“آنها نمی صدمه دیده و ما آن را به سختی غلغلک’: ناپولی مربی واکنش نشان می دهد پس از اولین پا قرعه کشی با بارسلونا در لیگ قهرمانان بازی

تراکتورسازی در نیمه دوم به گل تساوی دست بارسلونا حیاتی دور هدف به دست آورده و آنها را 1-1 قرعه کشی در ناپولی در لیگ قهرمانان گذشته-16 پا برای اولین بار جلسه ای در روز سه شنبه.

فوق العاده پیچش یا حلقه زنی اعتصاب از خشک مرتنز قرار دادن خانه طرف مقابل بعد از نیم ساعت دیدم بلژیک قرعه کشی سطح با Marek Hamsik به عنوان ناپولی همه زمان بهترین گلزن با 121 گل.

اما بارسا در نقض چاه-حفر ناپولی دفاع در دقیقه 57 زمانی که ترجمه اخراج در یک نلسون Semedo صلیب.

بازدید کنندگان به پایان رسید بازی با 10 مردان پس از آرتورو ویدال اخراج شد در اواخر برای چیدن دو کارت زرد در جانشینی سریع.

دو طرف بودند که رو در روی یکدیگر را برای اولین بار ملاقات خواهد کرد دوباره در نیوکمپ برای پای دوم در 18 مارس با بارسا در حال حاضر شرکت مورد علاقه به پیشرفت با وجود داشتن ویدال و Sergio Busquets معلق برای بازگشت.

مربی ناپولی Gennaro Gattuso باقی مانده بود نا امید و در نتیجه پس از خود را به خوبی حفر دفاع تا حد زیادی سرکوب آرام لیونل مسی.

“من فکر می کنم آنها به سختی قرق ما امشب آنها به سختی تا به حال یک شات در هدف” او گفت: Sky Sport Italia. “آنها می توانند در آنجا بوده ام تمام شب و نه به ثمر رساند اما ما اذعان پس از یک خطا. آنها نمی صدمه دیده و ما آن را به سختی غلغلک.”

بارسلونا تحت سلطه اختیار از اولین سوت اما تلاش برای پیدا کردن راه خود را از طریق سازماندهی ایتالیا که پس از آن رخ داد با معنی حمله بازی.

تاریخ Firpo از دست داد و توپ را به Piotr Zielinski و هافبک کشیده تصویب در به انتظار مرتنز که در زمان لمس فقط در خارج از جعبه قبل از پیچش یا حلقه زنی در یک نقطه عطفی هدف ششم خود را در هفت لیگ قهرمانان بازی در این فصل.

اما بلژیکی آرامی از طریق آسیب در اوایل نیمه دوم پس از سنگین مقابله با از Busquets که به دست آورده هافبک کارت زرد خواهد شد که حکومت او را از پا است.

بارسا به زودی به تساوی هنگامی که ترجمه اخراج از محدوده نزدیک پس از شسته و رفته عبور حرکت از بازدید کنندگان اما ناپولی در پاسخ با Lorenzo Insigne و Jose Callejon هر دو محروم عالی صرفه جویی از Marc-Andre ter Stegen.

در 89 دقیقه ویدال رزرو شد برای یک خطا روی ماریو Rui شد و بلافاصله نشان داده شده یک دوم زرد برای سرحد سر با مدافع در پس.

با روز یکشنبه لالیگا کلاسیکو برابر رئال مادرید بلندی بارسا نیز در سمت چپ با نگرانی مدافع Gerard Pique که به آرامی با یک آسیب پس از سقوط به شدت در مچ پا خود را.

“خواهیم دید چه مشکل او پس از آن ما می تواند تایید کند اگر او در دسترس خواهد بود” گفت: بارسلونا مربی Quique Setien.

در ویدال را ارسال می او اضافه کرد: “من نمی بینم دقیقا چه اتفاقی افتاده است اما شاید داور بود کمی سخت است. یک کارت زرد برای ناپاک است اما یک چیز دوم بیش از حد است. لحظاتی وجود دارد از تنش است که بازیکنانی که تجربه بازی خود را با خلق و خوی می تواند داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>