سه بنگلادش اتباع بدون محاکمه اعدام در آسام

سه بنگلادش اتباع متهم به دام قاچاقچیان بودند بدون محاکمه اعدام شده توسط مردم محلی در جنوب آسام را Karimganj منطقه حدود نیمه شب در جولای 18. چهار نفر دیگر از مرز فرار کردند.

کومار Sanjit کریشنا منطقه سرپرست پلیس گفت که این حادثه اتفاق افتاده در Bogrijan چای و مستغلات تحت Patharkandi ایستگاه پلیس در نزدیکی 134 گردان از مرز نیروهای امنیتی E شرکت. این منطقه نزدیک به مرز با بنگلادش و حدود 1.5 متر از نزدیکترین پاسگاه پلیس.

“در تحقیق مشخص شد که گفت: اتباع بنگلادش از مرز با انگیزه به سرقت گاو از Bogrijan منطقه است. آنها بدون محاکمه اعدام توسط مردم و در عین حال فاش شود گفت:” هندو از ستاد منطقه Karimganj در جولای 19.

چند مورد بازیافت از سه شامل بنگلادش ساخته شده از بیسکویت و نان طناب کیسه سیم و حصار-برش آقای کریشنا گفت.

پلیس بازیافت اجساد سه مرد و یک روند بود که به دست آنها به مقامات بنگلادش از طریق مرز نیروی امنیتی.

این بود که چنین حادثه دوم در Karimganj منطقه در کمتر از دو ماه.

در ژوئن 1, یک مرد 43 ساله بنگلادشی ملی بدون محاکمه اعدام شد در Putni چای و مستغلات واقع در حدود 3 متر از هند و بنگلادش مرز. این مرد شناسایی شد و به عنوان Ranjit Munda و پلیس به نقل از مردم محلی عنوان کرد و گفت او آمده بود با پنج دیگران — سه بنگلادشی و دو سرخپوستان به سرقت گاو از گاو کشاورزان در املاک.

تایید هویت مرد نشان داد او از Sonaroopa چای و مستغلات در طرف دیگر از حصار. بدن بعد از تحویل به ماموران مرزی بنگلادش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>