حسن پلیس در چهارشنبه بازداشت سه نفر به اتهام ربودن یک زن 21 ساله و اذیت و آزار او. یکی از متهمان به حال به زور گره خورده است او یک موضوع در تلاش برای ازدواج با او در اسارت.

بازداشت هستند K. N. Manu Kumar, 30, از Kudukundi روستا در ارسیکر taluk; Vinay T. N, 25, از Tarabenahalli در Channarayapatna taluk; و Praveen Kumar, 23, از Kudakundi ایجاد کرد. دو نفر Sandeep K. A. 26 و گاندی گفته که در مورد absconding.

حسن سرپرست پلیس R. Srinivas Gowda در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که متهم ربوده شده در دوشنبه (فوریه 3) و Manu Kumar گره خورده است او یک موضوع حتی به او اعتراض کردند. متهم ویدئو ضبط شده خود عمل می کنند و آن را بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

“ما اطلاعات در مورد یک ویدئو کلیپ رفتن ویروسی در شب سه شنبه. پس از آن ما تا به حال دریافت شکایت در Dudda ایستگاه پلیس در مورد یک زن گم شده است. ما می دانیم که در این ویدئو یکی از دست رفته” او گفت:.

یک تیم ویژه از ماموران قرار گرفت و در این کار به ردیابی متهم کرده است. افسران ردیابی آنها را در Ramanagaram و در زمان آنها را به زندان در اواخر شب سه شنبه.

“متهم اصلی مانو است نسبی ، او می خواست با او ازدواج کند اما پدر و مادر او بود در برابر آن است. او با کمک دوستان خود او را ربوده و قصد ازدواج با او”, SP گفت.

افسر گفت که پلیس به ثبت نام یک پرونده علیه متهم به آدم ربایی و تلاش برای خشم او عفت در میان اتهامات دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی