افکار روی بوم

Salar Jung غربی بلوک شلوغ است با یک انرژی جدید. بازدید کنندگان در حال کشیده شده نسبت به آثار انعکاس صدای زنان هنرمندان. آن است که یک جشن, خلق و خوی به عنوان هنرمندان — ترکیبی از دانش آموزان و حرفه ای — لذت بردن از کانون توجه است. درخشان با خلاقیت و رنگ نشان می دهد سازمان یافته توسط حیدرآباد هنر جامعه یک نتیجه از سه روز هنر اردوگاه. “این خواهد بود که یک ماه هنر جشن” سهام جامعه رئیس جمهور Ramana ردی. پنجاه دانش آموزان از JNTU هنرهای زیبا, کالج, سری Venkateswara هنرهای زیبا, کالج, حیدرآباد مرکزی دانشگاه و Potti Sreeramulu تلوگو دانشگاه شده اند بخشی از اردوگاه. “ما تا به حال هرگز انجام یک اردوگاه برای روز بین المللی زنان. قصد بود به ارائه یک پلت فرم برای زنان به ارائه داستان خود را و آنها بسیار خوب,” او اضافه می کند.

A painting titled Spring

یک نقاشی با عنوان بهار

آنا Smeeringer همواره مجذوب با نگرش چهره یک زن منتقل. در کار یک زن به نظر می رسد با قاطعیت به دوربین. “یک زن هندی نشان دهنده قدرت و شجاعت خود را به صحبت می کنند, دریافت شنیده و نه جامعه” او می گوید و به یاد می آورد یک داستان یک دختر 12 ساله دختر جوان که فرار از روستا با مادر خود به حیدرآباد. “دختر گفت: او بدرفتاری و او جان سالم به در برد. من نقل مکان کرد به خواندن داستان خود را در رسانه های اجتماعی. و هنگامی که من یک شانس را به بخشی از هنر اردوگاه من متصل نقطه.”

یک روزنامه نگار تبدیل self-artist, Ana سفر در سراسر کشور با توجه به آمریکایی او, شوهر کار می کنند. کار او صحبت می کند زبان این کشور که او زندگی می کردند. قبلی اقامت در هلند ایجاد شده جدی کار می کند. “این است که کشور های مختلف و احساس می کند کمی غم انگیز به دلیل آب و هوا و جدیت مردم است. یکی می توانید ببینید که بازتاب در هنر کار می کند بیش از حد.” پر شده با اکریلیک, رنگ, بوم خود را در هند پررنگ و روشن به تصویر می کشد توانمندسازی زنان. او به نظر می رسد به جلو به مارس زمانی که او در سفر به دبی و سپس به جدید .

Seluvu Kandukuri’s painting titled ‘Gaze’.

Seluvu Kandukuri نقاشی با عنوان ‘نگاه’. | عکس های اعتباری: توسط آرایش

Fourur زنان با عبارات مختلف در زل زل نگاه کردن از Seluvu Kandukuri نقاشی با عنوان ‘نگاه’. این هنرمند جوانه زدن بر ناراحتی است که باعث می شود به دلیل خیره. او می گوید: “من ناراحت شد با راه زنان تصویب نظرات و قضاوت زن دامپزشک بود که تجاوز و قتل در حیدرآباد. یک زن باید یک ستون از پشتیبانی به زن دیگری اما نه خیره و یا قاضی به دلیل لباس و شخصیت .” او نقاشی را به تصویر می کشد که چگونه زنان خیره و باعث پریشانی.

Manasa Kachikayala’s ‘Flourishing Life’

Manasa Kachikayala را ‘شکوفایی زندگی’ | عکس های اعتباری: توسط آرایش

در مقابل او ایستاده نقاشی ‘شکوفایی زندگی” Manasa Kachikayala خواستار آن قصیده به از بی باک ، او می آمیزد دوخت و تکنولوژی نشان دادن زنان ساخته شده اند تاخت و تاز به زمینه های مختلف. رحم منشا حیات و دو تخمدان ها در قالب زنان را به شکل یک درخت انشعاب به افق های جدید. “زنان در هر زمینه امروز” او می گوید: با غرور و افتخار. رنگ — شادی زرد, تولد, برای سبز و سفید برای صلح نقش مهمی. او توضیح می دهد که فرایند “من با الهام از کلید در اتاق و ایجاد یک طرح اما من نمی تونستم بافت یک درخت. مادرم پیشنهاد کرد چرا که نه من کوک. من در زمان او ایده و دوخته شده با سوزن و پشم به پایان رسید و این کار را در دو روز.”

(یک نمایشگاه از نقاشی های هنرمندان در Salar Jung museum تا مارس 25)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر