‘وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم انیمیشن Arnab Chaudhuri تا به حال در سر خود را’

سال 2013 بود که یکی از قابل توجه برای هند در اسکار با Arnab Chaudhuri را Arjun The Warrior Prince در میان پنج فیلم در شرکت والت دیزنی لیست ارسالی. آن وارد شد در این انیمیشن از ویژگی های دسته یک فیلم نادر برای پیدا کردن دیزنی پشتیبان گیری با توجه به آن ایجاد نمی شد اما به دست آورد که توسط استودیو در کسب آن از UTV اصلی تولید. در حالی که هند رسمی ورود Barfi!, شد فرو رفته در روایتی آرجون ساخته شده آن را بی سر و صدا به لیست طولانی اما متاسفانه نمی تواند پیشرفت بیشتر در زمینه ویژگی های. آن را تا به حال منتشر شده در ویدئو در تقاضا (VOD) قبل از تئاتر غربالگری در لس آنجلس یک قانون نادیده گرفته شده توسط تولید کنندگان.

اسکار چالش جدا, فیلم برجسته در انتخاب رسمی تقریبا همه عمده انیمیشن جشنواره در 2012-2013 بود آن انسی بین المللی فیلم انیمیشن جشنواره فیلم انیمیشن هلند جشنواره و یا Ottawa International Animation Festival. مدیر این مسیر شکستن انیمیشن فیلم سینمایی و یکی از بزرگترین قهرمانان هند, انیمیشن, صنعت Chaudhuri گذشت در تاریخ 25 دسامبر 2019 در کلکته. او را تحسین آنجا کار خود را به عنوان یک تلویزیون حرفه ای و برای روی لئامت دادن خود را در کانال V و ترنر.

اعضای این انیمیشن صنفی یک نماینده از انیمیشن, هنرمندان, نویسندگان و تکنسین های برنامه به هم در فوریه 29 سالانه بعد از ظهر از یاد که در آن آنها را به افتخار کسانی که از این انیمیشن جامعه که گذشت در 2019. Chaudhuri خواهد بود یکی از آنها است. فیلمساز Gitanjali رائو می نویسد: ادای احترام به یک شخص انیمیشن هنرمند و هندو.

رویایی

من به دانستن Arnab از طریق انیمیشن من دوستان از موسسه ملی طراحی (NID) در اواسط 90s. این خانم مودب و مهربان و با استعداد و اعتماد به نفس و وحشتناکی جذاب هنرمند جوان که ایجاد امواج در کانال پنجم با فوق العاده کار می کنند. Arnab بود جلوتر از زمان. نه تنها کار خود را اصلی و تخیلی اما افرادی که مشغول به کار با او را دوست داشتم و ازش لذت ببرین. و که نادر بود.

من هرگز فرصت کار کردن با او را اگر چه من سعی کردم چند سال بعد و پس از او اما این پروژه هرگز در آمد از طریق. ما یک دسته از انیماتورهای تلاش برای بسیاری از سال را به خوبی هندی, فیلم سینمایی انیمیشن در اوایل 2000s که ناگهان هند در حال تبدیل شدن به یک هاب ارزان اگر خوب کار باطن. ما نا امید بسیاری با توجه به کمبود بودجه برای فیلم انیمیشن در هند. اما Arnab اولین کسی بودم که به زمین با یک فیلم هندی ایجاد می شود در هند یک اصل هند, داستان Arjun The Warrior Prince با UTV. واقعا فوق العاده بود!

فرایند مشارکتی

ارتباط من با Arnab رشد زمانی که شریک زندگی من KK Muralidharan کار با Arnab به عنوان طراح تولید در Arjun The Warrior Prince با کار خود را شریک Rachna Rastogi. این فیلم در زمان بسیاری از سال های طولانی به تکامل و کامل است. شش یا بیشتر من از دست داده اند و تعداد. از ایده به اتمام است. اما برای من فقط این واقعیت است که من می توانم تماشای این فیلم اتفاق یک تجربه یادگیری است. من می هاپ به شریک زندگی من است طرف برای بسیاری از یک کار در حال پیشرفت viewings. این خیلی مهم است برای من به عنوان من یاد گرفتم که خیلی در مورد وظیفه برخورد با بسیاری از هنرمندان برای ساخت فیلم.

هیچ کس اما انیماتورها می دانم که این مقدار بسیار زیاد از کار است که می رود به ایجاد یک فیلم مانند Arjun The Warrior Prince. از سمت راست اسکریپت جلسات با نویسنده راجش Devraj شد که پس از بحث های طولانی چیزی که من متوجه شدم و هنوز هم کاملا مورد تحسین Arnab بود توانایی های خود را به گوش دادن به دیگران است. همیشه با صبر و سخاوت. او همیشه به پایان رسید تا انجام آنچه که او احساس می کرد بهترین برای فیلم اما او گوش و جذب و مشغول به کار در اطراف هر کس دیگری را در نظر.

آن ممکن است نگاه و صدا, آسان, اما, انیمیشن, این یک راه بسیار دشوار به کار در مقایسه با عمل زندگی می کنند. یک فیلم انیمیشن می دهد شما هیچ آزادی بیشتری طول می کشد در زمان ویرایش فیلم است. آنچه که شما برنامه را به تحریک و تشجیع کردن چیزی است که شما باید در پایان. نه چیزی کمتر. بنابراین برنامه ریزی از این فیلم باید بی عیب و نقص قبل از اینکه شما شروع به متحرک سازی فیلم.

Arnab را شامل تمام خلاق HODs در فرایند خلاقیت و به هر یک یک بیمار گوش. و که من فکر می کنم دلیل اصلی که چرا افرادی که با او کار می کرد را دوست داشتم خیلی. ‘بی باک و در عین حال هرگز تهاجمی’ به عنوان KK Muralidharan آن قرار می دهد.

من به وضوح به یاد داشته باشید زمانی که او در انیمیشن, مدیر, Pavan Buragohain شد طراحی شخصیت های. در پیش نویس اول همه شخصیت نگاه کاملا هندی. آنها کاملأ پیچیده گردد از الهام از بازیگران در فیلم پان هند. من به یاد داشته باشید طراحی میان آورده بود که بر اساس Malayalam بازیگر و danseuse Shobhana. و من او شگفت انگیز است!

اما به زودی این شرکت تصمیم گرفت که این شخصیت نیاز به نگاه و احساس بین المللی و پس از مختصر تغییر کرده است. این یک ناامیدی بزرگ برای این تیم و بسیاری از احساس نا امید و سرخورده. اما Arnab تصمیم گرفت که در صورتی که تنها راه برای ساختن این فیلم پس از آن می شود.

چالش های انیماتور

پس از ساخته شده خود من فیلم سینمایی من می دانم چقدر دشوار و دردناک است که تصمیم گیری شده اند باید برای او اما او حق تصمیم گیری با توجه به محدودیت. این احساس من این است که این وضع از پیشگامان. Arnab پیشگام از انیمیشن ساخته شده به کیفیت بین المللی اما این همه در آمد با قیمت سنگین به پرداخت.

و قیمت بود و نه فقط در یک خلاق سطح. انیمیشن یک کار فشرده کار است که برای ساختن یک فیلم بیش از پنج-شش سال مستلزم این است که شما هیچ وقت به یک زندگی. شما باید برای نفس کشیدن این پروژه در روز و شب از جمله تعطیلات آخر هفته فقط چند ثانیه انجام می شود.

در سال های پس از انتشار Arjunما اغلب ملاقات کرد و در مورد مشکلات پیدا کردن تامین مالی برای خود ما ، او به دنبال بخش دوم Arjun سه گانه به عنوان برنامه ریزی شده توسط او و Devraj. او تا به حال موفق به ساخت یک تریلر زمین که نگاه فوق العاده. این فیلم را پیدا کند آن سرمایه گذاری. آخرین باری که من او را ملاقات نمود کمی بیش از یک ماه قبل از سکته مغزی, همه آنچه که او گفت مرا در آغوش گرفت بود “شما آن را انجام داد! شما در واقع ساخته شده و فیلم خود را!”

ما تقریبا هم سن و سال داشتن موفق به ساخت اولین فیلم باعث می شود هیچ چیز ساده تر من حدس می زنم. وجود دارد بنابراین بسیاری از فیلم انیمیشن Arnab Chaudhuri تا به حال در سر خود را رتبهدهی نشده است ساخته شود. گفت: این از دست دادن بزرگ به هند, انیمیشن, صنعت خواهد بود به انجام زیانی به او. جای من می خواهم می گویند (و من می دانم که او را تایید کند) این است که هیچ کشور برای انیماتورها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>