وجود دارد هرگز یک زمان نا مناسب به قله می گوید Unadkat

Jaydev Unadkat شده است صحبت از cricketing عرصه بیشتر برای خود عظیم IPL قیمت حراج و تدریجی اصلاح توسط راجستان Royals از خود سازگار اجرای برنامه در عرصه داخلی. اما در چند ماه گذشته از سمت چپ بازو هاي موفق به دریافت هر کس صحبت کردن در مورد خود skillset لطف خود بازگشت حیرت انگیز در Ranji جایزه.

شمارش عالی

با وجود استراحت برای یکی مانده به آخر لیگ بازی برابر بمبئی Unadkat به پایان رسید لیگ مرحله با یک چوب خط حساب کردن از 51 درها در هفت بازی در یک میانگین از 11.90.

او همچنین انگیزه در غیر این صورت گذاشته پشت Saurashtra لباس و مسیر دوم خود را پی در پی knockouts به.

او تاکید می کند که 10 روز قبل از فصل از روی لئامت دادن با Steffan جونز سابق راجستان Royals سرعت بولینگ مربی شگفتی های کار کرده و نگه داشته و او را “تازه و گرسنه” برای فصل شروع “با Duleep یک dayers, Deodhar و Ranji”.

او ساخته شده خود را در انفرادی تست ظاهر تقریبا یک دهه پیش و آخرین ویژه برای هند, بلوز, در مارس 2018 اما Unadkat است که تنها 28.

با بسیاری از پیسرز در هند دفع فعلا از او بخواهید اگر او احساس می کند او ضربه اوج فرم در یک زمان نا مناسب و دراز و باریک کریکت مکث قبل از دادن پاسخ اندازه گیری.

“Ummm… شما واقعا نمی تواند می گویند که. وجود دارد هرگز یک زمان نا مناسب به اوج. من با بهره گیری بولینگ به حداقل می گویند. من هرگز واقعا این احساس اعتماد به نفس در مورد مهارت های من.

“این در مورد آنچه که من می خواهم به انجام به عنوان یک بازیکن بزرگ در زندگی حرفه ای من به جای فکر کردن در مورد اینکه چرا من در انجام آن در حال حاضر نسبت به زمانی که آن را در واقع مورد نیاز” Unadkat گفت هندو.

نمی نارضايتى

“در زمان وجود دارد وقتی که من فرصت نکردم سرمایه گذاری بر روی آن. آنچه من می خواهم به انجام در حال حاضر است که برای کشش این دوره — که من مطمئن هستم در مورد مهارت های من بیشتر از همیشه طولانی تر و طولانی تر است. وقتی که من به من شانس دوباره من باید آماده برای گرفتن آن با هر دو دست.”

Unadkat خوش بینی به نظر می رسد که مالش را در خود Saurashtra هم تیمی. پس از مصرف بیش از کمر میدوی را از طریق فصل گذشته Unadkat led Saurashtra مسئول به Ranji نهایی.

این زمان در اطراف, Saurashtra ساخته شده knockouts با یک بازی لیگ به یدکی. Unadkat به نظر می رسد به انجام ترفند با پسران خود را دوباره اما او shies به دور از در نظر گرفتن اعتبار است.

هیچ پیش فصل اردوگاه

“این است که یک تیم آن را واقعا نمی باید بیش از حد از پیش فصل آماده سازی بیش از حد بسیاری از پیش فصل اردوگاه. ما واقعا باید منطقه ما بازی در محل نیز (با توجه به تمدید موسمی),” Unadkat گفت.

“آماده سازی و زرنگ تنها سه یا چهار نفر از ما در واقع می تواند سفر و خودمان را آماده بازی Duleep یا Deodhar اما بسیاری از این بچه ها واقعا نمی توانید بازی ایده آل-زمان.

“هنوز به فصل جذب در فشار کلاس اول کریکت و انجام است که واقعا یک کار بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر