درهم بین المللی حکیم Ziyech شد چلسی مدیر فرانک لمپارد اولین امضای روز پنج شنبه زمانی که او پیوست لندن بر 40 میلیون-یورو معامله از طرف آژاکس.

در اینجا سه چیز در مورد 26 ساله که غلبه یک مشکل جوانان برای تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از برجسته آژاکس تیم:

تراژدی او را مجبور به ریل

Ziyech متولد شده و در هلند کوچکترین فرزند در بین هشت فرزند از درهم پدر و مادر است. او نزدیک به خود فلز کارگر پدر محمد که فوت کرد زمانی که او تنها 10. اگر چه او در بر داشت آرامش در فوتبال شوک که زود از دست دادن تاثیر او بعد. خانواده امید یکی از بچه های موفقیت در فوتبال دراز با او را پس از خود دو برادر Faouzi و Hicham دیدم حرفه خود پیتر پس از اینکه به جرم سرقت. آنها اخراج توسط خود باشگاه مربوطه’ آکادمی. “آخرین امید ما در خانواده حکیم” گفت: Faouzi.

جامعی توسط هیرنوین آکادمی تا حد زیادی با توجه به مربی عزیز Doufikar — اولین درهم به بازی فوتبال حرفه ای در هلند — او موفق به حل و فصل خود را با ارمنستان خانواده فاستر و به جای سقوط در با جمعیت اشتباه منجر به اجرا فهم با قانون است.

به عنوان Ziyech حرفه ای تهدید به مارپیچی خارج از کنترل Doufikar و نماینده او Mustapha Nakhli او را گرفت و در دست دوم اجاره یک آپارتمان در شهر آمستردام در سال 2012 و به اشتراک گذاری آن را با خود و سپس 18 ساله مشتری.

“به عنوان یک بچه من نمی دانم آنچه در آن بود به پدر گفت:” Ziyech. “من 14 یا 15 که من کردم واقعا بد خلق. من واقعا در آستانه. من خودم بسته به جهان خارج است.”

Ziyech قلب نهفته است با مراکش

Ziyech شد و بسیار پرطرفدار پس از خود استعداد درخشید تحت اول Marco van Basten در هیرنوین و پس از او به Twente. ارتفاع به ملی هلند کنار مربی توسط دنی کور beckoned — او در حال حاضر برای U-19 U-20 و U-21 ملی هلند طرف — اما او تصمیم گرفتند برای بازی با مراکش ساخت ارشد خود را در اولین 2015.

“دنی نابینا می توانید به عنوان فشار زیادی روی من به عنوان او می خواهد” Ziyech توضیح داده شده به وب سایت خود را و سپس باشگاه توئنته در نوامبر 2016.

“من نمی خواهد بازی برای هلند. انتخاب یک تیم ملی انجام شده است و نه با مغز اما با قلب است. در مورد من بدون تردید آن مراکش است. من همیشه احساس درهم حتی اگر من در آن متولد شد در هلند. بسیاری از مردم هرگز درک این احساس است.”

باشگاه سابق خود مدیر van Basten شده بود یکی از کسانی که lambasting هر دو او و همکار هلندی-مراکشی Oussama Tannane برای انتخاب مراکش.

“حکیم Ziyech و Oussama Tannane هستند idiots” یورش برده و سابق هلندی بازی نماد De Telegraaf در مارس 2016. “چگونه می تواند شما را بسیار احمق به انتخاب مراکش اگر ملی هلند طرف به وضوح علاقه مند به شما.”

چلسی را به دست آورید آرسنال را از دست دادن

تغییر در رفتار خود را کردن زمین رسید مزایای در این زمینه به صورت Ajax.

او درخشید فصل گذشته که در آن او به ثمر رساند 21 اهداف و ارائه 24 کمک آژاکس به عنوان برنده داخلی دو و آمد در نزد نهایی لیگ قهرمانان تنها به توان انکار کرد با تاتنهام فوق العاده ای دیر پا گشت.

در واقع Ajax مدیر فوتبال مارک اورمارس توصیه می شود Ziyech به باشگاه سابق خود آرسنال در تابستان گذشته با دیدن او را به عنوان یک جایگزین مناسب برای متناقض Mesut Ozil.

“من معتقدم حکیم Ziyech بهتر است از Mesut Ozil,” اورمارس گفت: AD. “من توصیه آرسنال به فروش اوزیل و خرید Ziyech برای نیمی از پول, اما آنها هیچوقت به من گوش بده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی