هزاران نفر با تظاهرات در مقابل کاخ کرملین در شرق دور روسیه برای سومین آخر هفته

هزاران نفر از مردم در راهپیمایی, در دور روسیه-شرق شهر خاباروفسک در تاریخ 25 ژوئیه برای سومین آخر هفته در یک ردیف در اعتراض ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را از دست داده و یک منطقه ای بحران سیاسی است که تظاهراتهایی.

ساکنان خاباروفسک در اطراف 6,110 متر و هفت بار مناطق شرق مسکو ناراضی هستند و در مورد تاریخ 9 ژوئیه بازداشت گسترده تر منطقه را محبوب منطقه ای فرماندار سرگئی Furgal که دستگیر شد به اتهام قتل او را انکار می کند.

بازداشت او که حامیان او می گویند به لحاظ سیاسی انگیزه باعث شده بیش از دو هفته از تظاهرات خیابانی و ایجاد سردرد برای کرملین است که در تلاش برای رفع یک تیز COVID-19 ناشی از کاهش در درآمد واقعی و نگه داشتن درب ظرف را در ناآرامی به عنوان اقتصاد لکنت.

فیلم از این تظاهرات نشان داد که مردم شعار “ننگ!” و شعارهای آقای پوتین خواستار استعفای چرا که مردم محلی از دست داده بود به او اعتماد.

مقامات شهرستان در سراسر برآورد 6,500 مردم گرفته بود ، رسانه های محلی قرار دادن شماره در تا 20 ، 000 مردم است.

تظاهرات را برجسته کرده اند خشم در میان برخی در شرق دور بیش از آنچه آنها را به عنوان سیاست های ناشی از جدا مسکو بر اساس مقامات در طرف دیگر از کشور است.

حامیان آقای Furgal از بازداشت فرماندار و عضو ملی LDPR, پارتی, احساس می کنم او در حال دیر مجازات برای شکست یک نامزد از حکم pro-پوتین و حزب روسیه متحد در سال 2018 است. کرملین می گوید آقای Furgal جدی به اتهامات پاسخ دهد.

چنین پایدار تظاهرات غیر معمول برای روسیه مناطق به عنوان این واقعیت است که مقامات هنوز در حال نقل مکان کرد و به آنها شکستن.

در یک حرکت ظاهری برای خنثی کردن تنش های آقای پوتین در تاریخ 20 ژوئیه به نام جدید اقدام فرماندار به سر این منطقه است. اما معترضان گفت: آنها احساس توهین با انتخاب میخائیل Degtyaryov که هیچ ارتباطی با منطقه و به نام او است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>