حدود 10 ، 000 پرسنل پلیس از سراسر کشور شده اند و پیش نویس به عنوان بخشی از تدابیر امنیتی در تاریخی Sammakka Sarakka Jatara در Medaram ایجاد کرد ابتدا در فوریه 5 گفت: سرپرست پلیس S. S. G. Patil.

نیروی شامل سه پلیس کمیسیون (واراناگل, رمگوندم و خممم) و شش SPs 30 ASPs, 80 DSPs, 300 دایره بازرسان و 750 sub-بازرسان که شب زنده داری را در jatara شده است که تقسیم به 20 بخش است.

آنها را تحت نظارت مستقیم IG Y. Nagi ردی و دیگر افسران ارشد. این jatara منطقه گسترش بیش از نزدیک به 7 sqkm که شامل مختلف روستاهای اطراف Medaram و همچنین مسیر از واراناگل به Medaram از طریق Mulugu و برگشت از طریق Bhupalpally.

دوربین مدار بسته نظارت

“ما باید از نصب 400 دوربین های مدار بسته در نقاط کلیدی از جمله محراب و حمام کردن قسمت های. همه آنها متصل به فرمان و اتاق کنترل در ITDA اردوگاه دفتر که در آن افسران خواهد بود نظارت بر صفحه نمایش round-the-clock. در مجموع از 100 دو چرخ مستقر هستند به طوری که پلیس می گشت از طریق جمعیت برای روشن شدن ترافیک و اطمینان از نظم و قانون” آقای Patil توضیح داد.

ویژه افسران مستقر خواهد شد برای مدیریت جمعیت در محراب و برای نظارت بر ترافیک جنبش است. یکی از راه فضایی حرکت طراحی شده است برای جلوگیری از ترافیک در مسیرهای منتهی به Medaram. جانبازان که از واراناگل برسد Medaram از طریق Pasra و Narlapur. آنها را در مسیر به سمت Bhupalpally در حالی که بازگشت و ترک از طریق Parkal. VVIPs و RTC اتوبوس به مسیر از طریق Tadvai برای رسیدن به عنوان به خوبی به عنوان بازگشت. جانبازان شده اند خواست برای پارک وسایل نقلیه فقط در تعیین مکان های پارکینگ.

آقای Patil گفت: هدف آنها این است که برای اطمینان از یک حادثه-رایگان jatara و آنها را راه اندازی پلیس اردوگاه هر 4 متر راه عزیمت به سایت.

ایمنی و آتش نشانی

علاوه بر سازمان آتش نشانی نیز اعزام پرسنل خود را در Medaram. بخشی از آتش افسر M. Bhagavan ردی گفت: 11 موتورهای آتش خواهد بود تحت فشار قرار دادند به خدمات در حالی که نه غبار گلوله (کپسول آتش نشانی بر روی دو چرخ) را نگه داشته و آماده برای قرار دادن جزئی آتش سوزی. او گفت: آتش نشانی مستقر شدند در Chilukalagutta این محراب Jampanna Vagu, RTC, اتوبوس, ایستگاه, helipad, Narlapur, Chintal متقابل و در Tadvai.

منطقه جمع آوری R. V. Karnan گفت: ترتیبات بیشتر استادانه درست شده که در مقایسه با آخرین jatara. “تنها درخواست من این است که کسانی که رانندگی وسایل نقلیه نباید باعث ترافیک snarls. آنها باید متوقف شود در حالی که تا خط روشن است. من هم درخواست جانبازان نیست برای انجام هر گونه کیسه های پلاستیکی” او به دادگاه تجدید نظر.

آقای Karnan اضافه شده که 38 پارکینگ شد تا از 1500 هکتار و وجود دارد, چهار راه برای رسیدن به Medaram از سراسر کشور و کشورهای همسایه ماهاراشترا و Chhattisgarh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی