این طبیعی نیست بار می گوید Narain Karthikeyan

برای Narain Karthikeyan که سریع ترین در جهان زندگی می آیند به توقف screeching به دلیل COVID-19. سابق راننده F1 موافق است که او زندگی می کردند زندگی خود را در fast lane این همه سال و یک توقف ناگهانی مانند این است که کمی غیر معمول است.

“این اولین بار است که در آخرین 27 سال است که من صرف زمان بیشتری را با خانواده. من نمی دانم که آیا آن است که یک چیز خوب اتفاق می افتد زمانی که جهان در تلاش است به دلیل ویروس” Narain گفت هندو در اینجا در روز شنبه.

“این طبیعی نیست بار… در واقع آنها اغلب دشوار است و شما را متوجه که می تواند جهان را تغییر دهید به مدت یک شب — از روشن سناریو به تلخ است.”

او نشان داد که همه چیز در حال حرکت در سرعت حلزون برای او. “من نیاز به دریافت به روز رفتن و طرح آن درآمده است.”

سخت در محل کار

43 ساله مسابقه که رانندگان جوان نگاه کردن به صورت الهام در حال کار سخت به نگه داشتن خود را مناسب برای رویدادهای آینده است.

پس از صرف برخی از زمان در ژاپن که در آن او سوار در SuperGT سری برای ناکاجیما مسابقه به پایان رسید و با پیروزی تحت شرایط آزمون در مسابقه نهایی فصل Narain مجموعه مناظر خود را در اروپا LeMans مسابقه استقامت سری. “من شک دارم اگر هر چیزی اتفاق خواهد افتاد در این سال به دلیل وضعیت بسیار بد” او گفت:.

آن خواهد بود بسیار دشوار را برای رانندگان به دوباره با صدای بلند پس از یک استراحت مثل این ؟ “از آن خواهد شد کمی دشوار است اما شما باید برای رفتن با جریان” گفت: Narain.

نبرد آماده

“من در رقابت با سطح جهانی رانندگان نصف من سن و من احساس می کنم من به اندازه کافی سرعت در من به ضرب و شتم آنها را به صورت منظم. من هم خودم را متناسب با همه زمان ها” اضافه شده Narain که همراه با دیگر رانندگان در مسابقه افسانه گروهی برنامه ریزی شده است به تراشه برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

Erik گفت: او هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این را در زندگی خود را.

“من آرزو می کنم و دعا می کنم این اتفاق هرگز دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید