این چنای هنرمند پردازد colourism از طریق ‘, تاریک, زیبا’ سری

ناقص پرتره که مسیرهای پیاده روی کردن فراتر از یک نقطه ترک ضعف علامت که در آن یک بار بود دهان; کوتاه, شفاف, پا, چاپ صعود تا رقم گردن. چنای بر اساس هنرمند Rohini مانی خود پرتره نکات در اشتغال ذهنی با مفهوم کشف دوباره خود. او اخیر تیره زیبا سری زیر مجموعه ای از همان, و به طور خاص می پردازد بیشتر موضعی موضوع colourism.

نزدیک 40, Rohini همواره در معرض پرتره و هنوز هم زندگی در طول سال های شکل گیری به عنوان یک هنرمند در چنای دولت دانشکده هنرهای زیبا و حیدرآباد مرکزی دانشگاه. این توضیح می دهد که تخصص او در این ژانر — علاقه مندی او به وجود می آید از این واقعیت است که نقاشی به عنوان یک رسانه کمک می کند تا او را حفر کردن عمیق به موضوع است.

سبک خود را در یک سفر از کشف خود. او مجموعه ای از 50-عجیب و غریب آثار با عنوان “تاریک و زیبا است’ بنابراین شامل خود پرتره نقاشی خط و انتزاعی نمایندگی از درون آینه — یک فرد است که تبعیض بر اساس او رنگ پوست از سن بسیار جوان است.

“حتی به عنوان یک بچه مدرسه از من خواسته شده که به قدم به عقب از ایستاده در مقابل چندین بار. اما پس از آن من نمی دانم چرا این اتفاق می افتد. اما این سوال همچنان در ذهن من” یاد Rohini که همچنین تصاویر.

این هنرمند مصور TM کریشنا آخرین کتاب سباستین و فرزندانو طراحی جلد کتاب برای Perumal Murugan را Amma.

“مردم به نظر می رسد به یک بلوک ذهنی در مورد کسانی که با رنگ تیره. دستاوردهای خود را و یا تمجید تقریبا نامعتبر” او همچنان ادامه دارد. بازنمایی رسانه ای از افراد با رنگ پوست تیره است یکی دیگر از جنبه است که Rohini تلاش می کند به آدرس.

“من هرگز دیده می شود یک زن که به نظر می رسد مثل خودم در هر یک از هوردنجس (بزرگ است که دیده می شود در حالی که سفر. این اتحاد چپ یک علامت سوال در ذهن من پس از مدت طولانی می گوید:” Rohini. بیش از خروجی چه او دارای عزیز در پرتره از خود فرصت آن را فراهم می کند برای آشتی با خودش.

در حالی که تأمل در خود پرتره, Rohini کشف زیبایی در خود است که تغییرات در هر نگاه است. “این تقریبا مانند بهره گیری از یک چشم انداز می گوید:” هنرمند کسی که دوست دارد به آزمایش با رسانه زغال چوب. دوگانگی سیاه و سفید چیزی است که منافع خود را. “سیاه و سفید دو افراط و من عشق را به بازی در کلاس.”

برای تماس با این هنرمند در مورد تاریکی, سریال, بازدید وب سایت www.rohinimanicharcoal. com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>