این کشتی ساخته شده از رویاهای

“آن فراموش نشدنی” توصیف Queenthunk Amalanathan F (امل). او صحبت کردن در مورد این مدل مینیاتوری از INS Vikramaditya شاخص از نیروی دریایی هند که او ساخته شده از ابتدا برای هوافضا موزه در Konni در Pathanamthitta منطقه کرالا. این کشتی جنگی که او صنایع در چوب بالسا است به طول چهار پا و کامل است با 22 عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و حمل هواپیما و هلیکوپتر درست مانند مدل اصلی. “این یک خراش مدل که در آن هر بخش ساخته شده است به صورت دستی و بدون استفاده از هر قالب از کشتی سازی کیت. در اصل به نام باکو و سپس Admiral Gorshkov آن بود که اتحاد جماهیر شوروی سابق کشتی حامل است که خدمت در نیروی دریایی اتحاد جماهیر شوروی. بعد آن را به روز رسانی به عنوان یک نام تجاری جدید کشتی. وجود دارد هیچ نقشه و یا عکس های موجود ، من تا به حال به عنوان خوانده شده تا بسیاری” او به یاد می آورد.

Queenthunk Amalanathan F (Amal)

امل شور و شوق برای کشتی سازی اجرا می شود ، “آیا شما می دانید این هنر و صنعت است که به عنوان قدیمی به عنوان کشتی سازی? این مینیاتور واقعی کشتی ها در خدمت اهداف مختلف. قدیمی ترین کشتی مدل را می توان در این مقبره دفن در مصر که قدمت آن به 2000 سال قبل از میلاد. تعدادی از یونانی دوران کشتی نابود شدند به طور کامل اما به نوعی یک کشتی مدل جان سالم به در برده است و در حال حاضر نمایش داده شده در یک موزه در آلمان است. در هند به خصوص در ویساکاپاتنام مدل کشتی بودند حک شده در سنگ. در اولین قرن مورد استفاده قرار گرفت و برای بررسی تعادل ابگونه, علم نیرو وجنبش ابگونه و ثبات واقعی کشتی. این اجازه می دهد تا تجسم یک کشتی در رفتار و دیگر ویژگی های فیزیکی قبل از شروع ساخت و ساز. این بود که قبل از روز مدل های 3D و یا شبیه سازی کامپیوتری.”

قابل توجه مجموعه

  • INS Delhi سرب کشتی از کلاس هدایت موشکی ناوشکن. او ساخته شده آن را به عنوان بخشی از جمهوری روز کمپ در دهلی نو. در حالی که یک کشتی مدل در حدود سه ماه برای ساخت این یکی به پایان رسید در 72 ساعت.
  • عروسک کشتی که او مفرغ در خطوط فهم Tarangini یک آموزش دریانوردی کشتی نیروی دریایی هند. این موفق به کسب یک طلا و اکنون زینت های یک موزه در دهلی نو.

امل که می آموزد که زبان انگلیسی در مدل ملی مدرسه در Coimbatore می گوید کشتی سازی کمک به او را به مقابله با مرگ مادر او در حالی که او مشغول به تحصیل در کالج آمریکایی در مادورای. “این به من کمک کرد ماندن متمرکز,” او می گوید. 27-year-old آموخته صنایع دستی هنگامی که او در نیروی دریایی واحد NCC.

Miniature of INS Veer

امل می گوید: یکی از مورد علاقه خود کشتی است که فهم ویر منجر کشتی از کلاس خود است که در خدمت نیروی دریایی هند. “آن نقش مهمی در تخریب کراچی بندر.” من ساختمان فهم Trishul که یک ناوچه. من هم یک مدل از فهم کورٹی یک جنگ ضد زیردریایی کوروت که در خدمت نیروی دریایی هند. این نادر مدل از یک کشتی که مجهز به مبارزه های هسته ای و شیمیایی و بیولوژیکی جنگ. مدرن کشتی های جنگی در حال تقسیم به دسته های هواپیما حامل های موبایل ناوشکن, ناوچه رزمناوهای…”

A sailing ship model

بیش از نه سال گذشته او ساخته شده است یک ناوگان از 30 مدل. “در حال کار وجود دارد مدل های بیش از حد. برخی از بادبان کشتی و بادبان قایق در حال ساخت هستند. این یک سرگرمی گران قیمت است. مردم اغلب خرید پلاستیک مدل های که در دسترس هستند در آمازون برای نرخ ارزان” او اذعان می کند.

او ساخته شده یک رزمناو او تماس بئاتریس. “این یک مدل طراحی الهام گرفته شده از آمریکا رزمناو Ticonderoga و دیگر روسیه رزمناو. من اضافه شده موشک دو اسلحه. این شهر همچنین دارای سطح به هوا موشک در زیر عرشه.”

کشتی سازی دشوار است.”آن است که نه فقط در مورد پژوهش است. یکی برای به دست آوردن مهارت های لازم برای, برش, مته, حجاری و جزئیات. نیز به جمع آوری به عنوان بسیاری از عکس به عنوان امکان پذیر است و قادر به دنبال طرح و مراحل تنها راه آن انجام شد که اصلی ساخته شده بود.”

امل است مایل به ارائه آموزش عملی به دانش آموزان است. “در حالی که aero-مدلسازی گرفتار شده در بزرگ راه, ساختمان کشتی است که هنوز هم به عقب. من می خواهم به تغییر این. وجود دارد بسیار زیاد از دامنه به عنوان آنها می تواند همچنین زمین یک کار به عنوان کشتی سازی بازرس در دولت. این یک راه عالی برای باز کردن از پیچ بیش از حد” او می افزاید.

Miniatures of satellite and rockets

علاوه بر نیروی دریایی کشتی امل ساخته شده است ماهواره و موشک مینیاتور از PSLV, Chandrayaan I و II, شاتل فضایی آتلانتیس, عقاب ماه لندر و Saturn V موشک. “من استفاده می شود پلاستیک ورق فوم برای این مدل است. آن است که بهترین جایگزین برای بالسا.”

رویای او این است برای ساخت یک کشتی نیروی دریایی از Chola سلسله. “این Chola امپراتوری حکومت بر کل ساحلی آسیا است. من به دنبال اطلاعات در مورد اندازه و شکل آن با شکوه عروق. وجود دارد هیچ نقشه در دسترس است. اگر من پیدا کردن برخی از اطلاعات من می خواهم برای ساخت یک کپی دقیق و اهدای آن به Tanjore موزه.”

به دانستن بیشتر در تماس با او 99526-47879 یا ایمیل او را [email protected]

شما همچنین می توانید سفر خود را در کانال یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=vYf9IBfQh-8&t=190s

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>