‘وجود یک قدرت جادویی در Rahman آقا استودیو’: خواننده Nakul Abhyankar

Nakul Abhyankar زندگی رویای دوران کودکی خود را دو سال پیش. او در AR Rahman استودیو در مقابل نابغه موسیقی به رکورد ‘Neeli Kanumallo’ به تلوگو نسخه از ‘Mazhai Kuruvi’ سونگ در تامیل توسط Rahman.

این تجربه برای Nakul شد مرزی-حقیقی با وجود افزایش مداوم در حرفه موسیقی خود را: واقعیت نشان می دهد شرکت کنندگان به واقعیت نشان می دهد برنده فارغ التحصیل دیپلم موسیقی در متر هنرستان موسیقی به فیلم خواننده.

“هر چه تجربه شما, شمارش برای هیچ چیز زمانی که شما در استودیو خود را برای اولین بار می گوید:” Nakul. “آن را قریب به اتفاق برای من”. تحقق یک رویای دوران کودکی می تواند برای هر کسی است. Nakul بزرگ شده گوش دادن به و بعد از آن بازی در صفحه کلید این آهنگ از رحمان. آن دومی که موجب شیفتگی خود را برای موسیقی فیلم. پس به آواز خواندن در مقابل بت خود را یک لحظه به گنج.

AR Rahman

AR Rahman | عکس های اعتباری: PTI

“در آن احساسی بود برای من. اما در همان زمان او یک مدیر موسیقی و من یک خواننده. و ما تا به حال با هم کار کنند را به این آهنگ از.” Nakul شد پاره پاره بین کفر او از کار با رحمان و در واقع کار با رحمان.

‘Neeli Kanumallo’ تا به حال چندین بالا-زمین بخش. “به طور کلی با این بخش ما تمایل به فشار زیادی است و ما تا پایان با تاکید بر بخش های خاصی. اما این آهنگ تا به حال به جریان هموار مانند کره. آن را روی حیله و تزویر.”

این ترانه در نهایت بیرون آمد هست. “آقا آن را دوست داشتم.” پس از یک مکث کوتاه او می افزاید: “وجود یک قدرت جادویی وجود دارد که در آن استودیو. شما را تا پایان انجام چیزهایی که شما انتظار نیست خودتان را به انجام.”

در خانواده

Nakul نقل مکان کرد و از بنگلور چنای در سال 2013 زمانی که او تصمیم به ترک خود آن کار و پیوستن رحمان متر هنرستان موسیقی. اما او متوجه نیست که اشتیاق خود را برای موسیقی خود را در طول روز و نه پنج خرحمالی.

او نیست که کلیشه داستان که در آینده بسیاری از نویسندگان و هنرمندان به اشتراک بگذارید. این کار فقط یک مسیر انحرافی را طی. او دنبال یک حرفه ای در موسیقی آلی بود. یکی از پدربزرگ خود بود Haridasa (اهدا) و دیگر Yakshagana هنرمند. “همه عموزاده آموخته موسیقی است. برادر من تا حد زیادی با استعداد در خوانندگی. او به من آموخت زیادی است. پس از آن بود که مانند کسی تا به حال به من بگویید برای یادگیری موسیقی است. من فقط انتخاب کنید تا هارمونیوم در خانه و شروع به نواختن سرود ملی و یا قافیه.”

Nakul را chartbusters

  • ‘روز کالج’ از Rajaratha (کانادا)
  • ‘Neeli Kanumallo’ از نواب (تلوگو)
  • ‘مدیر عامل در خانه’ از سرکار (تامیل)
  • ‘Manase Manase’ از هستند Marler (Tulu)
  • ‘Koode’ از Koode (محجبه)

او بخشی از مدرسه موسیقی تیم به عنوان یک نوازنده صفحه کلید. در سال 2009 و 2010 به ترتيب Nakul برنده Sa Re Ga Ma Pa کانادا به پایان رسید و در بالا و نه از Sa Re Ga Ma Pa هندی. مشارکت در این واقعیت نشان می دهد کمک کرد او فوق العاده است. “این نشان می دهد نه فقط در مورد شهرت. آنها به شما کمک کند دریافت تماس و اعتبار. برای مثال قضات نشان می دهد مانند Hamsalekha آقا هستند و نام های بزرگ در این صنعت است. زمانی که آنها با ارزیابی آواز خود را, شما می دانید که در آن شما ایستاده است. بنابراین, بله,, [سکس] باز بسیاری از درها برای من است.”

Nakul کردم اولین آهنگ, ‘Kendhaavara Hoove’ (Kirataka) پس از آهنگساز V منهر دوست game, اجرای خود را در Sa Re Ga Ma Pa. “اما این استودیو محیط کاملا متفاوت است. طول می کشد برخی از زمان برای رسیدن به آن استفاده می شود. من تا به حال به آواز خواندن اولین آهنگ من سه بار به تایید شده توسط آهنگساز.”

با وجود رسیدن به آواز خواندن در فیلم او احساس نیاز به یادگیری بیشتر در مورد موسیقی است. است که زمانی که او با ثبت نام در متر هنرستان. “من در حال حاضر برخی از آموزش در موسیقی کلاسیک هند است. و کلاسیک هند است که ملودی محور است. اما کلاسیک غربی بیشتر به هماهنگی. و موسیقی فیلم ازدواج هارمونی و ملودی. در متر من آموخته زیادی از غربی, تکنیک, ارکستراسیون, اپرا, آواز, برنامه نویسی,… صدای من و سبک قبل و بعد از متر کاملا متفاوت هستند.”

برای کسی که همیشه مطمئن شوید که در مورد یک حرفه ای در موسیقی Nakul هنوز نامشخص است اگر او باید تخصص در یکی از جنبه های آن — آموزش و پرورش در متر خود را گسترش دامنه. بنابراین جدا از آواز او همچنین موسیقی موسیقی — او تا کنون به ثمر رساند برای Unarvu (تامیل) دانشگاه Kumara (تلوگو و تامیل), کنند Gothilla (کانادا) و Bicchugatti: فصل 1 (کانادا) است که برای انتشار در اواخر این سال است. هنگامی که او هیچ آواز خواندن و یا نوشتن پروژه های او می گوید: “من آویزان در اطراف رحمان آقا استودیو برای برنامه برای او.” این استودیو که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>