این گروه کر مجازی گروه جمع آوری پول برای کودکان مبتلا به HIV/AIDS در طول مستند

“هنگامی که غم مثل دریا همدان رول; هر چه من زیادی تو آموخت به من می گویند… آن را به خوبی آن را به خوبی با روح من.”

به عنوان بسیاری از 37 صدای همه بخشی از چنای بر اساس دلپذیر دایره را کر می آیند با هم تقریبا به خواندن این سرود توسط آدری اسد. پس از دلپذیر دایره کریسمس بازی در سال گذشته چنای سنت در حال حاضر توسط گروه کر گروه برگزار می توانست سالانه خود را از سحر و جادو از موسیقی کنسرت در مرداد ماه به حال در شرایطی بوده است متفاوت است. سال گذشته آنها دوباره chartbusters از دهه 1960 تا دهه 1980 پوشش همیشه سبز گروههایی مانند بیتلز آبا, Simon & Garfunkel, Pink Floyd, مایکل جکسون و بیلی جوئل. “در این سال با این بیماری همه گیر و اجتماعی فاصله هنجارهای شانس این کنسرت در نظر گرفتن محل پایین هستند می گوید:” Sajan ابراهیم جمهور دلپذیر دایره.

دست یاری

“همین دلیل است که ما در حال انجام این کر مجازی ویدئوها به جای آن به گسترش این کلمه در مورد Prathyasha” او می افزاید. Prathyasha یک خانه برای کودکان مبتلا به HIV/AIDS تاسیس شد توسط Mellow دایره در اوایل سال 2007. آن طول می کشد مراقبت از فیزیکی و عاطفی و آموزشی رفاه کودکان است. دلپذیر دایره را افزایش می دهد بودجه برای Prathyasha از طریق آن کریسمس پخش و سحر و جادو از کنسرت های موسیقی.

اما گرفتن 37 نفر به آواز خواندن هماهنگ عملا زمانی که آنها نمی تواند بشنود یکدیگر بود یک چالش جالب برای این جانباز ، آن را تولید Mervin T توماس که به ارائه موسیقی با صفحه کلید و مخلوط برای تلفن های موبایل با هم. “وجود دارد چهار بخش در این… حدود هفت التس شش پایگاه three tenors و 21 sopranos. هر یک از ما ثبت شده ما بیت… های صوتی برای اولین بار و پس از آن بیش که در مسیر ما ضبط یک ویدیو. Mervin آنها را با هم مخلوط می گوید:” Sajan. این ویدیو که در یوتیوب کانال (Sajan ابراهیم).

او امیدوار است که به طور منظم آپلود مجازی کر کمک خواهد کرد که نگه داشتن Prathyasha در وجدان عمومی. خانه او می گوید: braving شرایط دشوار است. “همه بچه ها در حال مراقبت از خانه و قدم به ندرت به عنوان آنها می توانند. توجه آنها به اچ آی وی/ایدز هستند در معرض خطر خود را به عنوان ایمنی کم است,” او می گوید. علاوه بر این, شده است وجود دارد یک مکث در آموزش و پرورش است. کسانی که به نوبه خود 18 را مجبور به ترک خانه (به عنوان آن را تنها می تواند مراقبت از کودکان) با وجود عدم قطعیت در مورد آینده خود را. برخی به دنبال تحصیلات عالی, دیگران دنبال شغل. “پس از آنها نوبت 18, آنها را مجبور به بازگشت به خانواده خود را… عمه خاله والدین تک” Sajan می افزاید.

در تلاش برای خود جمع آوری کمک های دلپذیر, دایره است که به فکر برگزاری یک کنسرت مجازی اما هیچ چیز نهایی شده است. “در حال حاضر ما در حال کار بر روی پوشش یکی دیگر از آهنگ — ‘یک میلیون رویاهای’ از بزرگترین شومن — تقریبا. باید آن را در سه-چهار هفته,” او می گوید.

به دانستن بیشتر در مورد Prathyasha بازدید mellowcircle.یا prathyasha.در

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>