سه تازه موارد در شرنور

سه تازه تر COVID-19 مورد تایید شدند در شرنور منطقه در روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد به هشت. جدید موارد از Kanmanam نزدیکی Kalpakanchery, Pullara نزدیکی تیرور و Ayanikkad نزدیکی Wandoor.

36 سال از Wandoor رسیده تریواندروم در هوایی هند پرواز AI 968 از دبی از طریق شارجه در مارس 22 صبح. او در حال حاضر در انزوا در دولت کالج پزشکی تریواندروم.

49 سال از Kanmanam رسیده Karipur از فرودگاه دبی در اتحاد پرواز در ساعت 8 صبح در مارس 22. او گرفته شده بود به دولت کالج پزشکی منجری در یک آمبولانس. پس از معاینه او به خانه در یک autorickshaw. او در خانه قرنطینه. او معطوف به جداسازی بخش در منجری در 25 مارس.

39 سال از Pullara بازگشت از دبی در مارس 22. او درباره بنگلور فرودگاه در امارات پرواز EK 564. او رسیده کرالا مرز در یک سرعت مسافر و بعد منتقل به بیمارستان دولتی در تهلسری در یک آمبولانس.

او در خانه قرنطینه به مدت دو روز. او معطوف به دولت کالج پزشکی منجری در روز پنج شنبه. کلکتور منطقه هشدار داد که تمام کسانی که سفر در پروازهای خود را باید به خود شده است.

به عنوان بسیاری از 11,235 مردم در قرنطینه در شرنور منطقه. هنگامی که 75 از آنها در جداسازی بخش های مختلف بیمارستان و دیگران در خانه قرنطینه.

به عنوان بسیاری از 58 نفر ثبت نام شده در شرنور در روز پنج شنبه برای نقض محدودیت و پخش اخبار نادرست. منطقه رئیس پلیس U. عبدالکریم گفت: تعداد کل موارد افزایش یافته بود به 102.

در پلککد منطقه سه مورد گزارش شده در طی سه روز. به عنوان بسیاری از 5,915 افراد در قرنطینه در palakkad. زمانی که 5,873 از آنها در خانه قرنطینه 28 در منطقه بیمارستان پلککد, 12 در دولت Taluk بیمارستان اتپلم و شش در Taluk بیمارستان مننرککد. تنها سه نفر از 245 نمونه های فرستاده شده برای تست در موسسه ملی ویروس شناسی در پونا مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت در palakkad.

پلیس ثبت نام 41 نفر و بازداشت 37 نفر برای نقض ممنوعیت سفارشات در بخش های مختلف از پلککد در روز پنج شنبه. پلیس همچنین از کشف و ضبط 34 وسایل نقلیه.

به عنوان بسیاری از 104 جامعه آشپزخانه باز شد تحت پرچم Kudumbashree در مکان های مختلف در شرنور منطقه. آنها ارائه خواهد شد مواد غذایی برای همه اورژانس پرسنل وظیفه در طول مستند دوره از جمله کارکنان در اتاق کنترل collectorate District پزشکی, اتاق کار, بانک ها و دیگر مهم ادارات دولتی. شرنور منطقه جمع آوری Jafer ملک گفت: جامعه آشپزخانه را ارائه مواد غذایی به همه نیاز به مواد غذایی است. او گفت: هیچ یک را به گرسنگی در COVID-19 بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید