این ungle’ مستند ارائه می دهد مشاوره در یوتیوب

لازم نیست همه ما می دانیم قدیمی به خوبی معنای بی ضرر عمو ارائه می دهد که مشاوره ناخواسته و فکر می کند او است که پاسخ به تمام مشکلات زندگی? دکتر آنیل ابراهیم به استفاده از این ناب شخصیت به انصراف مشاوره در محبوب سری ویدئو در یوتیوب Ungle را Simbil راه حل. آنیل یک متخصص پوست در بنگلور. تئاتر شخصیت و تریک کمدین, Anil ارائه مشاوره به شهروندان ارشد در مستند. او با ارسال یک ویدئو در هر روز 20 فیلم بارگذاری شده اند تا کنون با Ungle مشاوره شخصیت های مانند شکایت Kuppuswamy مناسب Radhika شوخ ناندنی بری Nerbous بانرجی خارجی بازگشت Fernandes, خوشگذران جاوید و خوش تیپ هریس. “این قسمت باید یک Bollywood song, مراجع به شعر و ادبیات و زبان همه هدیه پیچیده با سخاوتمندانه دوز طنز می گوید:” آنیل.

Ungle مورد بحث مرگ و زندگی با مرضی Mahesha در قسمت 20 و در دیدار Simpering Simran در قسمت 18. او در منطقه و او می خواهد به سفر. Ungle است و روحیه بالا در قسمت 17 که در آن او در دیدار یک راهب که به فروش می رساند و او را Maruti. او به بررسی موضوعات مختلف در ویدئوها از قبیل کمک در کارهای خانه ورزش از طریق رقص عاشقانه در طول تاج شکایت و cribbing, کاوش احساسات و سرگرمی, از دست دادن Rishi کاپور و Irrfan Khan, عصبانیت و وحشت از دست رفته چیزهای ساده مانند panipuri و سفر مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به سفاهت واتساپ, درمان مراقبه و درون نگری خیریه بدون تبلیغ و….

This ‘ungle’ offers lockdown advice on YouTube

آنیل می گوید که او با دریافت یک پاسخ قاطع. “من دریافت بازخورد از جمله ‘Ungle باعث روشن تر روز من’, ‘Ungle کمک ما را دریافت کنید !’, ‘با تشکر از شما برای کمک به من خندیدن وقتی که من احساس کم’. پاسخ مانند این ریختن از بیش از همه من را تشویق می کند به نگه داشتن Ungle مناسب و خنده دار. او رفته ویروسی و تعداد زیادی از مردم خودروی مورد او باد اگر یک ساعت دیر است شهادت به این واقعیت است که Ungle را Simbil راه حل های ساختمان در حال خنده به مستند.”

ایجاد کمیک ویدئوها به نظر می رسید مانند گام منطقی بعدی است می گوید: آنیل. “در 30 سال از من حرفه پزشکی شده اند وجود دارد هزاران نفر از بیمارانی که از من پرسید پرسش و پاک خود را شک و تردید است. توضیح همه چیز به سادگی و با یک حس شوخ طبعی همواره یک مزیت است . بیمار نگران است. شغل شما این است برای سهولت این وضعیت و کمک به آنها احساس بهتر است. داروهای آمده پس از آن.”

آنیل آموزش دیده است در تئاتر با مدافعان مانند Prakash Belawadi, Arjun Sajnani, Kirtana کومار, Ashish Sengupta و Arundathi رجا. “آنها در میان یک میزبان از دیگر مربیان که کمک کرده اند را با سنگ تیز کردن من اقدام مهارت. کمدی به مادرزادى اما آموزش آمده است در درجه اول از پایه تا اجرای برنامه ها و تریک کمدی با استعداد هنرمندان مانند کرون Sait کوروش Sahukar داریوش Sunavala, سعد خان, Sonu Venugopal و Karan ماچادو.” او می افزاید: “کار به عنوان یک دکتر و آموزش در تئاتر و رادیو و کمدی تریک به من کمک کرد به آمده تا با ایده عذاب عمو.”

به عنوان یک دکتر به او کمک کرده تا با شهروند ارشد طرح در طول مستند مانند رسیدن کمک های پزشکی و مواد غذایی و دارو به آنها. “شهروندان ارشد آسیب دیده اند و بیشتر در راه های بسیاری. آنها قطع از شانس خود را برای یک پیاده روی در پارک و یا حتی خانواده آنها مراجعه کنید. دیگر از خطر ابتلا به عفونت خود را خلق و خوی و روحیه آسیب دیده اند و این مستند. من در بر داشت که آنچه که بسیاری از آنها از دست رفته بود و یک خنده خوب و برخی از تماس با انسان. Ungle را Simbil راه حل کمک کرد تا این فاصله را با یک خط تیره از طنز است.”

آنیل می گوید تیراندازی تصویری یک چالش بود هر چند او می افزاید: “برنامه نویسی و تصویب این ویدئو بسیار آسان بود . من تصمیم به نگه داشتن آن ساده و فقط با استفاده از یک دوربین تلفن و تالک بر روی مو. پس از آن بود که حداقل و غیر آنها . ویرایش انجام شده توسط یک دوست, Karn Malhotra و آپلود شد من پسر Anirudh سهم. او خوشحال بود برای دیدن پدر خود را در تلاش چیزی جدید و اتفاق می افتد . من فکر نمی کنم من می توانم این را انجام داده اند بدون Karn و Anirudh.”

سازمان دیده بان Unkil را Simbil راه حل: https://www.youtube.com/channel/UCw9QF6FQXUwa5PDIBi_pWcg.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>