این پادکست به شما یک نگاه اجمالی ورزشی افتخار

تنیس یکی از مهمترین جهانی ورزش است. اما کیفیت تنیس محتوا است که هنوز هم تو رفتگی در دیوار. یکی از چند انتخاب که ایستادگی است Sports Illustrated‘s جان ورتهایم آم ماین. خود را فراتر از پايه غلاف است در میان بهترین منابع برای همه چیز تنیس — از بازیکن, سیاست, به امور مالی حاکم بر بازی به یکپارچگی مسائل. مهمانان در غلاف فرم ترکیب التقاطی و حتی روزنامه نگار Glenn Greenwald پس از یک بار ساخته شده ظاهر. در زمان غلاف می تواند در سراسر آمده به عنوان بیش از حد ما محور است اما جزئی کنایه.

قسمت طول: 30-45 دقیقه (به طور متوسط)

موجود در: si.com/تنیس, اپل, پادکست, Spotify

میزبانی شده توسط ace, مجری جیمز ریچاردسون به طور منظم در غلاف شامل محبوب تاکتیک گورو Michael Cox, آلمانی, فوتبال متخصص رافائل Honigstein, در میان دیگران. دو بار در هفته نگاهی به لیگ برتر در عمق تحلیل هفتگی فوتبال اروپا و Golazzo عمیق-شیرجه رفتن به ایتالیایی, تاریخچه فوتبال, در حال خود باارزش ارائه شده است.

قسمت طول: 45 دقیقه (به طور متوسط)

موجود در: thetotallyfootballshow.com, Apple, پادکست, Spotify

در کریکت هند فرهنگ عامه باربادوس آزمون 1987 اشغال یک محل برجسته البته دلایل اشتباه. تعقیب متوسط به دنبال 120 برای پیروزی هند بود همراه برای 81. غلاف می شود نام خود را از اینجا اما به عنوان زیستی می گوید آن است که احتمالا تنها غم انگیز ترین چیزی که در مورد آن. میزبانی سیذارتا Vaidyanathan — یک نویسنده خوب خود را قبلا از ESPN Cricinfo — غلاف دارای ترکیبی از سری پیش نمایش, بررسی, شکوه نوستالژی سفر و گرانول بحث در مورد جنبه های فنی از ورزش است.

قسمت طول: 60+ ساعت (به طور متوسط)

موجود در: 81allout.com, Apple, پادکست, Spotify

آخرین مارس ورزشی دانشمند پروفسور راس تاکر و جانباز ورزشی روزنامه نگار مایک سهره کردم و با هم به “شکستن اسطوره ها و شیوه ها و مجادلات از دنیای ورزش”. نتیجه این شد که علم واقعی از ورزش غلاف. آن است که نخبه تنها در نام و عنوان این دو نشانی از یک کار خوب از شکستن پیچیده ترین مسائل مانند مورد بالا مشخصات مربوط به آفریقای جنوبی middle-دونده از راه دور کاستور Semenya جهان از مواد مخدر و دوپینگ اخلاقی پرسش در اطراف استفاده از تکنولوژی در ورزش و بسیاری دیگر.

قسمت طول: 60+ ساعت (به طور متوسط)

موجود در: اپل, پادکست, Spotify

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال گوش دادن به در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>