این رقص شیر و نوازنده شوهر از فرانسه در اولین تور هند

برای اولین سفر خود به هند یکی زنگ زده گروه در حال انجام خوبی است. پس از سرقت به محل موردتوجه وتماشای عموم در جهانی Isai در جشنواره چنای آن انجام شده در بمبئی چاپ است و در حال حاضر در پونا.

فرانسه دو را به دست آورد توجه در این شهر کثیف, بلوز, سبک موسیقی, نوع راک اند رول است که خواسته های شما به آن حرکت می کند.

گرگ, موسیقی نیمی از باند, پخش, گیتار هر دو بلوز و برقی, نگه داشتن زمان در دام درام و کاجون با پای متناوب بین سازدهنی و آواز — همه به طور همزمان در یک قابل توجه دید.

او به نظر می رسد از دست رفته در جهان از خود. نگران نباشید در کنار او ایستاده درگیر شدن جمعیت برای دریافت و رقص است که شریک زندگی خود را Lea. با ‘adorkable’ عبارات او بند و رقص شیر.

کون بزرگ, ریتم نیمی از اواز یا موسیقی دو نفری — رقص او نیست و فقط یک جزء بصری اما می افزاید: یک لایه از سازهای کوبه ای به موسیقی است. او همچنین نقش دایره زنگی و washboard که او می پوشد مانند یک breastplate. اگر آنها به شما یادآوری اروپایی خیابان, هنرمندان است و با همین دلیل خوب.

This tap dancing wife and her musician husband from France are on their first Indian tour

آن را همه آغاز شد در خیابان های تولوز, فرانسه, برای, گرگ و لی کسانی هستند که ازدواج کرده اند و با هم برای 11 سال در حال حاضر. این پروژه آنها می گویند این است که نوزاد خود را.

“ما در آغاز به عنوان نوازندگان خیابانی پنج سال پیش می گوید:” گرگ. “قبل از اینکه که او در واقع کار با یک سیرک در مکزیک و من در یکی دیگر از گروه راک است.” او با اشاره به لی در کنار او نشسته بر روی نیمکت در استارباکس در Phoenix MarketCity. آنها فقط به پایان رسید عملکرد خود را در جهانی Isai جشنواره هنگامی که یکدیگر را ملاقات کنیم. بسته بندی گسترده ای از ابزار های آنها با سفر گرفته شده آنها بیش از نیم ساعت و آنها در حال حاضر انهدام با چای داغ.

“آن را دشوار است به عنوان آن را برای زوج های هنرمند, اما ماندن در کشورهای مختلف ساخته شده است آن را حتی بیشتر از آن. ما می خواستیم با هم زندگی می کنند و ما متوجه باشند که تنها راه برای انجام این کار خواهد بود به کار با هم” تراشه در لی.

لی شروع به یادگیری چگونه به رقص شیر برای این پروژه خواستار آن او را یک چالش بزرگ و یوتیوب, دوست او. “در مورد یک زن و شوهر از سال پیش, من در نهایت رفت و به یک واقعی مدرسه رقص و متوجه شدم که آنچه که من انجام دهید این است که نه رقص شیر در همه,” او می خندد. به طور سنتی از شیر رقصید به موسیقی جاز اما Lea تغییر طراحی رقص با راک اند رول, بلوز,-y, موسیقی ایجاد می کنند.

بله اگر آن گرگ که اول فکر می کند تا هارمونی آن است که پس از او مربا با لی که رقص را به ارمغان می آورد و در ریتم به آن است که این آهنگ در نهایت شکل می گیرد. یکی از آهنگ های خود را, ‘قطار به نیواورلئان’ با استفاده از سازدهنی و دایره زنگی به صدا مانند یک قطار chugging و به یک ایستگاه قبل از آن متوقف می شود به بزرگ متوقف شد.

The X factor

بودن ویژوال گروه سبک فقط به عنوان مهم به آنها. گرگ به شکل یک میکروفون از اسپیکر از یک روتاری تلفن ساخته شده و سه گیتار — یکی به شکل یک جعبه سیگار برگ — که همه او بازی می کند.

This tap dancing wife and her musician husband from France are on their first Indian tour

لی اعلام گرگ یک مرد باند و او می گوید: “من نیاز به جدا کردن ابزار در مغز من هر شرح زیر است خود را خواندن مانند بوم ته بوم ته…” او شروع می شود vocalising. “شما فقط باید برای حفظ و آموزش.”

او میافزاید “اولین بار او سعی کرد آن من به یاد داشته باشید او شکایت, ‘ممکن نیست من می توانم آن را انجام دهید من می توانم آن را انجام نمی”.” او به نظر می رسد نسبت به او مسواک زدن بازوی خود را و می افزاید: “اما شما آن را برداشت و در یک ماه پس از آن قابل ملاحظه است.”

در حالی که گرگ به نقل از جیمی هندریکس و ’70 بلوز خود را به عنوان الهام بخش لی یکی از طرفداران بزرگ از پایکوبی های مبتنی بر گروه سازهای کوبه ای. “آنها ایجاد کوبه ای با هر چیزی کاملا… یک میز, عینکی, سر پا…” در هند, Lea است رقصید با kathak رقصنده و این ماجرا با tabla بازیکن.

اگر آنها در حال سفر بسیاری از کشورها در حال حاضر آنها نگاه از روی علاقه در این روز آنها در خیابان. “در اینجا مردم به گوش دادن به ما. اما در خیابان ها همیشه وجود دارد شانس که شما را لمس کسی بود که یک غریبه به موسیقی ما می گوید:” لیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>