سه مرد به اتهام قتل از ایالات متحده, سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery

سه مرد بازداشت شده در ماه گذشته در قتل یک مرد سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله کشته پایین به عنوان او سرش می دویم. از طریق حومه محله در گرجستان چهار ماه پیش بود تحت تعقیب در روز چهارشنبه در قتل و اتهامات دیگر.

فیلم نشان دادن کشتار Ahmaud Arbery, 25 در ساحلی گرجستان شهر نیوبرانزویک ظهور در رسانه های اجتماعی و رفت و ویروسی در برخی از 10 هفته پس از مرگ او تحریک خشم عمومی در عدم دستگیری که در آن زمان.

روز بعد دو مرد دیده می شود مقابله با Arbery در این ویدئو افسر پلیس سابق جورج McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34, گرفته شده بودند را بازداشت و به اتهام قتل. ویلیام “Roddie” برایان جونیور, 50, که ضبط Feb. 23 تیر اندازی شد و بعد از آن دستگیر شده و همچنین به اتهام قتل.

This photo combo of images taken Thursday, May 7, 2020, and provided by the Glynn County Detention Center, in Georgia, show Gregory McMichael, left, and his son Travis McMichael.

این عکس دسته کوچک موسیقی جاز از تصاویر گرفته شده در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 ارائه شده توسط Glynn شهرستان مرکز بازداشت در گرجستان نشان می دهد گرگوری McMichael چپ و پسرش تراویس McMichael. | عکس های اعتباری: AP

روز چهارشنبه یک هیئت منصفه بازگشت nine-تعداد کیفرخواست علیه سه مرد شارژ هر کدام با کینه توزی, قتل, جنایت, قتل, تشدید حمله و ضرب و حبس نادرست کیفرخواست را نشان می دهد. سه زندانی باقی می ماند بدون پیوند.

این McMichaels گفت: پلیس به آنها مشکوک Arbery درگیر شد در یک رشته از محله منازل به قصد سرقت زمانی که آنها خال خال او را در حال اجرا در خیابان و گفت: آنها او را تعقیب را در خود وانت به یک شهروند را بازداشت.

برایان وکیل کوین گاف با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه اصرار مشتری خود را صرفا “یک شاهد غم انگیز تیر اندازی مرگ” و به طور کامل به حال همکاری با محققان از شروع.

کیفرخواست جایگزین شارژ اسناد در حال حاضر در برابر سه مرد و قطعات یدکی دادستان قانونی مانع از نیاز به اثبات به یک قاضی آنها شواهد کافی برای ادامه محاکمه شود.

لی مریت یک وکیل به نمایندگی از Arbery خانواده گفت: هزینه حمل ممکن است حکم اعدام اما دادستان نیست و تصمیم گرفت که آیا به دنبال مجازات اعدام است.

وزارت دادگستری ایالات متحده در حال بررسی است که آیا زمینه وجود داشته باشد برای فدرال نفرت-جنایات اتهامات عنوان شده علیه.

یک لایحه به تازگی تصویب شده توسط گرجستان مقننه اجازه می دهد برای فشرده جملات هنگامی که یک قربانی نشان داده شده است برای هدف قرار گرفته اند که به خاطر نژاد و عطف به ماسبق نمی شود و نمی توان در این Arbery مورد مریت گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>