دهها هزار نفر از مردم رفتند به یک دیگ با مشعل المپیک در شمال شرقی ژاپن بیش از آخر هفته با وجود نگرانی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

شعله وارد ژاپن به مدرج کردن مراسم استقبال رسمی در روز جمعه به عنوان شک و تردید رشد بیش از اینکه 2020 توکیو المپیک را پیش بروید در برنامه به عنوان ویروس کشنده باعث هرج و مرج در سراسر جهان است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر خرد جهانی ورزش تقویم ورزشی بالا لیگ معلق و عمده مسابقات به تعویق افتاد.

بیش از 50 ، 000 نفر در روز شنبه صف برای تماشای شعله های نمایش داده شده در Sendai station در Miyagi, انتخاب به عنوان بخشی از بهبود “بازی های المپیک” به نمایش گذاشتن این منطقه احیای پس از سال 2011 زلزله سونامی و بحران هسته ای.

همچنین بخوانید: لغو و یا به تعویق افتادن بازی های المپیک بیش از ویروس ‘ع’ در IOC دیدار می گوید باخ

برخی مجبور به اقامت در 500 متری (1,650 پا) صف برای چند ساعت رسانه های محلی گفت.

بسیاری از آنها را به تن ماسک به عنوان آنها عکس گرفت با شکوفه های گیلاس-شکل دیگ.

“من در صف به مدت سه ساعت اما تماشای المپیک شعله به شدت تشویق” 70 سال گفت: پخش عمومی NHK.

اما برگزارکنندگان در مورد بزرگتر-از-انتظار جمع آوری هشدار داده اند مشاهده رویداد می تواند به حالت تعلیق اگر جمعیت می شود “بسیار متراکم” رسانه های محلی گزارش.

در سراسر کشور رله مشعل آغاز می شود در ماه مارس 26, شروع از J-ایجاد مجتمع ورزشی در فوکوشیما بود که مورد استفاده به عنوان پایه ای برای کارگران در طول سال 2011 هسته ای فاجعه است.

اما برگزارکنندگان مجبور شده اند به مقیاس رله بسته شدن روزانه مراسم عمومی و ترغیب تماشاگران برای “جلوگیری از تشکیل جمعیت” در طول مسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی