این بنگلور نوازنده بوده است متراکم از اتاق خواب خود را برای 54 روز راست

کارلتون Braganza اتاق خواب دیده است که بسیاری از عمل بیش از این مستند. در واقع وجود دارد تقریبا 600 نفر درگیر شب گذشته. این شروع با فقط یک گروه از دوستان خود را به عنوان کلمه رو بیشتر و بیشتر مردم شروع به پیوستن به در. و اعداد رشد هر روز.

آن را همه آغاز شد و با اولین Janata حکومت نظامی برگزار شد در هند در تاریخ 22 مارس به مقابله با COVID-19 که کشیده به تمدید مستند است که هنوز هم در نیروی امروز.

از طریق تلفن از بنگلور, کارلتون, بهترین و شناخته شده برای راه اندازی محبوب اپوس موسیقی باشگاه می گوید او تکانه وعده های آنلاین هنگامی که او شنیده ام در مورد مستند. “من گفت:” تا من از اتاق خواب من من انجام خواهد داد یک ساعت درخواست اجرای موسیقی در لباس خواب من هر شب. ما را در آن Jukebox Jammies و من jukebox’,” او می گوید و اضافه کرد با خنده “که در آن نقطه من فکر کردم مستند خواهد بود برای دو هفته.”

از آن شده است 54 شب تا کنون. و کارلتون نگه داشته است وعده خود برای انجام یک ساعت روزمره گرفتن درخواست از سراسر جهان است. نشان می دهد در Facebook, Instagram و یوتیوب از 9.30 ساعت 10.30 ساعت IST دوشنبه تا شنبه. روز یکشنبه آن را از 3.30 ساعت 4.30 بعد از ظهر به آن را قابل دسترس بیشتر را به استرالیا از جایی که بسیاری از شنوندگان لحن در.

Facebook, که در آن کارلتون پخش از اپوس صفحه, محبوب ترین است و آن این است که در آن جذابیت از کل این پروژه مشهود است. این رشد کرده است به یک جامعه از دوستان که جمع آوری هر شب به گپ زدن را درخواست و untiringly دنده کارلتون و هر یک از دیگر. موسیقی متنوع اعم از قدیمی مدرسه نوسان و کشور به funk, پاپ دیسکو و حتی رپ.

در قبل از COVID بار کارلتون سفر بی وقفه به انجام در مباحث ازدواج و رویدادهای شرکت پس از رپرتوار گسترده است. در یک شب به تنهایی او رفت یکپارچه از التون جان “من حدس می زنم که چرا آنها آن را بلوز’ به Dire Straits’ ‘رومئو و ژولیت’. سپس در ادامه به خواندن “Guantanamera’ توسط Sandpipers و به پایان رسید با یک Barry Manilow-الهام نسخه از اندرو لوید وبر نشان می دهد لحن ‘حافظه’.

Carlton Bragaza’s music varied each night, ranging from old-school swing and country to funk, pop, disco and even rap

کارلتون Bragaza موسیقی متنوع هر شب اعم از قدیمی مدرسه نوسان و کشور به funk, پاپ دیسکو و حتی رپ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

شامل اطمینان, آشنا, موسیقی, نشان می دهد, جذاب, با تشکر از کارلتون توانایی برای ایجاد یک virtual شب احساس آرامش شب با دوستان. بیش از فقط دو روز گذشته, محبوب, خواننده, Usha Uthup کاهش یافته است به گوش دادن به آواز خواندن او را به عنوان بازیکن تنیس Leander Paes.

“این بسیار ابتدایی در روزهای اولیه آن بسیار حقه باز تولید در حال حاضر می گوید:” کارلتون و توضیح داد که چگونه دوستان سون به کمک خود را به عنوان زیر شروع به رشد می کنند. “من یک سرگرمی راه حل نوع فرد است. من کمک به مردم سازماندهی همه چیز از مراسم عروسی به جاز شب در یک نوار” او می گوید و اضافه کرد که رادیو و تلویزیون از خانه نیاز به مهارت های مختلف مجموعه ای از آنچه که او مورد استفاده قرار گرفت.

با این حال لازم به یاد مستند نگه داشته و در حال گسترش. “هر بار که من فکر کردم من می تواند به توقف مردم را به یاد من می گفت: شما آن را انجام دهد تا این کار به پایان رسیده است.’ و من گفت: “درست است. من حفظ من کلمه’.” او می افزاید: “اگر می بینید طرف دیگر میز من در حال حاضر آن را مانند یک استودیو مناسب.”

آهنگ از دور و گسترده

او دوستان به او کمک می کند پیگیری از لیست پخش به طوری که آنها را تکرار آهنگ ها و آواز بیش از 700 تا کنون. “من درخواست در واتساپ و ایمیل و همچنین رسانه های اجتماعی, بنابراین من مقایسه و تطبیق آنها,” او می گوید و اضافه کرد “من انجام چیزهای من نه آواز در سنین. من متوجه شدم که مردم با استفاده از این زمان برای اتصال به دوستان قدیمی و همکلاسی ها و خانواده… و آهنگ های آنها شنیده می شود که آنها در حال رشد به دلیل این آرامش است.”

This Bengaluru musician has been jamming from his bedroom for 54 days straight

گیر کرده در داخل خانه برای تقریبا دو ماه در حال حاضر مخاطبان نیز اشتیاق تعامل است. که احتمالا به همین دلیل باشگاه در حال حاضر بستن با کارلتون برای این شب. او به تازگی یک باشگاه شب برای بنگالور کاتولیک اعضای باشگاه و بمبئی Willingdon باشگاه ورزشی آینده است و پس از کلکته به CC&FC.

چقدر دیگر او حفظ Jukebox Jammies در حال اجرا ؟ خوب این بستگی دارد که این مستند اما او به وعده “شکل چیزی به زودی” و اضافه کرد که او بوده است غرق گرما با آن مردم را پاسخ داده است.

شنوندگان نوشته شده در با درخواست برای اتصال از طریق موسیقی با پیری پدر و مادر و عزیزان در این بیمارستان و همچنین تشویق پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران خط مقدم.

“مردم به من بگویید که این کمک به آنها را از طریق این مستند می گوید:” کارلتون. “اما من نمی دانم آنچه من می خواهم که بدون آن انجام می شود. آن را نیز به من داده چیزی برای نگاه به جلو به هر شب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر