سی و آینده هنرمندان در آغوش مستند

روح باقی می ماند قفل شده است یک پروژه آنلاین راه اندازی شد در ماه مارس 25th, برای اولین بار بعد از سه هفته مستند توسط Gurugram مبتنی بر هنر مشاور و سرپرست Lubna بهداشت ، تجاری پروژه در ابتدا فقط 10 هنرمند اما امروز 30 از سراسر کشور است. “هنر همواره فرهنگی و مدارک از زمان که در آن تولید شد. از طریق روح باقی می ماند قفل هدف ما برای ایجاد یک تصویر لحظهای از تاریخ را از طریق زندگی و کار این هنرمندان می گوید:” Sen که تاسیس هنر مسیر یک پلت فرم است که متصل هنرمندان در حال ظهور با خریداران است.

مستند یکrt

Lubna Sen

Lubna Sen

در هر Facebook (هنر مسیر) ارسال Sen معرفی یک هنرمند با تصویر کار خود را در طول این مستند روند کار و فکر کردم از این هنرمند در زمینه فعلی. “ایمان من است, قایق, هنر, است, فعالیت های من, می گوید:” Nitasha jarmo lindberg, به عنوان مثال. او اکریلیک روی بوم, عنوان, زرد, عکس, کار, نشان می دهد, برهنه “به دنبال فاصله دور در برخی از نور طلایی در حالی که از اتاق رفتن مشغول هستند و مثل همیشه”.

موزاییک هنرمند Kanika سینگ ایجاد کرده ملیله, موزاییک, سه پانل 2×4 پا از شیشه شیشه ای کاشی شیشه ای, دانه, حباب, آینه و کاشی و سرامیک. “وقت آن است که برای خیال هنرمندان و سازندگان به سطح و ویترین واقعی روح خلاق می گوید:” یک پست اختصاص داده شده به کار کرد.

با گالری بسته و عمده بین المللی نمایشگاه ها و نمایشگاه ها لغو و یا به تعویق افتاد به طور نامحدود دنیای هنر است که در مواجهه با یک بحران مالی پیش رو است. در این دوران عدم قطعیت Sen می گوید آجر و ملات گالری مدل را تحت فشار است.

“ما باید برای یادگیری راه های جدید برای زنده ماندن. لغو تمام حوادث فیزیکی مانند نمایشگاه ها و اقامت به این معنی نیست که هنرمندان از دست دادن نه تنها از این فرصت برای کسب درآمد از طریق فروش, اما همچنین به نمایش گذاشتن آثار خود را. ترویج کار خود را بسیار حیاتی است برای بقای خود می گوید:” از سوی دیگر ،

او استفاده می شود به یک مدیریت حرفه ای قبل از او به مطالعه تاریخ هنر (در موزه ملی موسسه) و ارتقاء آن (در ساتبی لندن و موزه هنر مدرن نیویورک) قبل از راه اندازی این هنر در مسیر 2014.

کار کردن با احساسات

وجود دارد برخی از هنرمندان که امید را به تصرف خود emtotions در کار خود را. Pranjit سرما یک printmaker در بنگلور می گوید: “ما به عنوان انسان ارزش تعاملات اجتماعی. با توجه به این مستند ما همه در خود ما است. من اغلب خودم سوال در این دوران: که در آن است که روح ما در فقدان تعاملات اجتماعی در حال حاضر ؟ ما باز روح ما حتی امروز؟”

سرما شده است و قادر به استودیوی خود اما به تازگی برداشت تا طراحی. “به عنوان یک printmaker من شده اند با انجام تحقیقات در مورد این موضوع از مادری پس از 2017. در این دوره از مستند من می دانم چگونه مادر نیز نقش مهمی در ثبات روانی هر فردی است. من شده اند در تلاش برای دوباره دیدن اصل مادری و شناسایی تغییر در یک نقش در زمان امروز.”

A. Naveen Kumar’s work Siege of Delhi 1857

A. Naveen Kumar کار محاصره دهلی 1857

به طور مشابه, A. Naveen Kumar یک اینتر-رسانه های هنرمند زندگی بین بنگلور و پلککد می گوید: او در استودیو است جایی که عمل زیبایی است که می شود با اعتقادات شخصی, خاطرات, هویت و داستان. کار خود را محاصره دهلی نو متولد شد و در بسیاری از بازدیدکننده داشته است به تودرتو gallis (خیابان) از دیواره شهر دهلی نو.

“استودیو فضا تبدیل به یک محل که در آن وجودی سوال در مورد هویت خود و دانش در مورد جهان توسعه یافته است. من در حال حاضر به دنبال در چگونه استودیو جدول خود را می تواند تبدیل به یک اثر هنری. هر شی در استودیو شروع به برقراری ارتباط با من,” او می گوید.

هنگامی که قفل باز می شود, Sen نمایشگاه کار در یک گالری در دهلی نو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید