این پادکست می تواند زنده شدن نام خود را مستند روز

ماندن در داخل خانه در حالی که نیست ؟ ما باید شما پوشیده شده است. برای خود هفتگی پادکست ما یک لیست است که ویژگی های یک راننده کامیون صوتی خاطرات در مورد قتل مرموز; بازی واقعیت; دارای یک دختر و بیشتر.

آلیس مرده

یک راننده کامیون است که در ابتدا نامش ذکر نشده می رود در جستجوی او همسر eponymous آلیس که او مدت طولانی فرض شده بود که مرده است. آلیس مرده , جوراب ساق بلند, وهم آور سفر جاده ای در سراسر امریکا است. پادکست سری نوشته شده توسط خوش آمدید به شب ول co-creator یوسف فینک و ابراز شده توسط Jasika Nicole (که نقش Astrid Farnsworth در sci-fi سری Fringe). آن را به عنوان زیر صدا قالب خاطرات ما بیشتر به شنیدن فقط یکی از شخصیت ها صحبت کنید. اما نیکول عالی بازیگری صدا و خبرچین نوشتن را نگه می دارد شما متصل شده اند. برخی از این تک گویی های شما در داخل سر شخصیت.

قسمت طول: 25 دقیقه (به طور متوسط). موجود در: اپل پادکست, گوگل, پادکست ها و بیشتر.

خرگوش

مانند آلیس مردهاین یکی نیز شامل یک فرد از دست رفته. در جستجو برای Yumiko کارلی پارکر اتفاقی بر اخلال در رمز و راز. در ابتدا تصور می شود برخی از تصادفی اینترنت خرده فرهنگ او در می یابد که خرگوش است که در واقع قدیمی دهه جایگزین بازی واقعیت است که نقل مکان به فضای دیجیتال است. بازی آن را به عنوان نامیده می شود و در این سری می تواند بازیکنان خود را برای رفتن مجنون و یا حتی مرگ. اگر تئوری های توطئه تحریک شما قطعا بررسی این پادکست ، همچنین نیل پاتریک هریس توصیه کرده بود این پادکست سه سال پیش خواستار آن “اعتیاد آور”.

قسمت طول: 50 به علاوه دقیقه (به طور متوسط). موجود در: اپل پادکست, گوگل, پادکست ها و بیشتر.

افسانه هاو روایات قومی

شما ممکن است شانس به افسانه هاو روایات قومیدر حالی که به دنبال فیلم ترسناک برای تماشای در آمازون نخست. قبل از آن وحشت آمریکایی گلچین سری آن را تحسین پادکست روایت هارون Mahnke (که راوی برای تلویزیون نشان می دهد و همچنین). بر خلاف اکثر ترسناک پادکست این یک روایت شبح وار حوادث و یا آداب و رسوم — از باستان و دوران مدرن — که مستند یا گزارش شده است. اگر شما از طرفداران برآمده (نه آن وحشتناک spinoffs) سپس Lore ممکن است مانند خواندن از طریق فایل های مورد Warrens.

قسمت طول: 20 (به طور متوسط). موجود در: اپل پادکست, گوگل, پادکست ها و بیشتر.

این NoSleep پادکست

وجود دارد یک nosleep subreddit برای کسانی که مانند ساخت تا داستان های وحشت زده و یا می خواهید برای به اشتراک گذاشتن تجارب ماوراء الطبیعه — بسیاری از آنها نوشته شده است به عنوان اول-شخص پست. آن را به حال یک اردو مانند اثر و به زودی عبور یک میلیون پیروان (در آن رشد کرده است به بیش از 13 میلیون نفر در حال حاضر). پس redditors آغاز یک پادکست. برخی از بهترین داستان ها در subreddit تولید می شوند به عنوان تنها قسمت. پس از آن یک سری, شما باید این آزادی فقط به بازی در هر قسمت.

قسمت طول: 30 (به طور متوسط). موجود در: اپل پادکست, گوگل, پادکست ها و بیشتر.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال گوش دادن در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید