هند بازیکنان Siya Deodhar, Harsimran Kaur و Amaan Sandhu نام برده شده در میان 64 دختران و پسران از 34 سازمان ملل برای ششمین بسکتبال بدون مرز (BWB) اردوگاه از فوریه 14 تا 16. بازیکنان کوتاه اعلام شد انجمن ملی بسکتبال (NBA) و بین المللی فدراسیون بسکتبال (FIBA) برای کمپ در شیکاگو در تلاش چند منظوره به عنوان بخشی از NBA All-Star 2020.

مربیان 2020 NBA All-Star پاسکال Siakam (Toronto Raptors) Davis, Bertans (Washington Wizards), Tacko سقوط (بوستون سلتیکز) و 2017-18 NBA Rookie اولین عضو تیم Lauri Markkanen (شیکاگو بولز). آنها خواهد پیوست سابق WNBA بازیکنان اشلی نبرد میشل ون Gorp و آبنوس, هافمن, و همچنین به عنوان انتخاب بازیکن از NBA All-Star 2020.

شیکاگو بولز دستیار مربی کارن پشته Umlauf, Milwaukee Bucks دستیار مربیان وین بیکر جاش Longstaff و بن سالیوان و شیکاگو, آسمان, مدیر player توسعه جان Azzinaro نیز به عنوان BWB جهانی مربیان است. بازیکنان و مربیان منجر خواهد شد این کمپ از طریق انواع فعالیت ها در دادگاه از جمله جنبش بهره وری و توسعه مهارت ایستگاه های تیراندازی و مهارت مسابقات 5-در 5 بازی ها, مهارت های زندگی و سمینارها.

روز آخر را از ویژگی های یک واحد-حذف مسابقات به اوج خود رسید با پسران و دختران بازی مسابقات قهرمانی. این کمپ حضور خواهد State Farm همه ستاره شنبه شب و 69 NBA همه ستاره بازی در ایالات مرکز. نایک جهانی شریک BWB را ساز و برگ کمپ و مربیان با پوشاک و کفش.

این اردوگاه خواهد شد از ویژگی های 15 چشم انداز کنونی از NBA آکادمی لیگ را شبکه ای از نخبگان بسکتبال مراکز آموزشی در سراسر جهان برای بالا نر و ماده چشم انداز از خارج از ایالات متحده و 12 چشم انداز شرکت کننده در NBA آکادمی زنان برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی