این بر اساس بمبئی-عکاس ایجاد صحنه های از ابرقهرمان فیلم با استفاده از آیتم های خانگی

در عکس Joker (از بتمن شهرت) سقوط از یک ساختمان خود را evil grin دست نخورده است. شما ممکن است بخشیده شود برای فکر کردن در آن است که هنوز هم از این فیلم است. نگاه نزدیک تر و شما را ببینید بذله گو است اما در عمل شکل و ساختمان پشت سر او ساخته شده از AC منافذ بلندگوهای بلوتوث, صفحه کلید و دمبل. چراغ های خیابان در تصویر می بینید در واقع برنج چراغ و شمع Led.

عکس یک نتیجه از Mumbai-عکاس بر اساس Arjun منون خستگی. آن را خسته کننده بودن در مستند زیرا فقط قبل از آن او تا به حال یک سری از تصاویر با ارتش هند در عمل با مخازن اسلحه و هلیکوپتر. او شروع به دنبال راه های خلاقانه برای خود نگه دارید عکاسی رفتن و نگاه کردن به اطراف در بر داشت برخی از ایده های جالب. “من همیشه دوست داشتم من عمل چهره بنابراین شامل آنها بود یک انتخاب واضح است. من آغاز شده به دنبال چیزهایی که در خانه من است که به من کمک کند ایجاد یک پس زمینه. و ناگهان تمام جهان جدید باز. من متوجه شدم که اشیاء معمولی کلیک از یک زاویه خاص می تواند به ایجاد یک توهم است. این می تواند هر چیزی از یک پنیر اهنی به فر و یا حتی یک کامپیوتر کابینه,” او می گوید.

Batman and Joker in a fight

بتمن و جوکر در یک مبارزه | عکس های اعتباری: آرجون منون

چه آغاز شده به عنوان یک چیز یک بار تبدیل شده به یک سری 12 تصاویر. او دیگر تصاویر شامل بتمن در مبارزه با جوکر با شهرستان Gotham سوزش در پشت آنها, انواع پستانداران گوشتخوار دله گوشه دشمنان خود و درنده و نابودگر قفل شاخ. او می گوید: “من یک عکاس حرفه ای نه اما این پروژه شده است و کاملا جدید از فرآیند یادگیری است. با هر تصویر من به نظر می رسد به یک ایده بهتر از چگونه برای نوشتن یک قاب و چه زاویه دوربین به استفاده از به طوری که تصویر به نظر می رسد واقع بینانه تر است. این سری به من آموخته زیادی در مورد چشم انداز مقیاس و روشنایی.

Terminators in a lake made of jello

Terminators در یک دریاچه ساخته شده از jello | عکس های اعتباری: آرجون منون

او نوشته های هر تصویر همراه با پشت صحنه فیلم در Instagram رسیدگی @artleavesmark. “طول می کشد تا حداقل چهار تا هفت روز برای ایجاد هر تصویر.” برخی از آنها سخت تر از دیگران و شاید سخت ترین از بسیاری بود “خود آگاه-نابودگر’. “من می خواستم به ساقه یک صحنه پر از گدازه مذاب است. آن زمان من روز به رقم حدود یک راه را به گدازه است. در نهایت من فکر نارنجی ژله به عنوان یک راه حل ممکن است و من و همسرم ساخته شده یک دسته از آن است. ویسکوزیته و رنگ کاملا کار می کرد.”

آرجون می گوید که پس از مستند او را همچنان به شلیک برای سری. “هیجان ایجاد چیزی بصری خشنود با انتزاعی غرفه است که همیشه یک چالش است. من عشق به یادگیری و آموزش به خودم فکر می کنم متفاوت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید