ساخت و ساز کارگران کشته و پنج مجروح در تصادف در سیرپور کارخانه های تولید کاغذ

ساخت و ساز کارگران کشته و پنج مجروح در حادثه حدود نیمه شب در سیرپور کارخانه های تولید کاغذ (SPM) در Kagaznagar شهر Kumram Bheem Asifabad منطقه. خاک سست از بالا افتاد روی کارگران که در ته یک گودال در نتیجه برخی از آنها در حال به خاک سپرده شد.

با توجه به گزارش یک گودال عمیق حفر شده بود به راست یک دیگ بخار 4 کارخانه کاغذ سازی کارخانه در داخل SPM و هشت کارگران درگیر شدند در میله اتصال کار در داخل یک گودال زمانی که حادثه رخ داده است.

مرحوم همه از Jharkhand شد کار توسط یک پیمانکار که وظیفه بود به راست دیگ بخار. آنها به عنوان Raghunath Ram, 38, Chotu Bahniya 25 و Ranjit, 25, همه از Chatarpur در Jharkhand.

مجروح شدن دو نفر از آنها به طور جدی بستری شد به منچریل بیمارستان و مشخص شد که ایرانی Ranidas, Santosh Ram, Parikhan Ram, Ram, Pranet و سانجی Ram نیز از همان محل. پس از ذبح در بدن انجام شد در سیرپور (T) بیمارستان.

SPM بازگشایی در سال 2018 پس از تعلیق تولید در ماه سپتامبر 2014. این نظام عصر آسیاب تحویل داده شد به کاغذ JK محدود به آغاز عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>