پرتاب هنجارهای را به باد جمع آوری مردم در Manimuktha سد به جشن ماهیگیری جشنواره

تمام هنجارهای مربوط به فیزیکی فاصله رفت و برای یک بازی شیر یا خط در Kallakurichi منطقه با حدود 1500 نفر به Manimuktha سد برای شرکت در سالانه ماهیگیری جشنواره در روز یکشنبه.

تکان دهنده سناریوی آشکار با مردم تجمع در اعداد بزرگ در مناطق پایین دست سد. فیلم جشن رفته اند ویروسی.

آن را رایگان برای همه وضعیت به عنوان مردم محلی از اگر Kottakalam, Vaaniyanthal, Ranganathapuram, Siruvangur و Soolankurichi شرکت در این جشنواره ماهیگیری حتی آزار در مورد مستند سفارشات در زور و یا حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر و یا با پوشیدن ماسک.

منابع گفت: ماهیگیری سنتی جشنواره است که هر سال جشن گرفته. هر سفارشی تعداد زیادی از fishlings منتشر می شوند به آب گسترش این سد زیر باران فراوان.

ماهی گرفتار شده و پخته شده توسط روستاییان پس از رسیدن به یک قابل توجهی مرحله از رشد. بر این اساس اعلام شده بود در مورد این جشنواره در حدود 1 بعد از ظهر روز یکشنبه است.

در همراهی با سنت مردم از روستاهای اطراف این سد جمع آوری شده با توری پارچه و قلاب برای گرفتن ماهی.

اگر چه پلیس هشدار داد مردم در برابر نقض prohibitory سفارشات و جسارت به سد روستاییان انداخت همه هنجارها را به باد رفت پیش با جشنواره است.

هنگامی که تماس Kallakurichi جمع Kiran Gurrala گفت که موارد رزرو شده بود در برابر مردم محلی برای تخلف از prohibitory سفارشات.

“با وجود هشدارهای مکرر به نمایش عمومی اندک توجه به هنجارهای مربوط به فاصله فیزیکی.

دولت های منطقه برنامه ریزی شده به انجام گسترده کمپین آگاهی به خصوص مربوط به سالانه جشنواره ماهیگیری در میان مردم برای جلوگیری از تکرار چنین حوادث,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید