به عنوان اقدامات پیشگیرانه. برای مثال ما به طور موقت به حالت تعلیق مستقیم سفر از چین در فوریه 4 سال 2020 است. همانطور که می دانید چین است و ما بزرگترین منبع بازار برای گردشگری این بود و در وسط فصل اوج.

از آن پس ما به حالت تعلیق سفر از دیگر نقاط مانند ایران و برخی از قطعات از کره جنوبی و آلمان و فرانسه و ایتالیا و بنگلادش و مالزی و انگلستان است. و در مارس 27, مالدیو متوقف صدور در بدو ورود ویزا – که به طور موثر متوقف صنعت گردشگری است. در مارس 12, وزیر بهداشت و درمان با استفاده از اختیاری قدرت های واگذار شده در, وزیر اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی برای مدت 30 روز.

این اورژانس در حال حاضر تمدید شده است تا مه 31. ما شروع به برنامه های آگاهی دهی از ابتدا با هدف قرار دادن تمام جنبه های این جمعیت است. ما به انجام آموزش برای همه کارگران خط مقدم و مناطق مرتبط مانند فرودگاه, تفریحی, بنادر و آگاهی جلسات برای بخش عمومی مقامات مهاجران ، ما نیز شروع به تعامل فعال در مقابل اطلاعات غلط.

این ویروس برای اولین بار در یک گزارش از atolls در میان بازدید گردشگران است و در حال حاضر به سرمایه نر بسیار متراکم شهر. حال شما چطور دستگیری گسترش?

ما تا به حال موفق به جلوگیری از جامعه گسترش بیش از یک ماه تا زمانی که ما در بر داشت اولین مورد مثبت در Malé شهرستان در 15 آوریل. از آن پس میزان گسترش یافته است به طور قابل توجهی افزایش یافت. در گذشته 15 روز به تنهایی 448 موارد تایید شده است (به طور متوسط 29.9 موارد در هر روز).

بنابراین در حال افزایش اعداد کاملا به سرعت. ما در حال حاضر در برخورد با شامل گسترش این ویروس در ما بیشترین جمعیت مرکز. مواردی نیز یافت شده است که خارج از Malé اما متصل به خوشه در این منطقه است.

Malé شهرستان شده است تحت مستند پس از 15 آوریل است. این مستند تمدید شده است تا زمانی که ممکن است 14. این است که شما می توانید تصور کنید به چالش کشیدن وضعیت. این شهر یکی از شلوغ ترین مناطق در جهان با جمعیت زیادی از کارگران مهاجر به عنوان به خوبی.

حصول اطمینان از خدمات و محصولات در دسترس هستند برای بیش از 1,00,000 Maldivians و تعداد مساوی از کارگران مهاجر در Malé شهرستان منطقه یک چالش بوده است که توزیع خدمات با تکیه بر تجارت الکترونیکی شایع است. اما شهروندان ارائه دهندگان خدمات و معامله گران افزایش یافته است به چالش بکشد و تا حد زیادی از فرآیندهای عملکرد هستند.

این ویروس در حال حاضر تایید شده است در مهاجرت نیروی کار جمعیت. در مالدیو کارگران مهاجر شده اند مجبور به زندگی در تنگ و شرایط زندگی و این ثابت کرده است که یک بارور زمین پرورش. Malé نیز مرکز تجارت برای کل ملت است. آن هم رمضان. بنابراین این زمان به چالش کشیدن برای مردم است. اما همه در همه, مردم پاسخ خوبی به این اقدامات در جای خود قرار داده و با که ما قادر به انجام اقدامات لازم قریب به اتفاق آنها به عنوان ممکن است.

مالدیو اصلی درآمد-درآمد بخش گردشگری است تاثیر بسیار بد. واردات نیز باید رسید. چه گزینه های شما به دنبال در برای احیای اقتصاد خود را? است که امنیت غذایی یک نگرانی ؟

در حالی که ما تا به حال مورد اول در مارس 7, اولین تلفات این بیماری همه گیر در مالدیو است اقتصاد است.

اقتصاد ما به شدت وابسته به گردشگری است. و اختلال در جهانی سفر و اتصال منجر به بسته شدن کل صنعت. و کاهش تقاضا و در نتیجه کاهش قیمت ماهی در سطح جهان نهفته است در بخش شیلات است که ما دومین بخش اقتصادی. مالدیو واردات تقریبا همه چیز را از پایه, غذای اصلی, به, کالاهای لوکس به همه چیز مصرف توریستی تفریحی. ما برای پرداخت این واردات از ارز حاصل از گردشگری و ماهی-صادرات.

در سال گذشته ما پیش بینی یک افزایش 8 ٪ در گردشگری درآمد. درآمد تولید شده توسط صنعت گردشگری حساب برای بیش از 70 ٪ از تولید ناخالص داخلی این کشور. در حال حاضر ورود توریست انتظار می رود به کاهش 50٪. کاهش ورود توریست در این سال و خاموش کردن صنعت گردشگری آورده اند و جریان نقدی یک بحران برای دولت است.

در حال حاضر ما در مواجهه با کمبود درآمد تا US $908 میلیون. همچنین تخمین زده است که این کشور را با کمبود ارز خارجی به US $450 میلیون. تقریبا کل درآمد دولت است که به کارگردانی بهداشت و درمان اضطراری. و ما ممکن است در یک موقعیت که در آن ما می باید اجرا از وجوه و منابع ما تخلیه شده است.

ما کار کرده اند در مورد چگونه ما می توانید آدرس این کمبود. دولت گرفته است تعدادی از اقدامات در تلاش برای کاهش هزینه با ما $64.7 میلیون (MVR 1 میلیارد دلار). این شامل کاهش حقوق های سیاسی در انتصاب سران و کارکنان شرکت های دولتی 20 درصد.

مجلس نیز تایید شده 20 درصد پرداخت برش در عضو خود را به عنوان حقوق هست. دولت همچنین معرفی یک بسته محرک مالی با US $161.9 میلیون (MVR 2.5 میلیارد دلار) در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تعطیل شدن کسب و کارهای محلی و از دست دادن شغل.

ما نیز رسیده به چند جانبه سازمان های بین المللی و موسسات مالی و همچنین دوجانبه ما همکاران برای پشتیبانی و ما با اعتماد به نفس است که ما را از دریافت چنین حمایتی است. با این حمایت مالی بسته محرک اقتصادی دولت در نظر دارد به تمرکز بر کاهش نرخ بیکاری اطمینان حاصل کرد که جمعیت آسیب پذیر محافظت شده است با تدابیر لازم نگه داشتن کسب و کار شناور تضمین میکند که پروژه های بزرگ در حال پیشرفت به طوری که اقتصاد در حال اجرا است. ما برنامه ریزی برای باز کردن این کشور برای گردشگری در اولین و بازاریابی تهاجمی جذب گردشگران و مسافران به سواحل ما.

مالدیو کار کرده است در تجدید ساختار بدهی خارجی خود را از جمله حدود 1.4 میلیارد بدهکار به چین است. چگونه COVD-19 تاثیر تعامل خود را با دو جانبه و چند جانبه خیرین?

مالدیو شده است بسیار خوش شانس در آن دوستی ما به عنوان یک تعداد مورد اعتماد همکاران و دوستان است. هند یک شریک و دوست. هند کمک کرده و به تخلیه و نه Maldivians از ووهان چین. آن را اهدا کرده است سه ماه ارزش از داروهای ضروری به مالدیو.

ما یکی از اولین دریافت کنندگان کامپوزیت تیم پزشکی که پشتیبانی محلی ما تلاش ها و تجربیات خود را با ما. و هند نیز کمک به ترابری 6.2 تن از داروهای تهیه شده توسط مالدیو اما گیر کرده است در هند با توجه به محدودیت در حرکت است. هند نیز مطمئن undisrupted عرضه کالاهای اساسی مانند برنج و شکر و آرد و سیمان در این بیماری همه گیر. هند نیز اعطا مجوز ویژه به عمل محموله پروازها به آوردن غذا و دیگر منابع به عنوان مالدیو است واردات وابسته به کشور است. آن را نیز اعطا مجوز برای ما به تخلیه شهروندان ما.

فقط این هفته مالدیو دریافت $150 میلیون از 400 میلیون دلار ارز مبادله موافقتنامه امضا شده بین مالدیو قدرت پولی و بانک مرکزی هند در ماه جولای سال 2019. این ارز مبادله موافقتنامه بخشی از بسته مالی گسترده از هند به مالدیو سفر رسمی رئیس جمهور Solih در دسامبر سال 2018 است.

بدهی دولت به مجموعه در محل بدهی استراتژی پایداری از اوایل سال 2019 شده است و به دنبال آن استقراض تولید درآمد و هزینه های سیاست های مبتنی بر استراتژی است. اما غیر منتظره و کاهش شدید درآمد دولت به دلیل COVID-19 را تحت تاثیر پیش بینی های قبلی و فعلی بدهی استراتژی پایداری و وزارت دارایی خواهد ساخت های لازم تنظیم به عنوان مورد نیاز است. ما باید برای ادامه ارج نهادن به بازپرداخت حتی اگر ما قادر به پاسخگویی به روز به روز هزینه های عملیاتی از دولت به دلیل جریان نقدی نمایند.

به زبان هندو به تازگی سریلانکا سابق PM Ranil Wickremesinghe پیشنهاد کرده است یک سارک دبیرخانه رهبری منطقه ای در پاسخ به COVID-19 برای ایجاد شغل احیای گردشگری در منطقه و جمعی مذاکره بدهی های بزرگ بین المللی در بازار پول است. چگونه مالدیو مشاهده چشم انداز برای همکاری منطقه ای در طول این همه گیر?

مالدیو است و همواره اعتقاد راسخ قوی همکاری های منطقه ای به خصوص در مواجهه با سختی مانند یکی از ما در حال حاضر مواجه. این است که چرا در سال 2003 زمانی که منطقه با آن دست به گریبان بودند با شدت عفونی, بیماری سارس, مالدیو, تشکیل جلسه اضطراری سارک از وزرای بهداشت در شیوع بیماری سارس در مالدیو. این است که چرا ما استقبال نخست وزیر نارندرا مودی دعوت برای یک منطقه ای ابتکار عمل برای مبارزه با COVID19. ما در زمان بخشی در بالاترین سطح در این نشست و پس از گرفته در تعدادی از جلسات منطقه ای بهداشت و مقامات تجارت به میزبانی کشورهای مختلف و سازمان ها.

با توجه به مشترک منطقه ای استراتژی ما پیشنهاد ایجاد یک فضا برای همکاری های نزدیک تر می شود ایجاد شده در میان بهداشت و درمان اضطراری سازمان به اطمینان حاصل شود که کشورهای سارک باید بدون مانع تبادل اطلاعات در مورد ویروس و بهترین شیوه.

ثانیا به این دلیل که تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر در منطقه ما خواهد بود بسیار زیاد به تدوین و فرموله کردن یک اقتصادی بسته امداد و هدفمند در این کشورها را تحت تاثیر قرار. در مورد مالدیو مانند یک بسته که شامل پشتیبانی از بودجه برای پر کردن قابل توجهی کمبود درآمد شکاف.

سوم برای شروع بحث در دراز مدت بهبود طرح برای منطقه است. برای مالدیو مانند یک برنامه به معنای آغاز یک بازیابی سریع در بخش گردشگری. این به معنی ایجاد انعطافپذیری ما از طریق پایدار, توسعه منطقه ای و اتصال بین مالدیو و شهرستانها عمده در منطقه است. این همچنین بدان معنی پوسته پوسته شدن سرمایه گذاری های خصوصی در گردشگری تفریحی و زیرساخت است که میشود رشد در ورود توریست که در مالدیو به معنی رشد اقتصادی است.

ما استقبال نخست وزیر مودی پیشنهاد برای ایجاد یک COVID-19 صندوق اضطراری بر اساس کمکهای داوطلبانه و هند متعهد به کمک 10 میلیون دلار به عنوان یک شروع است. ما فکر می کنم این خواهد بود بسیار مفید برای کمک به کشور های سارک دیدار با هزینه های اضطراری اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر. ما ضمن استقبال از همه دیگر داوطلبانه کمک های ساخته شده توسط همه کشورها به صندوق. اعتقاد ما بر این است و بسیار به gleaned از یک رویکرد منطقه ای و ما امیدواریم که ما می تواند این را به جلو.

در حالی که کل جهان در حال تجربه یک بحران کشورهای عجیب و غریب چالش ها و مزایای. آنچه در نظر شما هستند مالدیو ،

این بحران به ارمغان آورده است به ميدان خاص آسیب پذیری از مالدیو به عنوان قبل از تجربه هرگز. مالدیو اقتصاد بستگی دارد تقریبا به طور کامل در گردشگری. تقریبا هر اشتغال در فعالیت های مولد در کشور است که به برخی از رشته مرتبط یا وابسته به گردشگری است. با ورود توریست در این کشور از ماه مارس وجود دارد در واقع هیچ صنعت گردشگری در مالدیو در حال حاضر.

همه ما جزء اصلی مواد غذایی دارو و تجهیزات پزشکی و دیگر لوازم ضروری وارداتی هستند. شدید اختلال در عرضه جهانی زنجیر را تشدید کرده است در حال حاضر بازارهای بنابراین ساخت ما را به شدت و حتی بیشتر از جان گذشته. این مورد با بسیاری از جزیره کوچک کشورهای در حال توسعه (SIDS).

SIDS با توجه به کوچکی خود را, دوری و محدود اتصال به عرضه جهانی زنجیر فوق العاده در معرض شوک های خارجی – یک واقعیت تاکید سازمان ملل متحد در چندین کلید نتیجه اسناد در توسعه پایدار.

برای مالدیو این بحران بهداشتی یک ضرب تاثیری بر اقتصاد آن بر توانایی خود را برای پاسخ و توانایی خود را برای غلبه بر. این بحران نیاز به کمک های مالی به خصوص نسبت به کشورهای کم درآمد و کشورهایی در شرایط خاص مثل SIDS. این کمک می تواند در شکل ساده تر و مقرون به صرفه دسترسی به تامین مالی از جمله از طریق ایجاد مخصوص ویندوز برای SIDS در برنامه های اعطای وام از موسسات مالی بین المللی و همچنین به عنوان بدهی برای اقتصاد بدترین ضربه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>