این دکترای محقق در هنر تئاتر است که به دنبال تغییر Tamil cinema رویکرد به

Sugumar Shanmugam ارائه یک تناقض از نظر هنرمندان در سینمای تامیل.

برای یک, او ترجیح می دهد برای شناسایی خود به عنوان یک سرپرست و مربی و یک مدیر ریخته گری بیش از یک بازیگر است; اگر آن را یک اقدام انتساب — به عنوان Veera در Priya Krishnaswamy ملی فیلم برنده جایزه Baaram — که در کانون توجه قرار دادن در او.

همچنین تعداد بسیار کمی از, بازیگران, در صورت وجود, در سینمای تامیل بحث کنستانتین Stanislavski و مایکل چخوف در مصاحبه های خود به خصوص با سهولت گردیده Sugumar می کند. زمانی که ما با او است برگزاری ماهانه تامیل مجله فیلم در دست خود را.

نسخه قصیده به شیشه Maaran فیلم Asuranدارای یک مقاله است که Sugumar گذراند جایی که او مورد بحث که چرا فیلمساز زده طلا با این فیلم ، “چخوف می گوید: نقطه ای که در آن روح و روان و بدن conjoin است که هنگامی که یکی شروع به درک شخصیت. من تو را دیدم که در Dhanush در Asuran. من مربوط به این جنبه توجه به سابقه علمی می گوید:” Sugumar.

ریخته گری حق

نقطه از یک خانواده therukoothu نوازندگان Sugumar دارای مدرک کارشناسی ارشد در درام و هنر تئاتر از پاندیچری مرکزی دانشگاه. پس از آن او aced دیپلم دوره فشرده بازیگری از دانشکده ملی درام (بنگلور).

پس 2015, او شده است به دنبال یک دکترای خود را در هنر تئاتر با اداره کل هنرهای نمایشی در پاندیچری مرکزی دانشگاه; موضوع پژوهش است Characterisation, بازیگر فیزیولوژی و زیستی-روانشناسی. او نیز اجرا می شود پاندیچری تئاتر آکادمی هنر در Kalapet خود را در زادگاه جایی که او در قطار 18 دانش آموزان است.

به عنوان یک مدیر ریخته گری او نام افرادی مانند Kim Ki-duk و وودی آلن به عنوان الهام بخش است.

“اگر شما حق مصاحبه من باور دارم که شما را به اتمام 30 درصد از فیلم های قبل از آن است. من یاد گرفتم این از نقاشان. ایدئولوژیک احساسات آنها ضبط با چهره مردم یا حیوانات… این روند است. نقاش می کند او در مصاحبه پس از تعیین اگر آن را کمک خواهد کرد تا فروش خود را از هنر است. پس از مصاحبه مهم است که نه تنها در فیلم, کسب و کار,” او می گوید و اضافه می کند “بهترین مدیر ریخته گری که من می دانم این است که چارلی چاپلین. من فکر نمی کنم تا به حال بوده است کسی که بهتر و یا وجود دارد که تا کنون خواهد بود. او با درک اهمیت شخصیت.”

Sugumar Shanmugam

 

آن بود که پس از کار به عنوان یک مدیر ریخته گری در یک Kannada movie, Beerangipuramکه Sugumar می گوید که “کنار گذاشته بود پس از آن اولین برنامه” که یک فرصت برای دیدار با Baaram‘s مدیر پریا Krishnaswamy محسوس.

“او تا به حال رسیده به من سر گروه (R راجو که بازی شخصیت اصلی Karuppasamy در Baaram). او به او گفت که مصاحبه مهم بود که برای فیلم او و او (راجو) اشاره او به من می گوید:” Sugumar.

هنگامی که این دو ملاقات کرد به او گفت: پریا بود که دو روش ریخته گری که او ارائه شده است ،

“من می تواند به متخصصان با تجربه اما من باید آنها را به یک کارگاه و مختصر آنها را از شخصیت backstories اقتصادی, پس زمینه, دوره, جغرافیا و جزئیات دیگر. گزینه دوم بود برای پیدا کردن واقعی مردم که زندگی می کنند به عنوان این شخصیت و آنها را به یک کارگاه آموزشی در مورد نحوه رویارویی با دوربین. پریا دوست داشتم گزینه دوم بیشتر هر چند من به او گفتم که ما ممکن است دقیق شباهت به او چگونه visualised شخصیت در فیلمنامه” او می افزاید.

شخصیت های مانند Nagamma (خدمتکار آنها Karuppasamy پسر استخدام), Buchi (چوپان) و به زنان با آنها Veera مورد بحث Thalaikoothal بودند انتخاب شده از طریق یک فرایند است.

روانی روند

Sugumar علمی جای پا ایجاد کند و زیبایی خاصی که خط خود را از کار کمک می کند تا برای اضافه کردن در روند فیلمسازی. اما او یک عظیم الجثه کار در دست: قانع کننده صنعت از یک فرایند است که کمک می کند تا ارائه خروجی بهتر.

Sugumar Shanmugam

 

“در هالیوود حتی برای فیلم های تجاری آنها تعامل مدیران ریخته گری. من نمی دانم چه درک فیلمسازان در اینجا باید در مورد یک مدیر ریخته گری, اما آن را قطعا به این معنا نیست که مدیران نمی تواند انجام دهد ، آن است که ساده و روانی روند. ممکن است روند فکری که مصاحبه مدیران ممکن است درگیر شدن بیش از حد آکادمیک و می خواهم تا پایان گیج کننده و بازیگران. که درست نیست. یک پزشک تشخیص یک بیمار با گفتن او و شیمیایی و فیزیولوژیکی تعاریف فرد مشکل است. به همین ترتیب من آنها را در یک راه آنها را درک تئوری های من آموخته اند” او می گوید.

گرفتن فیلم تامیل صنعت را به یک ایده رمان یک کار بزرگ است.

“به همین دلیل است که ما باید قدر مدیران مانند Ram, Mysskin, شیشه Maaran, Lokesh Kanagaraj و Karthik Subbaraj به نام چند که رسم کار با کیفیت از هنرمندان با وجود محدودیت های اعمال شده,” او اضافه می کند.

امتحان او در آنچه به منزله خوب بازیگری و او retorts: “بازیگری است که یک شخصیت است. من نمی دانم چگونه شما را دسته بندی استعداد هر چند. آنچه شما در نظر به عنوان خوب بازیگری به خودی خود یک جنگ است. می گویند یک جریان اصلی بازیگر چه کسی به شما فکر می کنم تعلق ندارد. شما ممکن است فکر می کنم او بهترین بازیگر وجود دارد اما او ممکن است درست به شخصیت او نقش و مخاطب باید آن را احساس. این همه که مهم. وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع برای اقدام. آن است که نه رقص کلاسیک… را برای شما به تمرین mudras در سمت راست راه به انتقال معنای مبادا شما می توانید آن را اشتباه,” او می گوید.

سوء استفاده خود را در Baaram آورده او را تقدیر از فیلمسازان بسیاری از آنها کنجکاو به کشف کردن که او و آنچه که او به ارمغان می آورد به جدول به عنوان یک سرپرست و مربی و یک مدیر ریخته گری.

“من قبلا رزرو شده برای دو فیلم در حال حاضر به عنوان یک مدیر ریخته گری. من در حال حاضر انجام شد فیلم دیگری که Baaram منتشر شد که در آن من بازی دوم منجر هستم و همچنین مدیر ریخته گری. من انجام یک Kannada film اما در ظرفیت یک مربی بازیگری. آن است که یک احساس رضایت. من شناخت برای سال صرف کار علمی” او آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>