کسانی که مبارزه برای حقیقت نمی توان مرعوب: راهول گاندی پس از حمله به سازمان های غیر دولتی مرتبط با کنگره

ساعت پس از دولت آغاز یک کاوشگر به بودجه سه نهرو-گاندی خانواده مرتبط تراست از جمله راجیو گاندی پایه (RGF) کنگره رهبر راهول گاندی در جولای 8 ضربه در نارندرا نخست وزیر و گفت: کسانی که مبارزه برای حقیقت نمی توان مرعوب.

همچنین بخوانید: MHA مجموعه پنل برای بررسی تخلف از مقررات قانونی توسط سه سازمان مرتبط با کنگره

“آقای مودی معتقد است که جهان مانند او. او فکر می کند که هر یک دارای قیمت و یا می توان مرعوب. او هرگز درک کنند که کسانی که مبارزه برای حقیقت هیچ قیمت و نمی توان مرعوب” آقای راهول گاندی گفت: در یک صدای جیر جیر.

اگر سابق رئیس کنگره اشاره نمی کند هر پرس و جو اظهارات خود پس از دولت تا وزرا تیم به هماهنگی یک کاوشگر به اتهام نقض قوانین مختلف از جمله پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA) و خارجی سهم مقررات كار (FCRA) توسط سه تراست در ارتباط با نهرو-گاندی خانواده — راجیو گاندی بنیاد راجیو گاندی خیریه اعتماد و ایندیرا گاندی یادبود اعتماد.

همچنین بخوانید: BJP رد اتهامات از انتقام گیری سیاسی در اعتراض به بودجه راجیو گاندی بنیاد

تصمیم گرفته شد نزدیک به دو هفته پس از اخذ تاییدیه گفت: RGF تا به حال دریافت بودجه از سفارت چین. آنچه آمد در میان مهمانان ارتش هند و چین PLA در Ladakh.

این PMLA معاملات با موارد مرتبط با پول شویی و FCRA معاملات با پذیرش و استفاده از کمک های خارجی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>