در حالی که بانک مرکزی زده است محتاط توجه بر کاهش بیشتر نرخ بهره با توجه به افزایش تورم در طول چند ماه گذشته, اصلی, مشاور اقتصادی در امور مالی وزارت Sanjeev Sanyal معتقد است بیشتر وجود دارد اتاق را برای سیاست های پولی اقدامات برای تحریک رشد.

شما در حال خوش بینانه از رشد بازگشت به 6 درصد به 6.5 درصد از 5 درصد برآورد شده برای این سال است. می تواند شما استادانه درست شده در مورد دلایل امیدوار است از یک چشم انداز مثبت?

ما در واقع کاملا محافظه کار 6 درصد به 6.5 درصد رشد نسبتا خوب با توجه به این که بسیاری از کوتاه مدت شاخص را تثبیت در حال حاضر. آنها قوی نیست اما آنها دیگر رو به وخامت برای بسیاری از قطعات آن شاخص یا شاخص های دیگر. به طوری که قطعا رفتن به مورد…

اما من فکر می کنم تمرکز این تحقیق اقتصادی است که واقعا در ساخت یک مورد برای ایجاد ثروت. به عنوان نخست وزیر نیز گفت: اگر ما نمی توانیم ایجاد ثروت شما نمی توانید آن را توزیع مجدد. بنابراین ما نیاز به تجدید نظر ما به طور پیش فرض سوسیالیستی چیزی که نسبت به توزیع مجدد آن را به عنوان به نظر می رسد imbibed در داخل چارچوب فکری. آنچه ما سعی به انجام این کار است را مورد بازارهای خصوصی سازی و از بین بردن مداخلات که در آن آنها مورد نیاز است و همچنین جالب توجه است که باید برای ما به اعتماد سیستم به طور جدی. بنابراین بودن نرم افزار-کسب و کار بسیار متفاوت از بودن نرم افزار-دوست صمیمی.

این چیزی است که ما تلاش کرده اند را نشان می دهد. وجود کالاهای اساسی عمل می کنند که ممکن است ساخته شده حس در 1950s زمانی که ما تا به حال کمبود و…. اما امروز آن را ندارد که ما به اندازه کافی تولید مواد غذایی اما مشکل این است که از ذخیره سازی. اگر شما می خواهید برای تماس با افرادی که ذخیره و حمل و نقل مواد غذایی ‘hoarders,’ پس چرا باید آنها در آن سرمایه گذاری ؟ بنابراین ما نیاز به تجدید نظر در کل این رویکرد به اقتصاد است.

 

ما همچنین نشان داده اند که چگونه ارزش ایجاد شده توسط خصوصیسازی. ما باید نگاه کرد در دیوار از قوانین و مقررات است که هند کسب و کار. برای رستوران در سنگاپور شما نیاز به چهار عمده مجوزها. در دهلی نو شما نیاز به 26 مجوزها و هر یک از کسانی که نیاز به بسیاری از اسناد و مدارک — یک پلیس دهلی اجازه نیازهای 45 اسناد در حالی که گرفتن یک تفنگ نیاز به 19. و سپس برخی از قوانین دیگر در حال مسخره مثل موسیقی مجوز دوچرخه تحویل مجوز و غیره که ما باید نقشه برداری.

چیز دیگری که ما انجام دادیم که من فکر نمی کنم که هر گونه نظر سنجی انجام داده است که به سادگی به دنبال لجستیکی مراحل هند-واردات و صادرات را. چه اتفاقی می افتد زمانی که یک محموله پوشاک برگ دهلی نو و چه مراحل آن می رود که از طریق چه مقدار زمان طول می کشد تا می رسد نهایی انبار. ما در بر داشت که آن را طول می کشد تا پنج روز برای رسیدن به Nhava Sheva (پورت) که مضحک است که در آن صرف 14 روز رفتن را از طریق آداب و رسوم و دیگر فرآیندهای پس از آن طول می کشد تا 22 روز به رسیدن به ایالات متحده و در انتهای دیگر آن طول می کشد تا سه روز. بنابراین کل فرآیند مصرف 41 روز که 19 روز صرف شده در سمت خود ما. ما این را نیز با فرش صادرات از طریق یک داخلی پورت دوباره 40 روز گرفته شده که 13 روز صرف شده در هند. هنگامی که ما معکوس کل این چیزی که ما متوجه شدیم که یک فرش ساخته شده در میلان می شود به این کشتی در یک روز و پس از آن سرزمین در اینجا آن را هشت روز به خروج بندر از جمله دو روز انتظار به اسکله در بندر. در حال حاضر از آن است که کاملا پوچ است که ما را خیلی طولانی در مقایسه با کشورهای دیگر است. اما جنبه دیگر این است که خود ما واردات در حال کارآمد تر از صادرات است. بنابراین اگر شما می خواهید به طور جدی کالا صادر کننده شما نمی تواند رفتار شبیه به این. ما در حال ساخت این پرونده برای انجام مراحل نقشه برداری. ما می دانیم که بسیاری از این مشکلات وجود دارد اما چقدر جدی هستند ؟ جالب است که در فرودگاه های ما, ما قادر به حل همین است. در واقع در بنگلور فرودگاه آن ده ساعت طول می کشد به حرکت کالا ، اگر شما یک اپراتور ثبت شده شما می توانید آن را در شش ساعت است که بهترین در جهان است. بنابراین ما خودمان قادر به برخی از بهترین در جهان در یک مکان اما فاجعه در جاهای دیگر. آن است که روشن مورد توجه و پیگیری این چیز و نظارت بر این خط لوله است.

شما صحبت از بخش عمومی بانک آینده با هم به استخر داده و با استفاده از ابزارهای تحلیلی برای شناسایی احتمال زیاد defaulters.

ما تولید مقدار زیادی از داده ها به عنوان یک کشور این است که نه فقط در مورد بانک ها. ما باید مقدار زیادی از داده ها و سپس ما نمی انجام هر کاری با آن. وجود دارد بحث استفاده از هوش مصنوعی و GST بچه ها از آن استفاده کنید اما با ما می توانید به طور چشمگیری بهبود هدف قرار دادن تمام است که ما در حال تلاش برای انجام با هوش مصنوعی است که به طور گسترده ای استفاده می شود در سراسر جهان. ما ادعا می کنند که تخصص در آن و در واقع برای کشورهای دیگر, ما در حال انجام آن را در بنگلور. ما نمی به نظر می رسد به درخواست آن را در کشور خود ما… می توان آن را مورد استفاده برای تشخیص تقلب کار کردن کیفیت اعتباری که در پایتخت مستقر است که در آن ها برمی آیند. آن را ندارد به توان برای چیزهای منفی به تنهایی. شما حتی می توانید پیگیری که مرد بهتر است بیش از این دوره از زندگی حرفه ای در چیدن برندگان. بخش خصوصی بانک ها در حال حاضر بسیار کارآمد تر در ارزیابی خطرات. این یک generic نقطه و نه محدود به بخش دولتی بانک ها.

 

شده است وجود دارد اشاره ای به برخی از ضد ادواری اقدامات مالی است که می تواند به احیای رشد… چه می تواند باشد ؟

من همیشه گفت: فضای بزرگتر است که هنوز هم در این پولی طرف. اما وجود دارد مالی چیزهایی که ممکن است انجام می شود اما من در یک موقعیت به افشای آنها را امروز.

شما احساس می کنید وجود دارد این است که فضای پولی طرف با وجود تورم بالا?

بله من انجام دهد. این تورم مواد غذایی (که در حال افزایش است). زمینه تورم بسیار خوبی رفتار و وجود دارد مقدار زیادی از فضای پولی طرف. ما نیز مطرح مهمی اصلاحات به نام دوجانبه تور. بیایید فرض کنیم من و شما در بانک ها — من ₹100 قرار گرفتن در معرض به شما و شما باید ₹90 قرار گرفتن در معرض به من. در محیط فعلی هر دوی ما را به نگه داشتن ₹190 سرمایه گذشته برای پوشش این. اما خطر در این سیستم تنها ₹10 — که من پوزیشن خالص vis-a-vis شما. پس در واقع ما باید تنها نگه داشتن ₹10 سرمایه کنار گذاشته است.

 

در سراسر جهان دو جانبه تور پذیرفته شده است اما ما این کار اجازه نمی دهد. ما مجموعه ای از این سرمایه مورد نیاز و بیش از حد سرمایه گیر شدن که ما می توانیم آزادی بلافاصله.

ثانیا بدون چنین سیستم شما نمی تواند انجام دهد بسیار در هر نوع مشتق ابزار… برای مثال پیش فرض های اعتباری (CDS) در بازار وجود ندارد در هند به دلیل ما نمی باید دو جانبه تور. اگر شما لازم نیست که یک سی دی بازار, شما می توانید یک بازار اوراق قرضه شرکت. این بسیار مهم اصلاحات است که ما نیاز به انجام این کار نیاز به یک قانون در برخی از نقطه. سپس RBI می تواند در چارچوب قوانین است.

GST مجموعه نشان داده اند 4 درصد رشد و نظرسنجی می گوید آن تثبیت شد. اما وجود دارد یک نیاز برای عقلانی…

در نهایت هیچ سوالی وجود دارد که ما باید برای توجیه GST و ساده آن است. سوال این است که آیا ما آن را در حال حاضر زمانی که سیستم افت داشته است. ساخت بیش از حد بسیاری از تغییرات نیز باعث می شود مردم به گهواره. که یک حکم که GST شورا را داشته باشد.

چگونه می توانم به شما همگرا ‘مونتاژ در هند” را در هند ؟

آنها اساسا همان ایده است. ما باید رقابتی… افرادی که تولید در هند تولید برای جهان نیز هست. تا حدودی نظارتی و لجستیکی تغییرات مورد نیاز هستند — اما واقعا ما نیاز به یک طرز فکر را تغییر دهید. اغلب در هند, مردم می گویند: “آه محصول خاص ساخته شده است و تنها مقدار کمی از ارزش علاوه بر این است که در اینجا ساخته شده است.’ پس چه ؟ ما باید مایل به آن قسمت از سیستم که در آن زنجیره ارزش ممکن است زیادی وجود دارد اما حجم عظیم. رشد اقتصادی چین به طور کامل با توجه به این.

زمانی که برای اولین بار چند Maruti 800s آمد آنها تا حد زیادی وارد شده از ژاپن است. در حال حاضر ما در حال جهانی صادر کننده خودرو. وجود دارد هیچ دلیلی برای ما پر افاده است که ما نمی کردم یک مقدار زیادی از ارزش. شما باید یک بخشی از زنجیره ای در وهله اول; سپس ما می توانیم صحبت از چقدر ارزش شما ایجاد.

 

شما صحبت کردن در مورد ایجاد ثروت و نقش اعتماد در سیستم های آن در موسسات و یا اعتماد به دولت-صنعت روابط. وجود دارد چیزی است که می توان به تقویت این روابط است که باید ساییده شده یک بیت ؟

البته زمانی که ما تا به حال یک سیستم از نوع خاصی است و ما آن را به سیستم دیگری انتقال باعث اختلال. ما را دیده اند, کسانی که اختلالات اما من فکر می کنم در حال حاضر ما در حال آمدن به نقطه که در آن مردم اند و پذیرفته اند که قوانین مانند بانک ها که به شدت تحت نظارت و کنترل شده نسبت به گذشته. بنابراین من فکر می کنم انتقال به یک راه جدید برای انجام کسب و کار اتفاق می افتد. هیچ سوال وجود دارد که حقوق بستانکار امروز بسیار متفاوت از آنچه آنها پنج سال پیش.

شما باید شامل برخی از مطالعات در crony capitalism منجر به بی سود برای برخی سهام که در 2G اومدی. چه طنین که امروز از ما نقل مکان کرد از جمله دوست صمیمی داری به عنوان شما نشان می دهد ؟

 

ایده این بود که به یک نقطه مورد اعتماد است. بحث ما در مورد ایجاد ثروت اما در یک سیستم اعتماد. ما unapologetic در مورد هل دادن ثروت اما برای اخلاقي و ثروت و نه در هر راه که. همین دلیل است که ما پوشش شامل اعتماد و بازار.

شما باید شامل برخی از مطالعات در crony capitalism منجر به بی سود برای برخی از سهام مانند کسانی که درگیر در 2G اومدی. چه طنین که امروز با توجه به این که ما نقل مکان کرد از جمله دوست صمیمی داری به عنوان شما نشان می دهد ؟

ایده این بود که به یک نقطه مورد اعتماد است. بحث ما در مورد ایجاد ثروت اما در یک سیستم اعتماد. ما unapologetic در مورد هل دادن ثروت اما برای اخلاقي و ثروت و نه در هر راه که. همین دلیل است که ما پوشش شامل اعتماد و بازار.

بررسی صحبت از ساخته شده است تا تقاضا فشار و… را در کدام بخش می بینید این ؟

برای مثال ما موجودی خط لوله به طور کامل لخت در حال حاضر. ما تا به حال موجودی را برای تقریبا دو سال است. اگر تقاضا شروع به بازگشت ما را ببینید ضربه قابل توجهی از موجودی ساخت. البته که نیاز شما را قادر به آن را با سرمایه در گردش از سیستم بانکی.

است که چرا ما همیشه نگه داشتن به آینده را به این واقعیت است که ما بانکی و سیستم مالی بین رفته اند از طریق بسیاری از تمیز کردن در حال حاضر نیاز به رفتن به حالت انبساط. و ما باید زمان زیادی را صرف بررسی انتقال مسائل در این نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی