این آنلاین تریک فرمت کردید با بنگالور مخاطبان

Balasree Viswanathan و آرجون Mehra, co-مدیر هنری و مدیر هنری به ترتیب از کمدی تریک بنگلور (ICB تاسیس شد و در ژوئن 2015) یک فرمت است که به خوبی کار می کرد با مخاطبان در زوم آموزشی است. آنها برگزار شد 12 را نشان می دهد و تا کنون مطرح شده ₹72,000 برای سازمان های غیر دولتی مختلف از جمله به هند Jan Vikas و گریه کودک و حقوق شما.

“ما با استفاده از یک فرمت به نام” کور Power Point Presentation (PPT)’,” توضیح می دهد Balasree. “هر improviser نشان داده شده است یک نقطه قدرت ارائه پنج تصادفی اسلاید موضوعات می تواند هر چیزی — یک TED talk, عروسی, نان تست یا توضیح یک تئوری توطئه. هنگامی که موضوع انتخاب مجری برای شروع به صحبت کردن و هر چه گفت باید مرتبط به این موضوع است. نشان می دهد که از یک ساعت مدت با پنج بلندگو که با توجه به هشت دقیقه به صحبت می کنند. مخاطبان و داوران شرکت کنند. ما ترویج یک مخاطب به عنوان یک مجری که ارائه سه اسلاید برای پنج دقیقه.”

Balasree می گوید او ایده برای ‘کور PPT’ پس از او به تماشای آن را در عملکرد بین المللی. برای اطمینان از ایمنی Balasree می گوید: “ما باید یک رمز عبور و محدود کردن ورود تعداد زیادی از مردم.”

تریک مجری و نویسنده Laxmi پریا که انجام شده است برای هر دو ICB و Citylamps (یک پخش گروه تئاتر تاسیس در سال 2019) می گوید: “ما مجبور به توقف خنده بود جدی است. ما نیاز به طنز و حتی بیشتر در این بار اما نه در هزینه های این بیماری همه گیر. ما انجام کور PPT’ و تریک بازی.”

Citylamps حال انجام یک تریک نشان می دهد برای بزرگان که بخشی از نقره ای فیلم ناطق, یک سازمان است که تنظیم فعالیت های جامعه برای سالمندان است. “ما به آنها آموخت چگونه برای دانلود زوم. ما به عقب داستان های خود را. خود شد و پاسخ دلگرم کننده می گوید:” Laxmi.

Balasree اضافه می کند که آنها در حال حاضر به دست آورد اعتماد به نفس خود را به اجرای رو به جلو آنلاین. در 16 ماه مه در 8 ساعت کار مصمم Eves همه زنان تریک تیم به میزبانی ICB خواهد شد انجام یک تریک نشان می دهد در یک آرماندو فرمت. هیلی mike myers, مهمان improviser ملحق خواهد شد از کانادا. توضیح آرماندو فرمت Balasree می گوید: “نوازندگان یک کلمه الهام از مخاطبان و سپس به اشتراک گذاری شخصی داستان های واقعی. ما سپس بداهه نوازی صحنه با شخصیت و احساسات و مکان و غیره.” Balasree می گوید که آنها برنامه ریزی شده یک کور PPT’ نشان می دهد در هفته آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر