این ماه در مدارس T. N. به تمرکز بر آموزش معلم برای درس آنلاین

از اواسط ماه مارس, همه مدارس سراسر کشور باقی مانده بسته با توجه به COVID-19 مستند. در حالی که بسیاری از موسسات خصوصی کبوتر سر به آغاز کلاس های آنلاین به خصوص برای دانشجویان ارشد بسیاری از این مدارس در حال حاضر به دنبال به اختصاص دو هفته آینده نسبت به آموزش و انطباق معلمان خود را بهتر است.

“در ماه مارس معلمان اداره کلاس 10 و 12 داده شد یک بازبینی اساسی از چگونگی انجام کلاس های آنلاین و رسیدن به دانش آموزان است. با کمی وضوح در زمانی که مدارس را بازگشایی ما در حال حاضر آموزش معلمان که رسیدگی اولیه و موثر آنلاین آموزش” B. Purushothaman ارشد, اصلی, Everwin گروه از مدارس.

تمرکز او گفت به تجهیز معلمان در ترکیب ایدز آموزش است که آنها می توانید بر روی یک کامپیوتر به کلاس های جذاب تر. “مهم ورزش ما انجام شده بود و همچنین اختصاص دادن بخش هایی از برنامه درسی از هر موضوع برای سال تحصیلی آینده است که می تواند آموخته های آنلاین” آقای Purushothaman اضافه شده است.

در سر Sivaswami Kalalaya ارشد متوسطه, معلمان, دست زدن به کلاس های جوان آموزش داده خواهد شد و در ساخت فیلم کوتاه از درس های است که می تواند به اشتراک گذاشته شود با دانش آموزان است. “از آنجا که کودکان ممکن است پیدا کردن آن سخت به نشستن را از طریق یک ساعت از زندگی آنلاین درس معلمان ما آموزش داده خواهد شد با علوم کامپیوتر به ضبط تصویری درس هایی از خانه های خود گفت:” M. S. Jayasri مدرسه اصلی. به اطمینان حاصل شود که ضبط شده درس نیست خسته کننده و یا طولانی معلمان را تشویق به استفاده از ابزار مجازی به عنوان کمک آموزشی و همچنین intersperse درس خود را با جالب صوتی و تصویری مطالب را به خوبی.

در یک نظرسنجی که توسط مرکز معلم اعتباربخشی(CENTA) معلمان نشان می دهد که آنها می خواهم به تمرکز و جهت خود را بهتر در توانایی شرکت دانش آموزان سنج خود را درک و حفر کردن به والدین پشتیبانی می کند.

“بسیاری از مدارس خصوصی در کشور را به دادگاه تجدید نظر به دولت به ما اجازه می دهد برای باز کردن فقط مدرسه ما دفاتر به طوری که ما می تواند برنامه ریزی و همکاری آموزش و گرایش جلسات برای معلمان بهتر است بیش از این ماه” گفت: R. Visalakshi رئیس جمهور از Tamil Nadu در مدارس خصوصی انجمن.

برای معلمان از CBSE مدارس هیئت مدیره به تازگی راه اندازی یک ساختار آموزشی معلم آنلاین برنامه برای فعال کردن آنها را به روز کردن دانش خود را در آموزش بهتر و منجر به بهبود نتایج یادگیری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>