این هنرمند در ویساکاپاتنام گرفتن این بیماری همه گیر از طریق تصاویر

یک نقاب پسر که تولد بالون است که پشت سر هم توسط, تاج, یک جلد کتاب با عنوان “COVID-19, #pillowchallenge و دیگر ویروس مرگبار’; یک مرد با سر خود را جایگزین جهان راه رفتن بر روی یک رشته نازک از قبل از تاج برای ارسال تاج, دو ماسک بوسیدن یکدیگر برای به تصویر کشیدن عشق در زمان COVID-19.

لایه لایه و به خوبی فکر این هستند تعداد کمی از تصاویر است که هنرمند Suryadev Dasari ساخته شده در طول مستند. اینها بخشی از 30-تصویر سری مضمون در اطراف همه گیر و همه اخبار در اطراف آن است.

“هر کس راهی برای ضبط احساسات و نظرات من آن را از طریق هنر. بسیاری از تصاویر واکنش من به آنچه در جریان بوده است در سراسر جهان. نقاب تولد پسر شد اختصاص داده شده به تمام کسانی که تا به حال هیچ جشن با توجه به مستند. من کاملا منزجر با بالش چالش در رسانه های اجتماعی و از این رو من ساخته شده یک تصویر خواستار آن یک ویروس مرگبار می گوید:” هنرمند کسی که با این نسخهها کار برای یک شرکت در بنگلور.

This artist in Visakhapatnam is capturing the pandemic through illustrations

در حال حاضر قفل شده است تا در زادگاه خود ویساکاپاتنام Suryadev شده است در تلاش برای نگه داشتن خود را آب خلاق خود را از طریق هنر است. “فقط قبل از این مستند اعلام شد من رفتم و خریدم تاریخ تمبر و من تجربه آن را در بسیاری از نقاشی های من. مارس و آوریل بود یک فاز زمانی که بسیاری از مردم ارسال شده در مورد بی حوصله بودن در خانه, بنابراین من ساخته شده است یک تصویر از یک دیده بان با شماره گیری است که می خواند ‘احساس بی حوصله و دست دو, تاریخ, یکی از ماه مارس و دیگری از مارس ساخته شده با تاریخ مهر می گوید:” Suryadev که شروع به آزمایش با doodling فارغ التحصیلی خود را در طول روز در IIT-BHU.

یکی دیگر از تمبر-شامل تصویر یک بشقاب پرنده با 2020 بر روی آن نوشته شده است که از انداختن چند تا خرما. “من ساخته شده این تصویر در زمانی که فاز دوم این مستند اعلام شد. بشقاب پرنده ها حذف شد تمام روزهای دیگر که قرار بود ما را به صرف در انزوا” او می افزاید.

The artist from Visakhapatnam has experimented with date stamps in his lockdown series

این هنرمند از ویساکاپاتنام دارای تجربه با تاریخ تمبر در خود مستند سری | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

30 تصاویر ترکیبی از خودانگیختگی و خوب فکر کردن ایده ها. “بسیاری از تصاویر در مورد چگونه من درک چیزهایی که اتفاق می افتد در اطراف من. برخی اتفاق می افتد فورا در حالی که برخی تحقیقات. به عنوان مثال وجود دارد این است که یک تصویر از آرامگاه با نوشته روی سنگ قبر خواندن ‘Suryadev Dasari که شاهد افراد نوشیدن ادرار گاو برای افزایش coronavirus’. یکی از این رخ داد به من وقتی که من در مورد مردم مصرف ‘goumutra’ برای مبارزه با ویروس. من آن را خنده دار و خواندن چند مقاله قبل از ساخت illustration,” او می گوید.

Suryadev پست کار خود را در Facebook و Instagram را از طریق رسیدگی به ‘TheArtRover’, از ویژگی های, چند تصاویر از سری خود را در نمایشگاه بعدی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید