این هنرمند ایجاد هنر پاپ-با الهام از پرتره به جمع آوری کمک مالی برای COVID-19 امداد

بسیاری از مردم مسواک زدن روی مهارت های موجود خود را و یا کار بر روی امکانات جدید در طول COVID-19 مستند. در زادگاه خود از لکنو 24 ساله کارآفرین Swastik Saxena مشغول قرار دادن خود را به تازگی به دست آورد مهارت های اصیل استفاده کنید. بنیانگذار typemyletter.com به تازگی پا به دنیای دیجیتال pop-هنر از طریق یوتیوب آموزش.

“من در تلاش بود تا اطلاعات جدیدی از هنر دیجیتال و مهارت بود اما بیشتر پریشان به دلیل بحران جاری به خصوص تاثیر آن در روزانه شرط می گوید:” Swastik.

بنابراین Swastik یافت نوآورانه راه برای فراموش بیت خود را برای آنها. “من نمی تواند بیرون رفتن و کمک به آنها را از لحاظ جسمی به دلیل مستند و از این رو من تصمیم به استفاده از هنر برای جذب سرمایه. من از مردم برای اهدای, و من آنها را به یک شخصی pop-هنر نقاشی دیجیتالی از آنها به صورت رایگان,” او می گوید.

Swastik Saxena

Swastik معتقد است همه مردم نیاز است کمی فشار “ابتکار (Donate برای آثار هنری) است که برای ایجاد انگیزه در مردم برای اهدا و من با استفاده از هنر من به عنوان محرک های خارجی برای انگیزه.”

Swastik را Instagram خوراک رنگارنگ ویترین کار است که او در حال حاضر تکمیل شده برای کمک های مالی. از یک مرد در آبی با گربه خود را در برابر یک پس زمینه قرمز برای یک زن و شوهر جوان معلق در هوا بیش از یک آیفون در برابر یک پس زمینه از خردل هر قطعه منحصر به فرد و شخصی. “همه شما باید انجام دهید این است که به ایمیل من یک تصویر پرتره و من به عقب بر گردیم به شما با آثار هنری و اهدای لینک. شما پس از اهدا و ارسال پرداخت تصویر برای تایید” می گوید Swastik.

در حال حاضر برای هر قطعه Swastik درخواست مراجعان برای اهدای ₹250 برای هر کدام از این دو سازمان دست برداشت توسط او — NGO Goonj یا مردم را دسته جمعی مردم بایگانی روستایی هند (پري). او می گوید: “Goonj است که به طور خاص کار روزانه شرط در یک پروژه به نام Rahat COVID-19, جایی که آنها در حال ارائه جیره کیت به روزانه شرط به طور منظم. من از طریق خود گزارش مفصلی در سایت و تصمیم گرفت به آنها را انتخاب کنید. پري هر دو مجله و آرشیو. این گزارش در حومه شهر و در نتیجه فعال کردن داستان روزانه شرط برای رسیدن به بزرگتر است.”

Swastik را ایده اولیه به منظور بالا بردن حداقل ₹5,000 هر هفته یک هدف است که به او رسیده در روز دوم. او می گوید: “در حال حاضر من فقط در تکمیل آثار هنری در این خط لوله خواهد شد و باز اهدای درایو دوباره در هفته آینده.”

Pop art of a couple

او می افزاید: “مردم باید پرداخت ₹1000 دلار برای یک اثر هنری تنها زمانی که از من خواسته برای ₹250. آن است که قلب و گرم شدن کره زمین برای دیدن افرادی که به اشتراک گذاشتن ایده و هنر در Instagram, بنابراین به عنوان برای رسیدن به مخاطبان بزرگتر. من شده اند با گرفتن پیام های که در آن مردم در حال پرسیدن اگر آنها می توانند در پرداخت است که شگفت انگیز است.”

Swastik هدف برای ادامه این کمک مالی درایو حداقل تا پایان مستند و معاشقه با ایده نگه داشتن آن را باز کنید و حتی پس از. او می گوید: “من یک هنرمند هستم و سعی میکنم به همه چیز نگاه از منظر طراحی. در آینده ممکن است ایجاد یک پلت فرم آنلاین که در آن سازمان های غیر دولتی می تواند همکاری با هنرمندان مختلف به جمع آوری پول.”

دنبال Swastik هنر در Instagram رسیدگی @artpandit.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>