با مهلت سریع نزدیک شدن به مقامات در حال ساخت ترتیبات برای دریافت روستاها که مستغرق تحت Kondapochamma مخزن. سه روستا و یک تندا – Bahilampur, Mamidyala, Thanedarpally و Thanedarpally تندا – را مستغرق تحت علويان.

این oustees از ارائه شد خانه های جدید در Tunki Bollaram توانبخشی و اسکان مجدد (R&R) مستعمره در Mulugu مندل.

حل و فصل در

حدود 120 oustee خانواده Thanedarpally تندا و Thenadarpally در حال حاضر معطوف به خانه های جدید در R&R مستعمره. در واقع بسیاری از آنها اصلاح خانه های خود را با توجه به سلیقه و نیازهای خود را. بیشتر Gajwel درآمد افسر بخشی D Vijayender ردی به تازگی افتتاح مدرسه ابتدایی در مستعمره. امکانات مانند angawadi مراکز سبزی بازار خرید مجتمع تکمیل شده و مغازه ها خواهد بود اختصاص داده شده در قرعه کشی بر اساس.

سه tahasildars – T. وانی P. Srinivas ردی و P. Yadagiri ردی – امانت سپرده شد مسئولیت با گرفتن سه روستاهای خالی به عنوان بسیاری از طنطا مردم در حال حاضر نقل مکان کرد و شروع به زندگی در مستعمره.

کار در نوسان کامل

مقامات مورد نیاز برای ساخت به عنوان بسیاری از 1,135 خانه ها در R&R مستعمره برای oustees. “از آنها 85 تکمیل شد و بیش از. یکی دیگر از 150 آماده خواهد شد در یک هفته. انتظار می رود که باقی مانده آماده خواهد شد در 15 ماه آینده” گفت: آقای Vijayender ردی.

ساخت مخزن با این نسخهها کار بیش از حد نیز تقریبا کامل و آبیاری مسئولان باید برای تکمیل بوند کار در Gauraram و پس از آن آن را به شکل کامل از یک مخزن.

با تمام امکانات رفاهی

جمع آوری P. Venkatarami ردی همراه با آقای Vijayender ردی و دیگران برگزار شد جلسه روز دوشنبه و بررسی پیشرفت است. هر روستا ساخته شده بود که یک مجتمع خرید. ادارات دولتی نیز شروع از R&R مستعمره از 17 فوریه.

“ما شده اند تکمیل ساخت و ساز از خانه برای oustees و آنها از کیفیت به عنوان کارگردان وزیر K. چاندراسکار رائو. ما درخواست oustees به تغییر به مستعمره جدید 17 این ماه گفت:” آقای Venkatarami ردی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی