این چیزی است که SJ Suryah خواب است در مورد ‘Bommai’

این دقیقا Being John Malkovich اما ما خودمان را پیدا کنید در داخل سر از بازیگر-کارگردان SJ Suryah در یک بعد از ظهر روشن و آفتابی.

او خواب است و او یک رویای دختر بچه برای شرکت. پورتال که ما را به این قلعه در هوا Suryah ساخته شده است Thaamara Studioz در Vadapalani.

لباس پوشیدن و در یک جامد عمیق پیراهن سبز و شلوار, بازیگر, ورزشی هازل کفش راحتی و آرامش لبخند بر چهره ما خوش آمد می گوید. شناخته شده برای خود اولویت برای dabbling در فیلم است که کاوش در روح و روان انسان Suryah توضیح می دهد که دلیل او تصمیم به تولید و ستاره در مدیر رادا موهان را Bommaiکه بازیگران شامل پریا بهونی Shankar خود شرکت ستاره فیلم هیولا.

This is what SJ Suryah is dreaming about in ‘Bommai’

“دلیل این است که فیلمنامه و کارگردان است. رادا موهان فوق العاده فیلمساز و او دارای شهرت زیادی در میان خانواده و کلاس مخاطبان است. با این فیلم او را در رسیدن به B و C, centre, مخاطبان نیز,” او می گوید.

دستیابی به کمال

آن است که در این فیلم مجموعه ما درگیر این بازیگر در یک مکالمه کوتاه پس از تماشای او تلاش بسیاری برای رسیدن به ‘شات کامل’ به صورت یک آهنگ دنباله.

This is what SJ Suryah is dreaming about in ‘Bommai’

“کسی که دوست دارد کار خود را… آنها باید به دنبال کمال است. نگاه کمال انتهایی ندارد اما ما باید به دنبال آن به حد ما می توانیم و به میزان دانش ما از کمال را گسترش می دهد. ما باید به دنبال کمال رضایت ما,” او می گوید.

این درایو برای رسیدن به کمال است و آنچه که بیش از دگرگون رادا Mohan. می گوید این فیلمساز است که لباس معمولی در یک زرد توپ را روی گوه از Suryah, “صداقت خود را و راه او تسلیم خود را به اسکریپت… این یکی از با کیفیت است که من در او. او بسیار سخت کار می کند.”

This is what SJ Suryah is dreaming about in ‘Bommai’

Suryah را خروج از مرکز است که چیزهای افسانه در فیلم دایره. پریا بهونی شانکار موافق… پس از همه, او تا به حال بیرون رینگ نمایی از آن را در خود قبلی فیلم هیولا.

امروز از این قاعده مستثنی بود به عنوان او به تماشای فیلمساز تشویق خود فریاد به جیمی اپراتور بازویی — “دای جیمی… vaadaیکی بیشتر ، بیا, بیا, می گوید:” Suryah — و عذر خواهی فراوان به او به عنوان او درخواست یک مطلب را برای بار n ام در حالی که تلاش برای تکرار آنچه که طراح رقص رقص Raju Sundaram می پرسد از او برای یک آهنگ است که می رود ‘Mutham… muthal mutham’ (خوانده شده توسط Yuvan شانکار راجا).

This is what SJ Suryah is dreaming about in ‘Bommai’

“من شگفت زده چگونه آن رفت. این است که چگونه آن را به طور کلی ، می گوید:” پریا که در لباس زرد ساری زوج با یک sequined بلوز و به نظر می رسد که هر بیت مانند زن Mysskin از 2000s خواهد در مورد رویای زمانی که ما از او بپرسید از تعداد طول می کشد.

به نظر می رسد دشوار است برای انجام مجدد آن را دوباره و دوباره, به ویژه هنگامی که آن را کمی متفاوت.

This is what SJ Suryah is dreaming about in ‘Bommai’

Raju Sundaram می گوید او را به آرامی با ارنج زدن Suryah با آرنج به او روش او را برای یک لحظه صمیمی. پریا باید پس از آن حرکت و نزدیک به این بازیگر است که در سه طبقه و به او روش خود را برای یکی دیگر از لحظه ای صمیمی او باید او را فشار دور… و پس از آن رقص طراح رقص می گویند “برش” ارائه شده آنها فیلم آن را به سمت راست.

“من فکر می کنم او (Suryah) بود و فقط به گرفتن برخی از عمل” پریا می گوید, خنده و می افزاید: “آنها (خدمه) همیشه می خواهید چیزی بهتر و بیشتر شما گوش [به انتظارات خود را] هنگامی که شما برای تعداد بیشتری از طول می کشد.”

SJ Suryah requests another take from the director

SJ Suryah درخواست دیگری را از مدیر | عکس های اعتباری: ب Velankanni راج

Suryah ارائه می دهد متنوع تر است. “شما می توانید به آن نگاه کنید دو راه. اگر من برای تعداد بیشتری از طول آن می تواند به خاطر من یک کمال گرا و یا به دلیل ناکارآمدی. من می خواهم به فکر می کنم آن است که دومی در مورد من” او را دوست دارد.

ایجاد یک توهم

در حالی که این اتفاق می افتد در یک طرف فیلمبردار ریچارد M ناتان است و مشغول کار. آن است که دقیقا روشن که ما در راه رفتن به استودیو که چرا این بازیگران در یک مرحله موقت با بسته نرم افزاری از هی پشته و شن و ماسه برای شرکت.

Cinematographer Richard M Nathan gestures at members of the film’s technical crew

فیلمبردار ریچارد M ناتان حرکات در عضو این فیلم ویژگی های خدمه | عکس های اعتباری: ب Velankanni راج

همانطور که ما چشمی به تماشای فریم تنظیم توسط فیلمبردار آن است که حتی بیشتر گیج کننده است. او رفته است برای زاویه گسترده و سربار عکس که قطاری از رنگ آبی دیوارها و کف در اطراف صحنه.

“اوه این ترتیب تغییر خواهد کرد با استفاده از Computer-Generated Imagery (CGI),” ریچارد روشن. “ما فقط می رویم به استفاده از نقاط تماس از هنرمندان. بقیه آن را به نگاه مانند آنها ایستاده در بالای یک کوه است. از آن خواهد شد یک شب دنباله. این ممکن است نگاه روشن اما در حال حاضر ما آن را در پس از تولید. آنها خواهد شد در بالای یک کوه با ماه و ستاره به عنوان پس زمینه,” او اضافه می کند.

Director Radha Mohan

به عنوان Raju Sundaram حرکت به شات بعدی — یک شوت از Suryah رقص در پس زمینه در مرحله موقت و به عنوان حرکت دوربین به دور از او پریا ظهور در سمت چپ او ایستاده است در یک جعبه چوبی چند پا دور از Suryah — ما از رادا Mohan کمی در مورد آنچه که انتظار می رود در این فیلم است.

آیا نام Bommai معنی پریا است که یک مانکن که می آید به زندگی در ذهن این آشفته فرد شخصیت بازی توسط Suryah? “چیزی مانند این که” مدیر می گوید: “این فیلم مانند یک بازی ذهن. آن شدید است اما سبک آن لحظات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>